hyundai santa fe boasts bold new design exterior 01 png

Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE może poszczycić się nowym, odważnym designem, dopasowanym do swobodnego stylu życia na łonie natury

  • Całkowicie nowy SUV klasy średniej przeszedł radykalną transformację, która była możliwa dzięki nowemu lifestylowemu podejściu do projektowania, które skupia się na osiągnięciu największej przestrzeni z tyłu
  • Nowa koncepcja płynnie łączy życie w mieście i na łonie natury, oferując „zwiększenie doświadczeń” w życiu codziennym
  • Solidny wygląd zewnętrzny z wyszukanymi detalami stanowi mocną deklarację; światła z sygnaturą H łączą przód i tył SANTA FE oraz wyróżniając spośród tłumu na drodze
  • Duża tylna klapa i przestronne wnętrze zapewniają najlepszą w swojej klasie przestrzeń przypominającą taras, która świetnie sprawdza się w miejskim zgiełku, a jeszcze lepiej na łonie natury
  • Wnętrze i nadwozie wyróżniają się unikatowymi elementami stylistycznymi w kształcie litery H i materiałami przyjaznymi dla środowiska
  • Całkowicie nowy SANTA FE będzie miał światową premierę w sierpniu na kanale Hyundai w serwisie YouTube

Hyundai zaprezentował dziś radykalnie odmienionego, całkowicie nowego SANTA FE. Piąta generacja SUV-a klasy średniej zachowuje swój charakter łączący naturę z miastem, wprowadzając jednocześnie istotne zmiany dopasowane do najnowszych trendów w zakresie stylu życia na świeżym powietrzu.

W przypadku pierwszej pełnej zmiany modelu SANTA FE od 2018 roku, Hyundai Motor zastosował niekonwencjonalne podejście i nowe podejście projektowe czerpiące z lifestylu, aby zmaksymalizować pojemność bagażnika z tyłu i lepiej dostosować się do aktywności na świeżym powietrzu i w mieście. W rezultacie potężny nowy model może się poszczycić solidnym, a jednocześnie wyrafinowanym wyglądem zewnętrznym oraz przestronnym, wszechstronnym wnętrzem, które po otwarciu dużej klapy bagażnika, zapewniają użytkownikom przestrzeń podobną do tarasu zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.

Całkowicie nowy SANTA FE to SUV, który znajduje idealną równowagę między życiem w mieście a na łonie natury, radząc sobie ze wszystkimi wyzwaniami, od pokonywania wymagających tras w trakcie rodzinnych podróży po przygody na kempingach samochodowych. Dzięki większemu rozstawowi osi, obszernemu wnętrzu i tylnej przestrzeni przypominającej taras, nowy SANTA FE czerpie z zalet SUV-a, oferując większą wszechstronność niż kiedykolwiek wcześniej, a także najwyższej klasy doświadczenia dla Klientów.

SangYup LeeWiceprezes Wykonawczy i Szef Hyundai Global Design Center

hyundai santa fe boasts bold new design exterior 08 jpg

Maksymalna wyrazistość dzięki mocnemu, niepowtarzalnemu wyglądowi nadwozia

Pudełkowaty kształt i charakterystyczna sylwetka nowego SANTA FE są pochodną długiego rozstawu osi i szerokiej tylnej klapy.

Przód pojazdu sprawia poczucie majestatyczności dzięki wysokiej masce, reflektorom w kształcie litery H i wyrazistym błotnikom z ostrymi liniami. Reflektory w kształcie litery H współgrają z dolną częścią przodu w kształcie litery H, zwiększając wizualną spójność. Elementy stylistyczne w kształcie litery H stanowią nową interpretację emblematu „H” Hyundaia.

hyundai santa fe boasts bold new design exterior 05 png

Widziany z profilu, wydłużony rozstaw osi współgra z odważną linią dachu, masywnymi błotnikami, ostro zarysowanymi nadkolami, krótszym przednim zwisem i 21-calowymi kołami, co nadaje temu SUV-owi solidny, żądny przygód wygląd

hyundai santa fe boasts bold new design exterior 09 jpg

Zdominowany przez większą tylną klapę, tył jest prostszy, równoważąc ogólny wygląd zewnętrzny. Tylne światła w kształcie litery H stanowią odwołanie do przednich świateł z motywem H, tworząc harmonię i zapewniając charakterystyczną prezencję SANTA FE na drodze, w dzień i w nocy.

Duża tylna klapa i wygodna kabina zapewniają najlepszą w swojej klasie przestrzeń

Dzięki dużej ilości miejsca dla poszukiwaczy przygód i ich sprzętu, całkowicie nowe wnętrze SANTA FE oferuje obszerną przestrzeń życiową przystosowaną do swobodnego stylu życia na świeżym powietrzu

hyundai santa fe boasts bold new design interior 02 png

Duża klapa bagażnika po otwarciu tworzy z tyłu przestronną przestrzeń, które przypomina taras. W pełni składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie zapewniają wiodącą w swojej klasie przestrzeń. Wszystkie te atrybuty sprawiają, że użytkownicy mogą cieszyć się plenerowymi przygodami w najprostszy możliwy sposób.

hyundai santa fe boasts bold new design interior 04 png

Ta cecha sprawia, że zupełnie nowy SANTA FE zwraca na siebie uwagę w środowisku miejskim, umożliwiając młodym rodzinom korzystanie z tylnej części pojazdu do wielu różnych celów, takich jak zakupy spożywcze, majsterkowanie, sport i rekreacja, ogrodnictwo, rodzinne wycieczki czy też transport zwierząt.

hyundai santa fe boasts bold new design interior 01 png

Wyrafinowane wnętrze oferuje przyjemne zaskoczenie, kontrastując z potężnym nadwoziem. We wnętrzu dominują poziome i pionowe linie, które wraz z motywem H na desce rozdzielczej i wlotach powietrza zwiększają poczucie otwartości i tworzą wyjątkową atmosferę.

Przykładem wyrafinowania we wnętrzu nowego SANTA FE jest szereg zaawansowanych technologicznie funkcji, w tym panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz i dwie ładowarki bezprzewodowe. Zakrzywiony wyświetlacz łączy 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i ekran systemu multimediów dla lepszej widoczności kierowcy, jednocześnie zapewniając poczucie luksusu.

hyundai santa fe boasts bold new design exterior 10 jpg

Ponadto fotele i podsufitka w jasnych kolorach tworzą wrażenie przestronności, a miękkie w dotyku elementy ozdobne z drewna i fotele ze skóry Nappa z delikatnym haftem dodają wyrafinowanego stylu.

W nowym SUV-ie zastosowano również szereg ekologicznych materiałów. Zamszowa podsufitka, dywaniki samochodowe oraz oparcia siedzeń w drugim i trzecim rzędzie są wykonane z tworzyw pochodzących z recyklingu, a deska rozdzielcza i poszycia drzwi wykonane są z przyjaznej dla środowiska sztucznej skóry.

Kolory wnętrza i nadwozia, inspirowane naturalnym światłem, podkreślają wyjątkowy styl zupełnie nowego SANTA FE, wnosząc inspirację i witalność do codziennego życia oraz przygód w mieście i na łonie natury.

Całkowicie nowy SANTA FE będzie miał swoją światową premierę w sierpniu na kanale Hyundaia w serwisie YouTube.

Podobne wpisy