Cennik Hyundai Tucson- pobierz plik pdf

Katalog Hyundai Tucson Nowej Generacji – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Auto Świat Moto Awards 2020

Hyundai TUCSON Nowej Generacji zdobywa I. miejsce w plebiscycie Auto Świat Moto Awards 2020 w kategorii “Crossovery i kompaktowe SUV-y”.

STYLISTYKA

Pierwsze na świecie parametryczne ukryte światła.

Ciemny, chromowy wzór geometryczny parametrycznego grilla przedniego zmienia się w jednej chwili, gdy rozpoczniesz jazdę. Dzięki najnowocześniejszej technologii oświetlenia półlustrzanego, zewnętrzne sekcje grilla zmieniają się w niesamowite kształty przypominające mieniące się klejnoty w momencie włączenia świateł do jazdy dziennej LED, tworząc niepowtarzalną sygnaturę świetlną high-tech. Po zakończeniu jazdy, światła znikają ukryte w strukturze grilla przedniego.

 

Linia boczna w kształcie litery Z.

Odważne, zaawansowane technologicznie detale projektowe, takie jak boczna linia w kształcie litery Z, natychmiast tworzą sportowe, dynamiczne wrażenie.

 

Chromowana listwa ozdobna.

Sportowe nowego Tucsona podkreśla chromowana listwa ozdobna o parabolicznym kształcie z ostrymi zakończeniami, zaczynająca się od lusterek bocznych sięgająca słupka C.

 

Tylne światła zespolone LED.

Szerokie tylne lampy LED z parametrycznymi ukrytymi detalami świetlnymi nawiązują do dynamicznego motywu stylistycznego z przodu.

 

Od pojazdu koncepcyjnego do SUV-a o rewolucyjnej stylistyce.

Progresywny język stylistyczny nowego Tucsona został zainspirowany koncepcyjnym SUV-em Hyundai Vision T, którego pokazano podczas AutoMobility LA 2019, gdzie spotkał się z dużym uznaniem. Ostre kąty i futurystyczne kształty modelu koncepcyjnego są łatwo rozpoznawalne w naszym śmiałym, kompaktowym SUV-ie, który jako pierwszy samochód Hyundai w tej klasie został opracowany zgodnie z nową koncepcją stylistyczną sportowej zmysłowości (Sensuous Sportiness).

Piękno przestrzeni wewnętrznej.

Po zajęciu miejsca w wyrafinowanej i przestronnej kabinie Nowego Tucsona czujemy się, jakbyśmy znaleźli się w starannie zaplanowanym, luksusowym pokoju, w którym znikają codzienne troski. Tutaj przestrzeń, technologia i informacje harmonijnie się przenikają. We wnętrzu urzekają zmysłowe formy inspirowane wodospadami oraz zastosowanie wysokiej jakości, miękkich w dotyku materiałów, których wygląd i styl to zupełnie nowy poziom.

Rewolucja w stylistyce.

Wyrafinowany i eksperymentalny styl Nowego Tucsona można uznać za rewolucyjny. Jego starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów. Muskularna sylwetka większego i szerszego nadwozia łączy ostre kąty i dynamiczne proporcje z ciekawymi powierzchniami – tworząc progresywny wygląd bez kompromisów, który podkreśla solidne dziedzictwo SUV-ów Tucson.

Najnowocześniejsza łączność na drodze.

Oczywiście Nowy Tucson jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak dublowanie funkcji smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi łączności Bluelink®. Możesz sterować funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.

Ekran dotykowy 10,25” i sterowanie dotykowe.

Nowy ekran dotykowy 10,25” płynnie łączy się z konsolą sterowania dotykowego. Nawigacja, system informacyjno-rozrywkowy oraz klimatyzacja są sterowane dotykowo.

Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Otwarty cyfrowy zestaw wskaźników podkreśla nowoczesny charakter kokpitu. Zestaw wskaźników pozbawiono obudowy, aby pogłębić wrażenie otwartości i przestrzeni.

Rozpoznawanie mowy.

