baner ubezpieczenia2

Ubezpieczając samochód w Margo zyskujesz:

Likwidacja szkód w ASO – wariant Serwisowy

W razie szkody naprawa bezgotówkowa

Brak amortyzacji części

Stała wartość (zgodnie z warunkami obowiązującymi w danym TU)

Brak udziałów własnych w szkodach kradzieżowych i częściowych

Naprawa na fabrycznych częściach

Możliwość wykupienia samochodu zastępczego na cały okres naprawy

Zapytaj naszego doradcę o aktualną ofertę ubezpieczenia:

Ubezpieczenia komunikacyjne

Bogata oferta produktów ubezpieczeniowych na wypadek szkody i awarii Twojego pojazdu. Zakres ochrony ubezpieczenia dopasujemy do Twoich potrzeb, tak byś zawsze czuł się bezpiecznie.

OC+AC+NNW + Assistance  / GAP / Ubezpieczenia floty

Ubezpieczamy pojazdy marki Hyundai w atrakcyjnych pakietach dilerskich oraz samochody innych marek.

Ubezpieczenie podróży

Indywidualne lub rodzinne ubezpieczenie podróży. Zakres ochrony dostosowany do charakteru wyjazdu.

Koszty leczenia / Następstwa nieszczęśliwych wypadków  / OC w życiu prywatnym / Ubezpieczenie bagażu

Ubezpieczenie domu

Kompleksowe ubezpieczenie Twojego domu od wszelkiego ryzyka m.in. ogień, naturalne zdarzenia, zalanie, przepięcia i wiele innych.

Ubezpieczenie lokalu, budynku, elementów stałych budynku / Kradzież ruchomości i elementów stałych / Usługi Assistance / OC w życiu prywatnym

Skontaktuj się poprzez formularz

    Zbierając Pana/Pani dane osobowe staramy się lepiej zrozumieć Państwa potrzeby jako klientów firmy Margo H.D. Kuźmiccy sp.j., abyśmy mogli dostarczać Państwu najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań informacje, produkty i usługi. Zgadzam się na kontakt ze strony Margo H.D. Kuźmiccy sp.j .oraz firm współpracujących w celu informowania mnie o produktach i usługach dotyczących oferty podmiotów współpracujących z Margo sp.j. – w tym pojazdów Hyundai, części i akcesoriów Hyundai, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu) oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach.

    W związku z tym, udzielam zgody na kontakt Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. oraz firm współpracujących: – drogą mailową na podany powyżej adres e-mail;

    Zgadzając się przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe podane powyżej będą przetwarzane do personalizacji i dopasowania otrzymywanych przeze mnie informacji do moich preferencji.

    Informujemy, że w każdym momencie mogą Państwo wycofać udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość od momentu wycofania, bez żadnych opłat, poprzez pisemną informację przesłaną do Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. na jeden ze wskazanych powyżej adresów. Prosimy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania dalszych informacji o produktach i usługach Margo H. D. Kuźmiccy sp.j , oraz że przetwarzanie Państwa danych osobowych w innych celach może być nadal dozwolone na podstawie przepisów prawa pomimo wycofania zgody (np. gdy są Państwo klientem Hyundai i Państwa dane przetwarzane są w związku z zawartą umową sprzedaży samochodu lub wykonywaniem gwarancji).