Ceny Nowy Hyundai i30 N 2022 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Zabawa właśnie została zdefiniowana na nowo.

Stworzony z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy, nowy Hyundai i30 N zyskał jeszcze większą moc, nowe elementy wyposażenia oraz najnowszą inteligentną technologię. Równowaga zachowana pomiędzy imponującymi osiągami i wyścigową dynamiką jazdy oraz wygodą i komfortem wnętrza, sprawiają, że jest to idealny samochód sportowy do jazdy na co dzień.

Niesamowita wydajność przeniesiona na wyższy poziom.

Od czasu premiery wielokrotnie nagradzanego i30 N ciężko pracowaliśmy, aby wielkie rzeczy były jeszcze lepsze. Bazowaliśmy na doświadczeniach zdobytych w bardzo udanym projekcie wyścigowym i30 N TCR i pozytywnych opiniach motoryzacyjnej społeczności entuzjastów tego modelu. Główne ulepszenia obejmują: wprowadzenie 8-biegowej dwusprzęgłowej skrzyni biegów (N DCT) z łopatkami do zmiany biegów, zwiększenie mocy do 280 KM i momentu obrotowego do 392 Nm oraz lekkie felgi aluminiowe.

Teraz możesz wybrać rodzaj skrzyni biegów.

Jeśli chodzi o dokonywanie szybkich, płynnych i wydajnych zmian biegów, masz dwie opcje zwiększające wydajność. Standardowa, płynną 6-biegową manualna skrzynia biegów z małymi przełożeniami lub zupełnie nowa i szybką 8-biegowa skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem (N DCT). Skrzynia 8-biegowa umożliwia również ręczny wybór biegów za pomocą dźwigni zmiany biegów lub zamontowanej kierownicy łopatki zmiany biegów zapewniają więcej wrażeń z jazdy samochodem w życiu codziennym.

6-biegowa skrzynia manualna.

Idealny dla kierowców, którzy uwielbiają obsługiwać precyzyjną dźwignię zmiany biegów i mocne sprzęgło. Dźwignia zmiany biegów w kształcie kulki ma dodatkowo niebieski pasek i jest brandowana logo N.

8-biegowa skrzynia N DCT.

Dostępna po raz pierwszy: 8-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów z manetkami zmiany biegów i nowymi funkcjami N dla jeszcze bardziej sportowych wrażeń.

Przeprojektowany na nowo, jeszcze bardziej sportowy.

Zrodzony z toru i wyglądający w każdym calu, nowy i30 N został przeprojektowany z aktualizacjami projektowymi skoncentrowanymi na dynamicznych osiągach. To coś więcej niż tylko ćwiczenie stylizacji, ale osiągi spowodowały zmiany, takie jak nowy, agresywnie wyglądający przedni zderzak, obejmujący wloty powietrza zaprojektowane w celu poprawy aerodynamiki i zmniejszenia turbulencji. Nowe 19-calowe kute obręcze kół ze stopów lekkich wyglądają fantastycznie, jednocześnie poprawiając prowadzenie i przyczepność poprzez zmniejszenie masy nieresorowanej.

Przednie światła LED.

Nowe reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej w kształcie litery V wypływają z nowej szerokiej osłony chłodnicy N, zoptymalizowanej pod kątem wydajnego chłodzenia silnika.

Linia boczna.

Z boku jedną z nowych atrakcji są pierwsze w historii 19-calowe kute obręcze kół Hyundaia z oponami Pirelli P Zero stworzonymi specjalnie dla i30 N.

Tylny zderzak i podwójny wydech.

Nowy tylny zderzak ma zintegrowane światła przeciwmgielne, czerwoną linię akcentującą i dwie duże rury wydechowe. Przeprojektowane tylne światła mają nową sygnaturę świetlną LED.

Usiądź jak profesjonalista.

Pokryte wysokiej jakości skórą i materiałami Alcantara®, lekkie, wysokowydajne fotele mają podświetlane logo N i wygodne podparcia dla doskonałego trzymania bocznego.

Łopatki zmiany biegów.

Inspirowane wyścigami łopatki do zmiany biegów umożliwiają szybką i bezproblemową zmianę biegów na wyciągnięcie ręki. A ponieważ są zamontowane na kierownicy, możesz wydajniej zmieniać biegi podczas pokonywania zakrętów.

Zestaw wskaźników.

Zobacz na pierwszy rzut oka temperaturę oleju silnikowego, moment obrotowy i turbodoładowanie. Funkcja synchronizacji zmiany biegów obsługuje jazdę po torze. Czerwona strefa zmiennego obrotomierza LED zmienia się w zależności od osiągów jazdy.

Najnowsze technologie i innowacyjne funkcje.

Ciesz się najnowocześniejszą inteligentną technologią dzięki ekranowi dotykowemu 10,25 cala, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, bezpośrednio na dużym ekranie, takie jak: nawigacja, tworzenie kopii lustrzanych smartfona i usługi łączności Bluelink®, dzięki czemu możesz sterować funkcjami za pomocą komend głosowych lub swojego ze smartfona. Oprócz wielu sprytnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług LIVE, która obejmuje bieżące parkingi i informacje o ruchu drogowym.

Kolorowy ekran dotykowy 10,25″.

Ciesz się bezproblemową łącznością dzięki opcjonalnemu 10,25-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu o wysokiej rozdzielczości, który zapewnia łatwy dostęp do wszystkiego dzięki Apple CarPlay ™ i Android Auto ™.

System danych wydajności.

Monitoruj i poprawiaj wydajność jazdy dzięki zaktualizowanej grafice, aby jeszcze bardziej ułatwić obsługę. Na ekranie wyświetlane będą: moc, moment obrotowy, turbodoładowanie, przeciążenia oraz licznik okrążenia i przyspieszenia.

System łączności Bluelink®

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Dzięki usługom Bluelink®, i30 ma wszechstronne możliwości łączności zawierające funkcję rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamę rozwiązań, dla łatwiejszej i przyjemniejszej jazdy. Oprócz funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.