Włączaj i kontroluj funkcje, takie jak ustawienia klimatyzacji, elementy sterujące systemem informacyjno-rozrywkowym i otwartą pokrywą bagażnika, a także ogrzewaniem kierownicy za pomocą poleceń głosowych.

Najszersza gama zelektryfikowanych zespołów napędowych.

Opracowany w celu zmniejszenia emisji spalin bez rezygnacji z przyjemności z jazdy, nowy Tucson oferuje najszerszą gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów. Do wyboru są silniki benzynowe i wysokoprężne z układem miękkiej hybrydy, wersja hybrydowa oraz hybrydowa typu plug-in. Dostępne są również tradycyjne silniki benzynowe i wysokoprężne.

Hybryda.

Elektryzująca efektywność. Wersja hybrydowa jest napędzana przez nowy silnik 1.6 T-GDI Smartstream oraz silnik elektryczny o mocy 44,2 kW zasilany przez akumulator litowo-polimerowy 1,49 kWh.

Hybryda typu Plug-in.

Elektryczny, gdy chcesz. Benzynowy, gdy potrzebujesz. W 2021 roku będzie również dostępna wersja hybrydowa typu plug-in Nowego Tucsona z 1,6-litrowym silnikiem T-GDI.

Miękka hybryda 48 V.

Niższe spalanie i poziom emisji z układem miękkiej hybrydy 48 V. Wspomaga on silnik spalinowy dodatkowym momentem obrotowym podczas przyspieszania.

Wyższa wydajność. Niższy poziom emisji.

Hyundai opracował przełomową technologię układu zmiennych czasów otwarcia zaworów (CVVD). Optymalizuje osiągi silnika i obniża zużycie paliwa, będąc jednocześnie przyjazną dla środowiska. Technologia ta umożliwia niezależne sterowanie otwieraniem, zamykaniem oraz czasami otwarcia/zamknięcia zaworów.

Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Innowacyjny układ napędu na wszystkie koła HTRAC™ zapewnia optymalne prowadzenie i zachowanie na zakrętach.

Zawieszenie sterowane elektronicznie (ECS).

Precyzyjne prowadzenie. Sterując siłą tłumienia poszczególnych kół, ECS redukuje przechyły we wszystkich kierunkach i ruch w pionie, aby poprawić właściwości jezdne i zapewnić lepszą kontrolę.

Wybór trybu jazdy.

Wybierz tryby jazdy pasujące do Twojego nastroju! Wybierz pomiędzy Normal, Eco lub Sport. Każdy tryb zapewnia inne przyspieszenie, punkty zmiany biegów i zużycie paliwa.

Nowy poziom komfortu.

Dzięki nowej platformie, wnętrze jest teraz dłuższe i szersze – nie tylko lepsze, ale po prostu większe. Zajmij miejsce w przestronnej, budującej wrażenie otwartości kabinie, która zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Przestrzeń dla pasażerów w drugim rzędzie jest jedną z największych w swojej klasie i to zarówno w wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydowej – a to wszystko, dzięki umieszczeniu akumulatora pod tylną kanapą. Hyundai TUCSON Nowej Generacji zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale także przestrzeń i komfort dla wszystkich pasażerów – niezależnie od celu podróży.

Uniwersalne składane tylne siedzenie.

Potrzebujesz więcej miejsca w bagażniku? Żaden problem. Wygodne dźwignie na bocznych ścianach bagażnika pozwalają na szybkie złożenie siedzeń bez żadnego wysiłku. Aby zwiększyć wygodę i wszechstronność, tylne siedzenia można teraz złożyć w stosunku 40:20:40.

Niezrównany komfort termiczny.

Spojrzmy prawdzie w oczy. Każdy jest inny. Niektórzy lubią wyższe temperatury, a inni wolą chłodniejszą atmosferę. Dlatego wyposażyliśmy model TUCSON w technologię Multi-Air Mode, która polega na optymalnym rozmieszczeniu widocznych i ukrytych nawiewów klimatyzacji i ogrzewania, aby zapewnić doskonały komfort termiczny kabiny dzięki delikatniejszemu przepływowi powietrza.

Cennik na rocznik 2022.