Cennik

Zapytaj o ofertę

Jazda testowa

Prezentacja on-line

Rewolucyjna stylistyka. Elektryzujące osiągi.

Powitajmy rewolucję. Stylowy i dynamiczny Nowy Tucson nie jest ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Będąc liderem w dziedzinie progresywnej stylistyki, oferuje również najnowocześniejsze inteligentne technologie i najbardziej zelektryfikowany układ napędowy w swoim segmencie.

Od pojazdu koncepcyjnego do SUV-a o rewolucyjnej stylistyce.

Progresywny język stylistyczny nowego Tucsona został zainspirowany koncepcyjnym SUV-em Hyundai Vision T, którego pokazano podczas AutoMobility LA 2019, gdzie spotkał się z dużym uznaniem. Ostre kąty i futurystyczne kształty modelu koncepcyjnego są łatwo rozpoznawalne w naszym śmiałym, kompaktowym SUV-ie, który jako pierwszy samochód Hyundai w tej klasie został opracowany zgodnie z nową koncepcją stylistyczną sportowej zmysłowości (Sensuous Sportiness).

Piękno przestrzeni wewnętrznej.

Po zajęciu miejsca w wyrafinowanej i przestronnej kabinie Nowego Tucsona czujemy się, jakbyśmy znaleźli się w starannie zaplanowanym, luksusowym pokoju, w którym znikają codzienne troski. Tutaj przestrzeń, technologia i informacje harmonijnie się przenikają. We wnętrzu urzekają zmysłowe formy inspirowane wodospadami oraz zastosowanie wysokiej jakości, miękkich w dotyku materiałów, których wygląd i styl to zupełnie nowy poziom.

Rewolucja w stylistyce.

Wyrafinowany i eksperymentalny styl Nowego Tucsona można uznać za rewolucyjny. Jego starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów. Muskularna sylwetka większego i szerszego nadwozia łączy ostre kąty i dynamiczne proporcje z ciekawymi powierzchniami – tworząc progresywny wygląd bez kompromisów, który podkreśla solidne dziedzictwo SUV-ów Tucson.

Cennik