21

Oferta dla grup zawodowych

Hyundai wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup zawodowych, oferując specjalne warunki zakupu. Jeśli jesteś lekarzem lub farmaceutą, rolnikiem, przedstawicielem służb mundurowych, nauczycielem, taksówkarzem, górnikiem, duchownym, prawnikiem lub architektem – zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną właśnie dla Ciebie.

grupyzawodowe1 4

Architekci

Jeśli jesteś architektem, docenisz oryginalną stylistykę i pewność w dotarciu do celu, jaką oferuje Hyundai.

Wymagane dokumenty

Upust dla architektów przyznawany jest na podstawie wypisu z rejestru członka Izby Architektów RP.

grupyzawodowe1 3

Duchowni

Jako osoba duchowna dobrze wiesz, że dyspozycyjność i zaufanie jest podstawą budowania relacji. Nowy Hyundai zapewni Ci spokój ducha.

Wymagane dokumenty

Upust dla duchownych przyznawany jest księżom, biskupom i duchowieństwu figurującemu w oficjalnym spisie Duchowieństwa RP. 

grupyzawodowe1 11

Górnicy

Jako górnik dobrze wiesz, że ciężka praca wymaga odpowiednich narzędzi. Samochód także jest takim narzędziem, a Hyundai sprawdzi się w tym bez zastrzeżeń.

Wymagane dokumenty

Upust dla górników przyznawany jest na podstawie zaświadczenia o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie zajmującym się wydobyciem surowców naturalnych. W zaświadczeniu powinna widnieć nazwa obejmowanego stanowiska (Górnik) oraz potwierdzenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. 

grupyzawodowe1 2

Korpus dyplomatyczny

Praca w zawodzie dyplomaty wymaga od Ciebie określonego prestiżu i profesjonalizmu. To samo dotyczy twojego samochodu.

Wymagane dokumenty

Upust dla dyplomatów jest przyznawany na podstawie ważnego paszportu dyplomatycznego.

grupyzawodowe1 1

Kurierzy

Jeśli jesteś kurierem, to na pewno doskonale wiesz jak ważny jest komfort jazdy oraz szybkie dotarcie do celu. Twój samochód również powinien posiadać przestronną przestrzeń bagażową oraz ekonomiczne spalanie.

Wymagane dokumenty

Upust dla kurierow jest przyznawany na podstawie zaświadczenia o zatrudnieniu w jednym z następujących przedsiębiorstw: DHL, DPD, FEDEX, GLS, Pocztex/Inpost, TNT, UPS.

grupyzawodowe1 6

Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni

Jeśli jesteś lekarzem, pielęgniarką, ratownikiem medycznym, weterynarzem lub farmaceutą, codziennie dbasz o czyjeś zdrowie. Czas zadbać również o swój komfort, jaki zapewni Ci jazda nowym Hyundaiem.

Wymagane dokumenty

Upust dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i farmaceutów przyznawany jest na podstawie:

 • Lekarze – legitymacji lekarza lub wypisu z rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej
 • Pielęgniarki – zaświadczenie z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych
 • Ratownicy Medyczni – dyplomu potwierdzającego uprawnienia do wykonywania zawodu
 • Lekarze weterynaryjni – wypisu z rejestru członka Okręgowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
 • Aptekarze i farmaceuci – wypisu z listy Okręgowej Izby Aptekarskiej
grupyzawodowe1 5

Nauczyciele

Praca nauczyciela to jeden z zawodów zaufania publicznego. Twój samochód również powinien dawać Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Wymagane dokumenty

Upust dla nauczycieli przyznawany jest na podstawie:

 • legitymacji nauczycielskiej zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29.09.2006 r. w sprawie wzoru i trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczyciela.
 • legitymacji nauczyciela akademickiego zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27.07.2006 r. w sprawie wzoru oraz trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczycielowi akademickiemu
grupyzawodowe1 7

Prawnicy

Praca w zawodzie prawnika wymaga od Ciebie określonego prestiżu i profesjonalizmu. To samo dotyczy twojego samochodu.

Wymagane dokumenty

Upust dla prawników przyznawany jest na podstawie:

 • Adwokaci – legitymacji adwokackiej lub zaświadczenia / wypisu z listy adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej
 • Radcy Prawni – legitymacji radcy prawnego lub zaświadczenia / wypisu z listy radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych
 • Notariusze – legitymacji notarialnej lub wypisu z listy notariuszy Izby Notarialnej
 • Prokuratorzy – legitymacji prokuratorskiej lub wypisu z listy prokuratorów prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości
 • Komornicy – legitymacji komorniczej lub wypisu z listy komorników sądowych prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości
 • Sędziowie – legitymacji sędziowskiej lub wypisu z listy sędziów prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości
grupyzawodowe1 10

Rolnicy

Jako właściciel gospodarstwa rolnego dobrze wiesz, że ciężka praca wymaga odpowiednich narzędzi. Samochody Hyundai są gwarancją nie tylko wysokiej jakości ich wykonania, ale także ich niezawodności.

