Ceny Hyundai Santa Fe 2020 – pobierz plik pdf

Katalog Hyundai Santa Fe – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Śmiała stylistyka i wyrafinowanie

Charakterystyczny i elegancki, Hyundai SANTA FE Nowej Generacji łączy najwyższą jakość z przestronnością, komfortem i śmiałą stylistyką.

Silniki

Do wyboru mamy trzy dynamiczne silniki wysokoprężne zmodyfikowane, aby spełniać nową normę emisji spalin euro 6c. Silniki zużywają mniej paliwa, dzięki bardziej efektywnemu spalaniu i zminimalizowaniu strat tarcia w układzie przeniesienia napędu.

Przestronność

Więcej komfortu. Mniej stresu. Wewnątrz nowy SANTA FE jest jeszcze przestronniejszy i bardziej ergonomiczny niż dotychczas. Dlatego każda podróż jest jeszcze bardziej relaksująca – dla wszystkich osób na pokładzie.

Poznaj SUV-a z pakietem Calm Tech

SANTA FE Nowej Generacji został zaprojektowany z wykorzystaniem szerokiej gamy innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Calm Tech to wspólna nazwa wszystkich systemów, które zapewniają komfort jazdy kierowcy i pasażerom. Od pewniejszego prowadzenia i obserwowania innych samochodów po upewnienie się, że pasażerowie nie wysiądą wprost pod koła innego pojazdu, Calm Tech czuwa nieprzerwanie nad bezpieczeństwem i wygodą Twoją i Twoich bliskich.

Wyświetlacz head-up

Dzięki wysokiej jasności zapewniającej doskonałą widoczność, wyświetlacz Head-Up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.

Asystent bezpiecznego wysiadania

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze – ta inteligentna funkcja zapobiega wypadkom, wykrywając pojazdy zbliżające się od tyłu i tymczasowo blokując tylne drzwi tak, by dzieci lub osoby jadące z tyłu mogły opuścić samochód tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne.

System monitorowania tylnych siedzeń

System wykorzystuje czujniki ultradźwiękowe do monitorowania obecności pasażerów na tylnych siedzeniach. Kiedy kierowca opuszcza samochód, pojawia się komunikat ostrzegawczy. Jeśli system wykryje ruch na tylnych siedzeniach po zamknięciu pojazdu, ostrzeże kierowcę klaksonem i miganiem świateł.

System kontroli poziomu uwagi kierowcy

System monitorujący poziom uwagi kierowcy znacząco podwyższa poziom bezpieczeństwa i wygody, stale sprawdzając i analizując wzorce jazdy na podstawie takich danych, jak kąt skrętu kierownicy, moment obrotu kierownicy, położenie pojazdu na pasie ruchu i czas jazdy. Po zidentyfikowaniu wzorca zmęczenia system zwraca uwagę kierowcy za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego i komunikatu na wyświetlaczu, sugerując przerwę.

Bezpieczne otwieranie bagażnika

Ta inteligentna funkcja dba o wystarczającą ilość miejsca do bezpiecznego otwarcia klapy tylnej bagażnika – na przykład, w przypadku parkowaniu tyłem przy ścianie.

Układ napędu na cztery koła HTRAC™

Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. SANTA FE Nowej Generacji jest dostępny z bardzo sprawnym układem napędu na wszystkie koła HTRAC™, zapewniającym optymalne prowadzenie i zachowanie na zakrętach. Śliskie ulice miejskie i wyboiste drogi poza miastem nie stanowią już wyzwania.

Komfort klasy premium

Wyrafinowane przestronne wnętrze zostało wykończone wysokiej jakości materiałami, które zapewniają komfort i relaksujący spokój.

Zespół napędowy

Uzyskujący moc do 200 KM nowy SANTA FE oferuje trzy wysokoprężne silniki do wyboru, zmodyfikowane, aby spełniać nową normę emisji spalin euro 6c. Silniki zużywają mniej paliwa, dzięki bardziej efektywnemu spalaniu i zminimalizowaniu strat tarcia w układzie przeniesienia napędu.

Opracowany dla uzyskania wysokiego komfortu i optymalnych własności jezdnych nowy SANTA FE ma wyjątkowo precyzyjny układ kierowniczy i doskonale zachowuje się w zakrętach.

Zawieszenie przednie i tylne

Przednie kolumny MacPhersona zapewniają stabilność i pewne prowadzenie podczas przyspieszania i hamowania. Tylne zawieszenie wielowahaczowe daje niezrównany komfort i zajmuje mniej miejsca niż inne układy, dzięki czemu pasażerowie mają więcej przestrzeni z tyłu.

Nowa 8-biegowa skrzynia automatyczna

Nowa, 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów bardzo płynnie zmienia biegi i zachwyca szybkością reakcji.

6-biegowa skrzynia manualna

Płynne i ciche zmiany biegów są możliwe dzięki wielofunkcyjnym synchronizatorom, zoptymalizowanym kołom zębatym, łożyskom sterującym i olejowi przekładniowemu o permanentnie niskiej lepkości.