Ceny Hyundai Tucson 2020 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Nowy TUCSON N Line to pierwszy SUV ze sportowym wykończeniem w gamie modeli Hyundai. Łączy w sobie kultowy atletyczny wygląd, bezpieczeństwo i komfort modelu TUCSON z dynamiczną sportową stylistyką N. Udoskonalone wspomaganie kierownicy (MDPS) i poprawione ustawienia zawieszenia zapewniają Klientom jeszcze bardziej sportowe wrażenia z jazdy. Grill z ciemnym wypełnieniem i chromowanym obramowaniem, jak również obudowy lusterek bocznych i tylny spojler w błyszczącej czerni sprawiają, że TUCSON N Line naprawdę robi wrażenie.

Nawigacja z 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym

Jedną z największych zmian w kokpicie nowego Tucsona jest 8-calowy ekran nawigacji. Optymalnie umieszczony, aby ułatwić interakcję, ekran dotykowy zdaje się unosić nad deską rozdzielczą. Taki projekt pozwala wyświetlać informacje multimedialne wyżej, bardziej w linii wzroku kierowcy. Ciesz się łatwym dostępem do nawigacji i funkcji informacyjno-rozrywkowych, takich jak usługi Live, Apple CarPlay™ czy Android Auto™. Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Apple Inc. Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Google Inc.

System kamer 360°

Łatwy i przyjemny w obsłudze. System kamer 360° nowego Tucsona umożliwia łatwe i bezpieczne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Wykorzystując obraz z optymalnie rozmieszczonych kamer , system tworzy obraz pojazdu i jego otoczenia w promieniu 360°, dzięki czemu kierowca ma doskonałą orientację w sytuacji.

Inteligentna klapa bagażnika otwierana elektrycznie

Bezproblemowy załadunek. Inteligentna klapa bagażnika otwiera się automatycznie, gdy osoba z kluczykiem inteligentnym przez trzy sekundy znajdzie się z tyłu pojazdu w zasięgu wykrywania. Ułatwia to załadunek ciężkich i dużych przedmiotów, ponieważ nie trzeba wyciągać kluczyka.

System nagłośnienia klasy premium KRELL

System nagłośnienia firmy KRELL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. 8 najwyższej klasy głośników i zewnętrzny wzmacniacz zadowolą gusta każdego miłośnika muzyki.

Wyjątkowy design

Wyrafinowane wnętrze Nowego Tucsona jest wyposażone w świeże elementy, które sprawiają, że kabina jest jeszcze bardziej wygodna i przestronna. Całkowicie nowa deska rozdzielcza pokryta jest wysokiej jakości materiałem z podwójną linią ściegową, zapewniając pasażerom jeszcze bardziej przytulne wnętrze. Masz do wyboru dwie wersje kolorystyczne wnętrza z gustowną, wytłaczaną skórą, a także trójwymiarową obróbką tkanin.

Przestronny bagażnik

Nowy Tucson ma przestronny bagażnik o pojemności 513 litrów, który można powiększyć aż do 1503 litrów, składając na płasko oparcia tylnych siedzeń. Dodatkowe miejsce przewidziano pod podłogą bagażnika o regulowanej wysokości.

System składania tylnych siedzeń 60:40

Przestronny i uniwersalny. Nowy Tucson dysponuje obszernym bagażnikiem o pojemności 513 litrów. Przestrzeń ładunkową można łatwo powiększyć – wystarczy kilka sekund, by złożyć oparcia tylnych siedzeń dzielone w proporcji 60:40. Przy złożonych na płasko oparciach do dyspozycji jest aż 1503 litry. Dla wygody pasażerowie tylnych siedzeń mogą ustawić kąt nachylenia oparcia.

Osiągi

Nowy Tucson pierwszy raz może być wyposażony w system Mild-Hybrid (miękka hybryda). Układ elektryczny działający pod napięciem 48 V w połączeniu z silnikiem wysokoprężnym Diesla, dostarcza do 12 kW dodatkowej mocy, co pozwala obniżyć zużycie paliwa i emisję CO2 aż o 7%.

7-biegowa, dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów (DCT)

7-biegowa dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów Hyundaia łączy przyjemność z jazdy charakterystyczną dla manualnej skrzyni biegów oraz wygodę automatycznej skrzyni biegów.

Układ napędu na cztery koła HTRAC™

Nowy Tucson jest również dostępny w wersji z napędem na cztery koła, która zapewnia doskonałe prowadzenie w każdych warunkach. Po wykryciu potencjalnej utraty trakcji system napędu na wszystkie koła HTRAC™ przenosi do 50% momentu obrotowego na tylne koła, co zapewnia lepszą trakcję. W ekstremalnie trudnych warunkach istnieje możliwość zablokowania rozkładu mocy w proporcji 50:50.

8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów

Zależnie od preferencji i wybranego silnika nowy Tucson jest dostępny z nowo opracowaną ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów (8AT), która bardzo płynnie przełącza biegi, szybko reaguje i zapewnia niższe zużycie paliwa.

Hyundai SmartSense

Nowy Hyundai Tucson jest wyposażony w najnowocześniejsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze wyższy poziom ochrony i spokój ducha.

System automatycznego hamowania (AEB)

Obserwujący drogę za pomocą radaru i kamery system AEB automatycznie hamuje po wykryciu nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a następnie pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją. System uaktywnia się w przypadku wykrycia pojazdu przed samochodem podczas jazdy z prędkością powyżej 10 km/h.

System monitorowania martwego pola (BSD)

Czujniki monitorują otoczenie po bokach i z tyłu samochodu, w razie potrzeby ostrzegając kierowcę o pojazdach lub innych obiektach znajdujących się w martwym polu. Detekcja powoduje miganie lampki ostrzegawczej w odpowiednim lusterku zewnętrznym oraz wyświetlenie ostrzeżenia w zestawie wskaźników. W przypadku wykrycia innego pojazdu, gdy włączony jest kierunkowskaz, emitowany jest ostrzegawczy dźwięk.

System utrzymywania pasa ruchu (LKAS)

Kamery zamontowane na pojeździe monitorują linie wyznaczające pasy ruchu. Gdy system wykryje, że pojazd opuszcza pas ruchu, powiadamia kierowcę, emitując ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe. W razie potrzeby system delikatnie skręca kierownicę w celu zapobieżenia wyjechaniu poza pas ruchu.

System doświetlania zakrętów (LBA-S)

Podczas przejeżdżania zakrętu w nocy system emituje dodatkową wiązkę światła w kierunku, w którym skręcone są koła. Poprawia to widoczność i bezpieczeństwo pokonywania zakrętów w nocy.

Inteligentny tempomat (SCC)

Wykorzystując czujniki radarowe inteligentny adaptacyjny tempomat utrzymuje zaprogramowaną prędkość oraz bezpieczną odległość od poprzedzających pojazdów automatycznie przyspieszając i zwalniając. Podczas jazdy w korku system automatycznie zatrzymuje się i rusza z miejsca, wyręczając kierowcę.