Wymagane dokumenty

Upust dla rolników przyznawany jest na podstawie składek KRUS lub zaświadczenia z gminy o posiadaniu gruntu rolnego (min. 1,0 ha).

grupyzawodowe1 9

Służby mundurowe

Jako przedstawiciel służb mundurowych szczególnie cenisz sobie bezpieczeństwo. Samochody Hyundai oferują najwyższą jakość podróżowania oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Wymagane dokumenty

Upust dla służb mundurowych przyznawany jest na podstawie ważnej legitymacji służb mundurowych takich jak: Siły Zbrojne – Wojsko Polskie, Policja i Żandarmeria, Straż Pożarna, Straż Miejska, Straż Graniczna, Straż Ochrony Kolei, Służba Celna, Służba Leśna, Służba Więzienna, Służby specjalne typu: Agencja Wywiadu, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biuro Ochrony Rządu.

grupyzawodowe1 8

Taksówkarze

Jako zawodowy kierowca dobrze wiesz, że komfort jazdy i ekonomiczne spalanie to priorytety. Dla nas priorytetem jest oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi.

Wymagane dokumenty

Upust dla taksówkarzy przyznawany jest na podstawie licencji taksówkarza lub dokumentacji korporacji taksówkowych. Klient może nabyć tylko jeden samochód w roku. Należy również posiadać dokumenty potwierdzające rejestrację pojazdu na klienta (kopię dowodu; protokół przekazania przez CFM). 

grupyzawodowe2 2
grupyzawodowe2 1

Co zyskujesz?

Jeśli należysz do jednej z wymienionych grup zawodowych, Hyundai przygotował dla Ciebie specjalną ofertę pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania.

grupyzawodowe 4 6a
Szeroka gama modeli

Samochody miejskie, rodzinne, SUV-y, crossovery, sedany i wagony, ekologiczne i sportowe – na pewno znajdziesz model odpowiedni do Twoich potrzeb.

grupyzawodowe 4 4a
Hyundai Finance

Hyundai Finance to program finansowania zakupu samochodów Hyundai, który umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych produktów finansowania już w salonie, w formule zapewniającej bezpieczeństwo i dopasowanie do aktualnej sytuacji finansowej klienta.

grupyzawodowe 4 2a
5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

grupyzawodowe 4 5a
Pakiet ubezpieczeń

W ramach oferty proponujemy pakiet ubezpieczeniowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Niezależnie od posiadanych zniżek, które są dostępne w standardowej ofercie Autoryzowanych Dealerów Hyundai, możesz skorzystać także z promocyjnego ubezpieczenia.

grupyzawodowe 4 3a
Oszczędność Twojego czasu

Wszelkie formalności zrealizujesz w wybranym Autoryzowanym Salonie Hyundai. Sieć Dealerów marki Hyundai jest równomiernie rozłożona na terenie całej Polski, dzięki czemu masz szybki dostęp do informacji.

grupyzawodowe 4 1a
Jakość potwierdzona wyróżnieniami

Liczne nagrody oraz 1 miejsca w rankingach motoryzacyjnych są najlepszym dowodem na wysoką jakość oraz niezawodność samochodów marki Hyundai.

grupyzawodowe5

Wybierz model z rocznika 2024 dopasowany do Ciebie

Specjalna oferta rabatowa oraz program 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów dotyczy wszystkich modeli Hyundai.

nowu i10
Nowy i10

Upust do 6%

grupyzawodowe6 4
i20

Upust do 11%

grupyzawodowe6 3
i20 N

Upust do 13%

grupyzawodowe6 6
i30 Hatchback

Upust do 14%

i30wagon 16x9 1 1024x576 1
i30 Wagon

Upust do 14%

grupyzawodowe6 7
i30 N

Upust do 15%

grupyzawodowe6 15
BAYON

Upust do 13%

grupyzawodowe6 1 1
ELANTRA

Upust do 8%

grupyzawodowe6 8
IONIQ 5

Upust do 10%

sx2 ice www
Nowa KONA

Upust do 9%

hev kona
Nowa KONA Hybrid

Upust do 7%

hme sx2 eev 360 ext pm2 meta blue pearl 52910bf400 11
Nowa KONA Electric

Upust do 18%

grupyzawodowe6 14
TUCSON

Upust do 13%

grupyzawodowe6 13
TUCSON Hybrid i Plug-in Hybrid

Upust do 14%

ioniq 6 pre pip 16x9
IONIQ 6

Upust do 13%

5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Gwarancja jest dostępna w standardzie, bez dodatkowych opłat. Dodatkowo polimerowy akumulator litowo-jonowy wysokiego napięcia objęty jest gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co wystąpi wcześniej.

grupyzawodowe 7