Ceny Nowy Hyundai i20 2022 – pobierz plik pdf

Katalog Nowy Hyundai i20 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Wyznacza nowe standardy

Dynamiczny i wyróżniający się, i20 Nowej Generacji jest przykładem nowego standardu jakości w klasie samochodów miejskich. Łączy wiodące w segmencie funkcje bezpieczeństwa i łączności, jest również pierwszym samochodem w Europie zainspirowanym nową filozofią designu Hyundaia. Ciesz się jazdą.

Przyciągaj uwagę w wielkim stylu

Elegancki i wyjątkowy, i20 Nowej Generacji rewolucjonizuje segment klasy B swoim emocjonalnym i sportowym designem. Szerszy i dłuższy, z dachem niższym od swoich poprzedników, jest pierwszym w Europie samochodem zainspirowanym nowym językiem projektowania marki Hyundai – Sensous Sportiness – harmonijnym połączeniem energetycznych proporcji, stylu i technologii.

Charakterystyczne, dynamiczne światła.

Nowe LED-owe reflektory są podkreślone przez światła do jazdy dziennej, które wizualnie łączą się z tyłem samochodu, nadając mu wyjątkowy wygląd.

Przód i środek: w sportowym stylu.

Charakterystyczny przedni zderzak jest podkreślony wylotami powietrza oraz odważnym, nowym kaskadowym grillem, który robi potężne pierwsze wrażenie.

Wyjątkowy design świateł.

Przednie reflektory LED-owe w kształcie litery Z płynnie łączą się z tyłem i tylnymi światłami, podkreślając wyjątkową sylwetkę samochodu.

Najwyższa jakość nowoczesnego wnętrza

Projektanci marki Hyundai nadali i20 Nowej Generacji świeży wygląd. Samochód dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia nowoczesne i przestronne wrażenie. Drzwi otaczają deskę rozdzielczą w elegancki sposób, inspirowany kształtami natury. Ich kształt odpowiada tablicy rozdzielczej, tworząc idealną kompozycję, a nastrojowe oświetlenie LED uwydatnia subtelne i wyrafinowane niebieskie akcenty w kokpicie.

Wiodące w segmencie funkcje łączności.

Ciesz się zaawansowanymi technologicznie funkcjami łączności takimi jak bezprzewodowa funkcja screen mirroring oraz funkcja dzielenia ekranu, dostępna na dwóch wizualnie połączonych 10,25 calowych ekranach. Dzięki systemowi łączności Bluelink możesz kontrolować samochód za pomocą swojego telefonu – lub głosu. System rozpoznawania mowy online oraz funkcje, dzięki którym Twoja jazda będzie jeszcze wygodniejsza i przyjemna, zapewnią Ci bezproblemową łączność z i20 Nowej Generacji.

10,25 calowy centralny ekran dotykowy.

Dla jeszcze większej elegancji wnętrza i przyjemności użytkowania, 10,25 calowy zestaw wskaźników cyfrowych i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala są wizualnie połączone.

System łączności Bluelink®.

Technologia Bluelink firmy Hyundai używa wbudowanego systemu telematyki, aby zapewnić najnowocześniejsze usługi łączności Hyundai Live, takie jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym lub o dostępnych miejscach parkingowych. Za pomocą aplikacji Bluelink możesz zdalnie otwierać i zamykać nowego i20 oraz z łatwością zlokalizować swój samochód, gdy nie pamiętasz gdzie go zaparkowałeś. Aplikacja powiadomi Cię o próbie włamania, za jej pomocą możesz również sprawdzić ciśnienie w oponach.

Łączność przy ustalaniu trasy.

Usługa łączności do ustalania trasy oznacza, że trasa nie jest już wyznaczana przez procesor wewnątrz urządzenia nawigacyjnego, ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. Dlaczego jest to lepsze rozwiązanie? Ponieważ pozwala na dokładniejszą prognozę ruchu na drodze, bardziej precyzyjne ustalenie czasu dotarcia na miejsce oraz niezawodne modyfikacje trasy podczas jazdy.

Nawigacja po zaparkowaniu.

Możesz zaparkować i20 Nowej Generacji jeszcze przed dotarciem na miejsce parkowania. Jeśli jesteś w promieniu 200m-2km od wybranego miejsca, możesz powierzyć nawigację aplikacji Bluelink. Posługując się rozszerzoną rzeczywistością, Twój telefon pokieruje Cię dokładnie tam, gdzie chciałeś dojechać.

