Ceny Hyundai Tucson Plug-in Hybrid Nowej Generacji 2022 – pobierz plik pdf

Katalog Hyundai Tucson Plug-in Hybrid Nowej Generacji – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Auto Świat Moto Awards 2020

Hyundai TUCSON Nowej Generacji zdobywa I. miejsce w plebiscycie Auto Świat Moto Awards 2020 w kategorii “Crossovery i kompaktowe SUV-y”.

To co najlepsze z dwóch światów.

Elektryczny, gdy chcesz. Benzynowy, gdy potrzebujesz. Po wyczerpaniu energii na jazdę w pełni elektryczną do akcji wkracza silnik spalinowy dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.

Niepowtarzalne wzornictwo SUV-a.

Starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie Nowego Tucsona Hybrid podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów.

Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa.

Ciesz się jeszcze większym spokojem dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z szeregiem innowacyjnych funkcji.

Czym jest hybryda typu plug-in?

Wyposażony zarówno w silnik benzynowy, jak i elektryczny, Nowy TUCSON Plug-in Hybrid osiąga łączną moc 265 KM i ma tryb całkowicie elektryczny włączany naciśnięciem jednego przycisku. Po rozładowaniu akumulatora o pojemności 13,8 kWh samochód płynnie przełącza się na silnik benzynowy, dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.

Rewolucja w stylistyce.

Wyrafinowany i eksperymentalny styl Nowego Tucsona można uznać za rewolucyjny. Jego starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów. Muskularna sylwetka większego i szerszego nadwozia łączy ostre kąty i dynamiczne proporcje z ciekawymi powierzchniami – tworząc progresywny wygląd bez kompromisów, który podkreśla solidne dziedzictwo SUV-ów Tucson.

Najnowocześniejsza łączność na drodze.

Oczywiście Nowy Tucson jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak dublowanie funkcji smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi łączności Bluelink®. Możesz sterować funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.

Ekran dotykowy 10,25” i sterowanie dotykowe.

Nowy ekran dotykowy 10,25” płynnie łączy się z konsolą sterowania dotykowego. Nawigacja, system informacyjno-rozrywkowy oraz klimatyzacja są sterowane dotykowo.

Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Otwarty cyfrowy zestaw wskaźników podkreśla nowoczesny charakter kokpitu. Zestaw wskaźników pozbawiono obudowy, aby pogłębić wrażenie otwartości i przestrzeni.

Rozpoznawanie mowy.

Włączaj i kontroluj funkcje, takie jak ustawienia klimatyzacji, elementy sterujące systemem informacyjno-rozrywkowym i otwartą pokrywą bagażnika, a także ogrzewaniem kierownicy za pomocą poleceń głosowych.

Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Innowacyjny układ napędu na wszystkie koła HTRAC™ zapewnia optymalne prowadzenie i zachowanie na zakrętach.

Zawieszenie sterowane elektronicznie (ECS).

Precyzyjne prowadzenie. Sterując siłą tłumienia poszczególnych kół, ECS redukuje przechyły we wszystkich kierunkach i ruch w pionie, aby poprawić właściwości jezdne i zapewnić lepszą kontrolę.

Wybór trybu jazdy.

Wybierz tryby jazdy pasujące do Twojego nastroju! Wybierz pomiędzy Normal, Eco lub Sport. Każdy tryb zapewnia inne przyspieszenie, punkty zmiany biegów i zużycie paliwa.

Nowy poziom komfortu.

Dzięki nowej platformie, wnętrze jest teraz dłuższe i szersze – nie tylko lepsze, ale po prostu większe. Zajmij miejsce w przestronnej, budującej wrażenie otwartości kabinie, która zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Przestrzeń dla pasażerów w drugim rzędzie jest jedną z największych w swojej klasie i to zarówno w wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydowej – a to wszystko, dzięki umieszczeniu akumulatora pod tylną kanapą. Hyundai TUCSON Nowej Generacji zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale także przestrzeń i komfort dla wszystkich pasażerów – niezależnie od celu podróży.

Uniwersalne składane tylne siedzenie.

Potrzebujesz więcej miejsca w bagażniku? Żaden problem. Wygodne dźwignie na bocznych ścianach bagażnika pozwalają na szybkie złożenie siedzeń bez żadnego wysiłku. Aby zwiększyć wygodę i wszechstronność, tylne siedzenia można teraz złożyć w stosunku 40:20:40.

Niezrównany komfort termiczny.

Spojrzmy prawdzie w oczy. Każdy jest inny. Niektórzy lubią wyższe temperatury, a inni wolą chłodniejszą atmosferę. Dlatego wyposażyliśmy model TUCSON w technologię Multi-Air Mode, która polega na optymalnym rozmieszczeniu widocznych i ukrytych nawiewów klimatyzacji i ogrzewania, aby zapewnić doskonały komfort termiczny kabiny dzięki delikatniejszemu przepływowi powietrza.