Cennik

Zapytaj o ofertę

Jazda testowa

Prezentacja on-line

Większy. Lepszy. Piękniejszy.

Przeprojektowany od podstaw, nasz flagowy SUV w Europie zapewnia teraz więcej przestrzeni, komfortu i wygody. Nowy Santa Fe ma odważniejszą i bardziej charakterystyczną stylistykę, do której idealnie pasuje niesamowita gama nowych technologii, hybrydowe układy napędowe i najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa.

Zaprojektowany, by zachwycać.

Duży, odważny i piękny – Nowy Santa Fe jest przeznaczony dla ludzi z charakterem. Prawdziwy król szos, który na długo przykuwa uwagę. Szerokie nadwozie i odważny design wielu przyprawią o zawrót głowy. Dzięki zręcznemu połączeniu wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowa stylistyka zewnętrzna podkreśla wyjątkowość w segmencie dużych SUV-ów.

Materiały klasy premium. Niebywała przestronność. Najlepsza technologia w swojej klasie.

Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu Nowego Santa Fe, a poczujesz to od razu: więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia Nowy Santa Fe oferuje również opcjonalny pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.