Którą wersję wybierzesz: klasyczną czy N Line?

Obie wersje zyskały odświeżony design i są dostępne w trzech rodzajach nadwozia.
Tak, przyciągająca uwagę wersja N Line jest dostępna również w nowym i30 Wagon.

Nowy wygląd zewnętrzny: mocny, odważny i elegancki.

Wygląd zewnętrzny nowego i30 jest jednocześnie odważny i elegancki, dzięki czemu wzbudza więcej emocji. Nowy i30 oferuje zupełnie nowe, dwukolorowe wzory 16 lub 17-calowych felg aluminiowych, które sprawiają, że boczny widok nowego i30 jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Możesz być pewny, że zabierze Cię wszędzie i to w wielkim stylu.

Wyróżnij się na drodze.

Wygląd zewnętrzny nowego i30 jest jednocześnie odważny i elegancki, dzięki czemu wzbudza więcej emocji. Zaprojektowany na nowo przedni zderzak i nowy kaskadowy grill ze zmienionym wzorem optycznie poszerzają samochód.

Odważny wygląd.

Nowe, smuklejsze reflektory w technologii LED oraz nowe, charakterystyczne światła ledowe do jazdy dziennej w kształcie litery V dopełniają nowoczesny wygląd przodu.

Imponujący zderzak tylny.

Nowością jest również tył nowego i30 ze zderzakiem o poprawionej aerodynamice. Tylne, zespolone światła LED również zawierają motyw litery V dla uzyskania efektu symetrii pomiędzy przodem a tyłem nadwozia.

Odświeżone wnętrze: eleganckie i wygodne.

Wnętrze nowego i30 zachęci Cię nowymi kolorami wykończenia, pokryciem tapicerek oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i systemami bezpieczeństwa. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą.

Deska rozdzielcza w stylu High-tech.

Nowa deska rozdzielcza jest wyposażona w 7-calowy zestaw cyfrowych zegarów oraz ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala, który ułatwia dostęp do wszystkich funkcji samochodu, takich jak system multimedialny, nawigacja czy łączność ze smartfonem.

Wyrafinowane nawiewy powietrza.

We wnętrzu nowego i30 można dostrzec bardziej wyrafinowane i nowoczesne nawiewy powietrza.

Hyundai i30 ostry jak chilli.

Zobacz jak możesz przenieść się na wyższy poziom dzięki usportowionej wersji N Line, zainspirowanej niezwykle wydajnym i30N. Sportowa stylistyka N Line wyróżnia się świeżym, odważnym wyglądem, podkreślonym przez śmiały design – sportowy grill, nowe zderzaki, reflektory i koła oraz zmodernizowane wnętrze.

Po raz pierwszy i30 Wagon w wersji N Line.

Dynamiczna, inspirowana sportami motorowymi wersja N Line została poddana kompleksowym zmianom wyglądu w modelach i30 Hatchback i Fastback. Ponadto, po raz pierwszy, wersja N Line jest dostępna również w nowym i30 Wagon. Oznacza to, że wersja N Line będzie dostępna dla wszystkich trzech typów nadwozia Hyundaia i30.

Odważniejszy przód.

Nowy i30 N Line wyróżnia się świeżym, odważnym wyglądem i jeszcze bardziej sportową stylistyką. Z przodu nowy i30 N Line ma szerszy, kaskadowy grill, nowe reflektory i dedykowany dla wersji N Line przedni zderzak. Powiększono dolny środkowy wlot powietrza, który dominuje teraz w obszarze zderzaka i podkreśla sportową sylwetkę. Boczne wloty podkreślone są przez osłony poprawiające właściwości aerodynamiczne.

Ekskluzywne koła.

Nowy i30 N Line dostępny będzie z nowymi, 17 i 18-calowymi felgami aluminiowymi, które nadają dynamiczny wygląd nawet podczas postoju.

Samochód, telefon i Ty połączeni razem.

Nowy i30 oferuje najnowocześniejsze systemy łączności. Nowy, 7-calowy zestaw cyfrowych zegarów i nowy system nawigacji z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala zapewniają bezpieczniejszą jazdę i pozwalają na większą indywidualizację pod kątem kierowcy. Nowy i30 oferuje również pełną kompatybilność z Android Auto i Apple Car Play, a począwszy od lata 2020 wprowadzona będzie możliwość bezprzewodowego połączenia z telefonem. Nowy i30 oferuje także bezprzewodowe ładowanie telefonu.

10,25-calowy ekran dotykowy z nawigacją.