Wybór silnika dla jeszcze większej efektywności.

Wybierz spośród dwóch silników z 3 możliwymi wariantami skrzyni biegów. Po raz pierwszy dostępny jest 48-woltowy, hybrydowy układ napędowy w wersji 100 KM. 48-woltowy napędowy układ hybrydowy przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji CO2 o 3-4%. Dostępny również jest benzynowy silnik 1.2 MPI o mocy 84 KM oraz turbodoładowany silnik 1.0 T-GDI o mocy 100 KM.

48-woltowy, hybrydowy układ napędowy.

Oszczędź paliwo i zmniejsz emisję z 48-woltowym hybrydowym układem napędowym, który wspiera silnik spalinowy za pomocą dodatkowego momentu obrotowego podczas przyśpieszania.

Inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT).

Zaprojektowana, aby zmniejszyć emisję i zwiększyć wydajność paliwa, iMT odłącza silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i oszczędzanie paliwa.

Przestronność. Premium system audio. Pełna łączność bezprzewodowa.

Większy i lepszy – Hyundai i20 Nowej Generacji ma wszystko czego potrzebujesz. Jest wygodniejszy – dzięki bezprzewodowej funkcji screen mirroring i opcji bezprzewodowego ładowania telefonu. Ma więcej miejsca w bagażniku, dzięki czemu możesz zapakować do niego wszystko czego potrzebujesz. A 8 głośników w systemie audio firmy Bose zapewnia wspaniałe wrażenia gdy chcesz pogłośnić muzykę i śpiewać.

Przestronny bagażnik.

Przestrzeń bagażowa w Hyundaiu i20 Nowej Generacji wynosi łącznie aż 351 litrów i w porównaniu do swoich poprzedników, została zwiększona o 25 litrów. Oferuje więcej miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny, dzięki czemu spakujecie się na wszystkie wspólne przygody.

Premium system audio.

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki systemowi audio Bose Premium. Osiem głośników, w tym subwoofer, zamienią każdą jazdę w uroczystość.

Wiodące w klasie usługi łączności.

Usługa mirror i bezprzewodowe ładowanie. Wszystko to zapewni Ci 10,25 calowy ekran dotykowy z AppleCarPlay i Android Auto. Bezprzewodowa ładowarka również znajduje się w wyposażeniu samochodu.

Najbardziej kompleksowy pakiet bezpieczeństwa.

Asystent Podążania Pasem Ruchu (LFA).

Po raz pierwszy, i20 Nowej Generacji zawiera funkcję LFA, która po uruchomieniu utrzymuje pojazd na środku pasa, utrzymując przy tym prędkość pomiędzy 0 a 180 km/h. LFA działa zarówno na autostradach jak i na miejskich drogach.

System monitorowania martwego pola (BCA).

Dzięki systemowi radarów zainstalowanych na tylnym zderzaku oraz przedniej kamerze, system BCA poinformuje Cię gdy wykryje ruch w tzw. martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji włączysz kierunkowskaz, system użyje głosowego znaku ostrzegawczego i zahamuje aby uniknąć kolizji.

Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA).

Podczas cofania w miejscach o niskiej widoczności, system nie tylko ostrzega kierowcę o zbliżających się z boku pojazdach, ale również automatycznie hamuje.

Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

FCA monitoruje drogę używając radaru oraz kamery i automatycznie hamuje, gdy wykryje na drodze nagły ruch samochodów, pieszych lub rowerzystów.

Inteligentny tempomat (NSCC).

Wykorzystuje zupełnie nowy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość pojazdu w celu bezpieczniejszej jazdy.

Ostrzeganie o odjechaniu poprzedzającego pojazdu (LVDA).

Ta inteligentna funkcja, przydatna podczas jazdy miejskiej, powiadomi kierowcę o nagłym ruchu poprzedzających go pojazdów, które stały w stanie spoczynku na światłach lub w korku.

Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA).

Ta funkcja ostrzega kierowcę dźwiękowo lub wizualnie, gdy przekroczy on limit prędkości. W połączeniu z ręcznym ogranicznikiem prędkości ISLA może automatycznie dostosować prędkość samochodu.