Podejmij pracę w Margo!

Mamy 30 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
Od 25 lat jesteśmy związani z marką Hyundai.

Dla fachowców i profesjonalistów w naszej firmie zawsze znajdzie się miejsce.

Dlaczego warto z nami pracować?

grafika rekrutacja new

Proces rekrutacji

ETAP I

Analizujemy przekazane przez Ciebie CV, pod kątem stanowiska na jakie aplikujesz.

W każdym ogłoszeniu określamy oczekiwania względem przyszłego pracownika, co może obejmować konkretne doświadczenie, znajomość narzędzi pracy lub zestaw niezbędnych cech.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji.

ETAP II

W przypadku spełnienia wymagań skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię na spotkanie z kierownikiem działu, na którego stanowisko aplikujesz.

Na spotkaniu zazwyczaj obecni są przedstawiciele działu HR oraz potencjalny przełożony. Zostaniesz poproszony o przedstawienie swojego doświadczenia i motywacji do pracy u nas. Będziemy zainteresowani bliższym poznaniem Twoich umiejętności i oczekiwań. Poprosimy o przykłady sytuacji z Twojego życia zawodowego, aby lepiej zrozumieć, jak radzisz sobie w różnych sytuacjach w pracy. Przedstawimy również szczegółowo zakres obowiązków i wymagania na stanowisku, na które aplikujesz.

Prosimy o zarezerwowanie około godziny czasu na spotkanie. W przypadku niespełnienia wymagań Twoje CV zostanie zachowane w naszej bazie danych, a skontaktujemy się z Tobą, jeśli pojawią się dla Ciebie nowe możliwości pracy.

Jesteśmy zobowiązani do ochrony Twoich danych osobowych i będziemy przetwarzać je wyłącznie w celu rekrutacji. Jeśli zostaniesz wybrany/a na stanowisko, Twoje dane będą przechowywane w naszej bazie przez czas trwania zatrudnienia.

ETAP III

Jeśli Twój profil zostanie wybrany do dalszych etapów rekrutacji, istnieje możliwość zaproszenia Cię na dodatkowe testy, które są stosowane w zależności od wymagań stanowiska i trwają zwykle kilka godzin. Ich celem jest ocena zarówno miękkich, jak i twardych kompetencji kandydatów.

ETAP IV

Przed Tobą ostatni etap – rozmowa finalna – ustalenie warunków zatrudnienia i przekazanie niezbędnych dokumentów.

Aktualne oferty pracy

Nazwa stanowiska:

Data publikacji: