Decydując się na współpracę z Margo zyskujesz

Profesjonalną obsługę i opiekę flotową

Indywidualne podejście do każdego klienta

Atrakcyjne upusty przy zmianie floty na naszą markę

Umowę serwisową Bussines Care, czyli korzystne upusty na serwis, prosty model rozliczania się

zasięg ogólnopolski

Indywidualne warunki napraw blacharsko – lakierniczych

projekt bez tytulu 30
30 lat
najnowszy 2
car spa 1
3 salony 2

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami

    Zbierając Pana/Pani dane osobowe staramy się lepiej zrozumieć Państwa potrzeby jako klientów firmy Margo H.D. Kuźmiccy sp.j., abyśmy mogli dostarczać Państwu najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań informacje, produkty i usługi. Zgadzam się na kontakt ze strony Margo H.D. Kuźmiccy sp.j .oraz firm współpracujących w celu informowania mnie o produktach i usługach dotyczących oferty podmiotów współpracujących z Margo sp.j. – w tym pojazdów Hyundai, części i akcesoriów Hyundai, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu) oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach.

    W związku z tym, udzielam zgody na kontakt Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. oraz firm współpracujących: – drogą mailową na podany powyżej adres e-mail;

    Zgadzając się przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe podane powyżej będą przetwarzane do personalizacji i dopasowania otrzymywanych przeze mnie informacji do moich preferencji.

    Informujemy, że w każdym momencie mogą Państwo wycofać udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość od momentu wycofania, bez żadnych opłat, poprzez pisemną informację przesłaną do Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. na jeden ze wskazanych powyżej adresów. Prosimy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania dalszych informacji o produktach i usługach Margo H. D. Kuźmiccy sp.j , oraz że przetwarzanie Państwa danych osobowych w innych celach może być nadal dozwolone na podstawie przepisów prawa pomimo wycofania zgody (np. gdy są Państwo klientem Hyundai i Państwa dane przetwarzane są w związku z zawartą umową sprzedaży samochodu lub wykonywaniem gwarancji).