Ceny Nowy Hyundai i10 2022 – pobierz plik pdf

Katalog Nowy Hyundai i10 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Idealny samochód miejski.

Ulice miast często bywają zatłoczone. Zarówno przemykając w gęstwinie ulic i skrzyżowań, jak i parkując w najmniej dostępnych miejscach, ten niebywale zwrotny samochód czuje się jak ryba w wodzie. Nowy i10 mierzy zaledwie 3,67 metra długości i 1,68 metra szerokości, lecz jego zwarte nadwozie kryje zadziwiająco przestronne wnętrze. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, nowy i10 oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia.

Nowy odważny wygląd.

Opływowe linie i mocne kontrasty – dynamiczny nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok. Szeroki czarny grill i intrygujące reflektory dają bardzo sportowe pierwsze wrażenie. Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy budzące zaciekawienie wzory i tekstury oraz najnowsze technologie multimedialne w najlepszym wydaniu.

Śmiały kaskadowy grill.

Szeroki kaskadowy grill to zdecydowane podkreślenie szerszego nadwozia i10 Nowej Generacji.
exterior-side3 4x3

Felgi aluminiowe 16”.

Dopełnieniem wyglądu zewnętrznego są zaprojektowane na nowo, opcjonalne, 16-calowe felgi aluminiowe, które podkreślają zwinność i dynamikę. Dostępne są również felgi aluminiowe w rozmiarze 15”.

Dwufunkcyjne reflektory projekcyjne.

Dynamicznie zarysowane reflektory i okrągłe światła do jazdy dziennej LED podkreślają śmiały i świeży design Hyundaia i10 Nowej Generacji.

Podgrzewane koło kierownicy.

Ciepłe dłonie w chłodne dni. Na podgrzewanej kierownicy znajdują się ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące, dzięki czemu podczas jazdy można pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić.

System audio z 8” kolorowym wyświetlaczem

img-interior5

Nowy system audio z największym w tej klasie 8-calowym
ekranem dotykowym umożliwia korzystanie z funkcji
smartfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™.

Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Apple Inc.
Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Google Inc.

Podgrzewane
fotele przednie

Ciesz się komfortem podgrzewanych foteli w chłodne dni. Układ podgrzewania działa bardzo szybko, zapewniając wygodę kierowcy
i pasażerowi z przodu.

Wydajne układy napędowe

W zależności od preferencji możesz wybrać jeden z dwóch silników benzynowych z wielopunktowym wtryskiem paliwa: 3-cylindrowy silnik o pojemności 1.0 litra o mocy 67 KM i momencie obrotowym 96 Nm oraz 4-cylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra o mocy 84 KM i momencie obrotowym 118 Nm. Do każdego z silników można wybrać jedną z dwóch skrzyń biegów: manualną lub automatyczną.

Zautomatyzowana skrzynia biegów.

Zautomatyzowana skrzynia biegów o pięciu przełożeniach (AMT) dzięki obniżonej masie i mniejszemu tarciu łączy łatwą i relaksującą jazdę typową dla automatycznej skrzyni biegów ze sprawnością skrzyni manualnej.

Niższe zużycia paliwa.

Ciesz się niskim zużyciem paliwa dzięki elektronicznie zoptymalizowanym punktom zmiany biegów i wysokiej sprawności mechanicznej. Moc nie jest tracona na nieefektywne zmiany biegów.

Wygoda i komfort.

Łatwy i przyjemny w obsłudze. Sterowanie sprzęgłem i zmiany biegów są wykonywane automatycznie. Nigdy więcej kłopotów z częstym naciskaniem pedału sprzęgła i przestawianiem dźwigni zmiany biegów w ruchu miejskim.

Jedź tak, jak chcesz.

Chcesz przejąć kontrolę i samodzielnie zmieniać biegi? Żaden problem! W trybie ręcznym sam przełączasz biegi – nie przejmując się sprzęgłem.

5-biegowa skrzynia manualna.

Płynna, 5-biegowa manualna skrzynia biegów została stworzona do szybkiej i precyzyjnej zmiany biegów.

Hyundai SmartSense.

Hyundai i10 Nowej Generacji jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie wszechstronną technologią i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha. Nowa kamera wielofunkcyjna obsługuje 4 systemy: System unikania zderzenia czołowego (FCA), Asystent świateł drogowych (HBA), Aktywny asystent pasa ruchu (LKA) i Monitorowanie poziomu uwagi kierowcy (DAW).

Pojemny bagażnik.

Bagażnik o pojemności 252 litrów należy do największych w tym segmencie. Można go niezwykle łatwo dopasować dzięki składanym i dzielonym tylnym siedzeniom oraz dwupoziomowej podłodze bagażnika. W dolnym położeniu uzyskujemy maksymalną pojemność ładunkową, a w górnym położeniu użytkową płaską powierzchnię bagażnika.

4- lub 5-miejscowy.

Zaskakująco przestronny jak na samochód tej klasy, nowy Hyundai i10 może mieć cztery lub pięć miejsc. Dzięki wydłużeniu rozstawowi osi, wszyscy pasażerowie mają wyjątkowo dużo przestrzeni w kabinie.

Bezprzewodowe ładowanie.

Bezstresowo naładuj swojego smartfona. Umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli. Do dyspozycji są również gniazda USB.