Wraz z systemem nawigacji otrzymujesz także 5-letnią darmową subskrypcję do usługi Bluelink oraz Hyundai Live. Usługa Hyundai Live dostarczy w czasie rzeczywistym informacje dotyczące ruchu drogowego, dostępności miejsc parkingowych, pogody oraz lokalizacji stacji benzynowych i cen paliwa.

Łączność podczas jazdy.

Zdalne przesyłanie danych na temat warunków drogowych zapewnia nie procesor wbudowanej nawigacji lecz silny serwer Chmury Hyundai. Dlaczego takie rozwiązanie jest najlepsze? Ponieważ pozwala to bardziej precyzyjnie określić warunki na drodze, wybrać optymalną trasę i przewidzieć czas jazdy.

Last Mile Guidance.

Możesz zaparkować Nowego i30 jeszcze przed dotarciem na miejsce parkowania! Jeśli jesteś w promieniu 200m-2km od wybranego miejsca, możesz powierzyć nawigację aplikacji Bluelink. Posługując się rozszerzoną rzeczywistością, Twój telefon pokieruje Cię dokładnie tam gdzie chciałeś dojechać.

Zdalnie otwieranie i zamykanie drzwi.

Zapomniałeś zamknąć samochód? Nie martw się, Nowy i30 powiadomi Cię o tym, wysyłając powiadomienie na Twój telefon. Następnie, używając specjalnego kodu PIN w aplikacji Bluelink, możesz zdalnie zablokować swój pojazd.

Wybierz cel podróży.

Jeśli Twój Nowy i30 wyposażony jest w nawigację, za pomocą usługi Bluelink możesz wybrać swój cel podróży, jeszcze przed wejściem do samochodu. Bluelink zdalnie zsynchronizuje Twoją nawigację z obranym kierunkiem. Ty tylko wsiadasz i jedziesz.

Znajdź swój samochód.

Zapomniałeś gdzie zaparkowałeś? Żaden problem, po prostu uruchom aplikację Bluelink, która powiadomi Cię o aktualnej lokalizacji Twojego pojazdu.

Powiadomienie o włączeniu alarmu.

Bluelink cały czas czuwa i pilnuje Twojego samochodu. Jeśli ktoś spróbuje włamać się do pojazdu, aplikacja natychmiast Cię o tym poinformuje.

System Hyundai SmartSense

Nowy i30 wyposażony jest w pakiet bezpieczeństwa Hyundai SmartSense, dzięki czemu jest bardziej bezpieczny niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz system w całości jest zintegrowany z Nowym i30, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i tym których kochasz.

Asystent Podążania Pasem Ruchu (LFA)

Po raz pierwszy, Nowy i30 zawiera funkcję LFA, która automatycznie steruje układem kierowniczym, aby utrzymać pojazd na środku pasa. Utrzymuje przy tym prędkość pomiędzy 0 a 145 km/h. LFA działa zarówno na autostradach jak i na miejskich drogach.

Asystent unikania kolizji czołowych (FCA)

FCA monitoruje drogę używając radaru oraz kamery i automatycznie hamuje, gdy wykryje na drodze nagły ruch samochodów, pieszych lub rowerzystów.

System monitorowania martwego pola (BCA)

Przy pomocy dwóch sensorycznych radarów na tylnym zderzaku, system BCA poinformuje Cię gdy wykryje ruch w tzw. martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji włączysz drogowskaz, system użyje głosowego znaku ostrzegawczego lub zablokuje kierownicę, jeśli wykryje zagrożenie.

Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

Podczas cofania w miejscach o niskiej widoczności, system nie tylko ostrzega kierowcę o zbliżających się z boku pojazdach ale również automatycznie hamuje.

Rozszerzona gama układów napędowych.

Zwiększona wydajność i lepsze osiągi dzięki nowej gamie silników. Zelektryfikowany 48-woltowy układ hybrydowy obniża emisję CO2 dzięki zwiększeniu wydajności paliwa. Sześciobiegowa inteligentna manualna skrzynia biegów (6iMT) oddziela silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i obniżenie zużycia paliwa.

Silnik benzynowy.

Bazową jednostką jest całkowicie nowy silnik 1.5 DPI o mocy 110 KM. Drugi silnik benzynowy to 1.0 T-GDI o mocy 120 KM. Natomiast topowa jednostka w gamie i30 to silnik 1.5 T-GDI o mocy 160 KM, który standardowo występuje z 48-woltowym hybrydowym układem napędowym i dostępny jest z sześciobiegową inteligentną manualną skrzynią biegów (6iMT) lub siedmiobiegową skrzynią dwusprzęgłową (7DCT).

CENNIK
Rok produkcji 2022.