Decydując się na współpracę z Margo zyskujesz

Zaufali nam

Na przestrzeni ostatnich lat wymieniliśmy w Margo znaczną część naszej floty. Elastyczne podejście, rozumienie potrzeb klienta, sprawna i fachowa obsługa serwisowa. Zdecydowanie polecam.
Mirosław Kuligowski
Leasing polski
Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta na etapie zakupu, serwisu i w każdej sprawie z jaką zwracaliśmy się do pracowników. Jest to nasz pierwsze auto w Margo, ale z pewnością nie ostatnie.
Emilia Puławska
Zakład Optyczny Emilia Puławska
Współpracujemy z Margo od kilku lat i to co ich wyróżnia to profesjonalna opieka nad klientem i indywidualne podejście do każdej sprawy. Czy wymiana floty samochodów, czy piór wycieraczek w jednym z nich – dla nich ważny jest klient i pomoc na każdym etapie. Polecam
Tomasz Pusz
Umbrella
Jesteśmy wiernym klientem firmy Margo. Dokonaliśmy już zakupu wielu samochodów marki Hyundai i kolejne pojazdy również planujemy nabywać w tej firmie. Doceniamy profesjonalizm i rzetelność sprzedawcy, jak i cały wkład włożony w długoletnią oraz owocną współpracę.
Maciej Klukowski
NTEX

Skontaktuj się z nami

Zbierając Pana/Pani dane osobowe staramy się lepiej zrozumieć Państwa potrzeby jako klientów firmy Margo H.D. Kuźmiccy sp.j., abyśmy mogli dostarczać Państwu najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań informacje, produkty i usługi. Zgadzam się na kontakt ze strony Margo H.D. Kuźmiccy sp.j .oraz firm współpracujących w celu informowania mnie o produktach i usługach dotyczących oferty podmiotów współpracujących z Margo sp.j. – w tym pojazdów Hyundai, części i akcesoriów Hyundai, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu) oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach.

W związku z tym, udzielam zgody na kontakt Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. oraz firm współpracujących: – drogą mailową na podany powyżej adres e-mail;

Zgadzając się przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe podane powyżej będą przetwarzane do personalizacji i dopasowania otrzymywanych przeze mnie informacji do moich preferencji.

Informujemy, że w każdym momencie mogą Państwo wycofać udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość od momentu wycofania, bez żadnych opłat, poprzez pisemną informację przesłaną do Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. na jeden ze wskazanych powyżej adresów. Prosimy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania dalszych informacji o produktach i usługach Margo H. D. Kuźmiccy sp.j , oraz że przetwarzanie Państwa danych osobowych w innych celach może być nadal dozwolone na podstawie przepisów prawa pomimo wycofania zgody (np. gdy są Państwo klientem Hyundai i Państwa dane przetwarzane są w związku z zawartą umową sprzedaży samochodu lub wykonywaniem gwarancji).