Oryginalne akcesoria i części Hyundai

Od elementów stylizacyjnych po dodatkowe opcje transportowe – wszystkie oryginalne akcesoria Hyundai są projektowane, testowane i zatwierdzane w celu idealnego dopasowania do Twojego samochodu. Tę samą jakość i dbałość, z jaką projektowane są nasze oryginalne akcesoria, eksperci serwisu Hyundai stosują również podczas ich montażu. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

genuine mats hyundai 4x3

Dywaniki samochodowe

Oryginalne dywaniki samochodowe idealnie pasują do Twojego samochodu. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz wytrzymały i bezpieczny system mocowania zapewniają, że doskonale spełniają swoją funkcję i pozostają na miejscu podczas jazdy.

Haki holownicze.

Niezależnie od tego, czy przewozisz rower, czy holujesz przyczepę kempingową, nasze rygorystycznie przetestowane, oryginalne haki holownicze gwarantują wysokie standardy użytkowania i bezpieczeństwa. Nowoczesny proces malowania zapewnia im również skuteczną ochronę przed rdzą.

genuine tow bar detachable beauty 4x3
genuine roof rack alu detail 4x3

Poprzeczne belki dachowe.

Oryginalne belki poprzeczne są specjalnie zaprojektowane i testowane zgodnie ze standardami producenta. Zostały stworzone w celu maksymalnego zwiększenia ładowności dachu pojazdu, a ich konstrukcja ogranicza hałas powstający podczas jazdy.

Bagażniki rowerowe.

Dla większej wygody Ciebie i Twojej rodziny zamontuj oryginalny bagażnik rowerowy na hak holowniczy, który umożliwia przewożenie dwóch rowerów do maksymalnej ładowności 60 kg.

santa fe imbike carrier 4x3
genuine alloy wheel 17 detail 16x9

Koła i opony.

Oryginalne koła Hyundai są produkowane zgodnie ze specyfikacjami oryginalnego wyposażenia i gwarantują dopasowanie do Twojego pojazdu. Wyróżnia je atrakcyjne wzornictwo i najwyższej klasy materiały zapewniające wytrzymałość.

Wybierz model

Spraw, aby Twój Hyundai był wyjątkowy.

Oryginalne akcesoria Hyundai oferują dodatkowe możliwości personalizacji Twojego samochodu. Elementy stylizacyjne, aluminiowe felgi, uchwyty do przewozu rowerów lub nart – dzięki wysokiej jakości akcesoriom możesz sprawić, że Twój Hyundai będzie jeszcze bardziej komfortowy, wszechstronny i niepowtarzalny.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Bogata oferta oryginalnych akcesoriów Hyundai obejmuje zarówno elementy stylizacyjne i zwiększające wygodę, jak i dodatkowe opcje transportowe i ochronne. Niezależnie od tego, czy planujesz wielką przygodę w plenerze, czy chcesz, aby Twój Hyundai zyskał więcej stylu – oferujemy szeroki wybór oryginalnych akcesoriów do różnych zastosowań. Więcej informacji o tym, co dokładnie jest dostępne dla Twojego pojazdu można znaleźć na stronie produktowej danego modelu lub w Autoryzowanym Salonie Hyundai. Nasi doradcy handlowi udzielą informacji na temat pełnego asortymentu oryginalnych akcesoriów Hyundai.

Choć na rynku dostępne są akcesoria różnych producentów, tylko oryginalne akcesoria Hyundai są wykonane zgodnie ze standardami producenta. Gwarantuje to idealne dopasowanie i funkcjonalność oraz pozwala uniknąć niepotrzebnych uszkodzeń pojazdu. Ponadto uszkodzenia spowodowane użyciem akcesoriów innych firm nie są objęte gwarancją, podczas gdy oryginalne akcesoria Hyundai są objęte standardową 3-letnią gwarancją.

Oryginalne akcesoria Hyundai spełniają najwyższe kryteria jakości i maksymalne wymogi bezpieczeństwa, dlatego zazwyczaj nie wymagają obsługi serwisowej. Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia akcesoriów lub nie działają one tak, jak powinny, zgłoś to doradcy serwisowemu przy kolejnej wizycie w serwisie Hyundai, aby uzyskać niezbędne informacje i pomoc.

Aby zapewnić utrzymanie akcesoriów w optymalnym stanie, należy je regularnie czyścić i konserwować.

Generalnie przewożenie rowerów elektrycznych na bagażniku rowerowym Hyundai jest możliwe, należy jednak pamiętać, aby nie przekroczyć maksymalnego dopuszczalnego obciążenia bagażnika. W porównaniu ze zwykłym rowerem, rowery elektryczne są zwykle większe, szersze i cięższe. Maksymalną ładowność pojazdu oraz dodatkowe informacje można uzyskać w Autoryzwanym Serwisie Hyundai.

Dostęp do przestrzeni bagażowej jest przeważnie możliwy. Kompaktowy bagażnik rowerowy Hyundai zamontowany na haku holowniczym można unosić wraz z zamontowanymi rowerami, dzięki czemu załadunek i rozładunek nie sprawiają żadnych kłopotów. Aby ustalić, czy rozwiązanie sprawdzi się w konkretnym modelu Hyundai, można wykonać montaż próbny u Autoryzowanego Dealera Hyundai.

Ze względów bezpieczeństwa maksymalna prędkość pojazdu z załadowanym bagażnikiem rowerowym Hyundai nie powinna przekraczać 130 km/h. Należy również dostosować prędkość jazdy do warunków pogodowych i drogowych oraz do przewożonego ładunku. Pamiętaj o przestrzeganiu obowiązujących ograniczeń prędkości i przepisów ruchu drogowego.