Ceny nowy Hyundai Santa Fe 2022 – pobierz plik pdf

Katalog nowy Hyundai Santa Fe – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Większy. Lepszy. Piękniejszy.

Przeprojektowany od podstaw, nasz flagowy SUV w Europie zapewnia teraz więcej przestrzeni, komfortu i wygody. Nowy Santa Fe ma odważniejszą i bardziej charakterystyczną stylistykę, do której idealnie pasuje niesamowita gama nowych technologii, hybrydowe układy napędowe i najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa.

Nowe zelektryfikowane zespoły napędowe.

Niższy poziom emisji i wyższa moc. Nowe, zaawansowane układy napędowe (Hybrid i Plug-in) pomagają obniżyć emisję CO2 i zużycie paliwa.

Nowy wyrafinowany wygląd.

Efektowne połączenie wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wnętrza i na zewnątrz podkreślają wyjątkowość w segmencie dużych SUV-ów.

Najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa.

Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy sprawiają, że Nowy Santa Fe może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium.

Surowe, ale wyrafinowane piękno.

Większy, odważniejszy i bardziej charakterystyczny, nowy SANTA FE został przeprojektowany od podstaw. Pomysłowe połączenie surowej prezencji z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wewnątrz i na zewnątrz są wyjątkowym wyrazem w segmencie dużych SUV-ów.

Wzorzec piękna.

Wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED w kształcie litery T natychmiast przyciągają wzrok. Tworzą niepowtarzalną sygnaturę świetlną i zmieniają kolor na pomarańczowy, gdy działają jako kierunkowskazy.

Niewzruszona pewność siebie.

Nowy wzór rozciągniętych w poziomie świateł tylnych połączonych czerwonym odblaskowym paskiem wizualnie uwydatnia szerokość nadwozia.

Materiały klasy premium. Niebywała przestronność.

Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu Nowego SANTA FE, a poczujesz to od razu: więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia, Nowy SANTA FE oferuje również opcjonalny Pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.

Cyfrowy zestaw wskaźników.

Dopełnieniem luksusowego wnętrza jest nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala, który można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań.

Nowy ekran dotykowy 10,25"

Wszystko, czego potrzebujesz na dużym ekranie. Optymalnie umieszczony szeroki ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia doskonałą przejrzystość, łatwość obsługi i dublowanie funkcji smartfona.

System shift-by-wire sterowany przyciskami.

Za pomocą wygodnych przycisków na konsoli środkowej można wybrać jazdę do przodu, przełożenie neutralne, wsteczny lub parkowanie.

Premium system audio marki KRELL.

Wysokiej klasy system audio KRELL zapewnia znakomitą jakość dźwięku. Aż 10 głośników zapewnia wszystkim na pokładzie niesamowite wrażenia z dźwięku przestrzennego, napędzane przez wysokiej jakości 12-kanałowy wzmacniacz o łącznej mocy wyjściowej 589 watów.

Nowa gama silników zapewniających większą wydajność i moc.

Ciesz się większą wydajnością i mocą. Nowy Santa Fe jest oferowany z zupełnie nową gamą silników o niższej emisji CO2 i jest pierwszym Hyundaiem w Europie, który trafił do sprzedaży z nowym hybrydowym układem napędowym „Smartstream” oraz napędem hybrydowym typu plug-in.

Nowa 8-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia automatyczna 8DCT

Nowa 8-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (8DCT) zapewnia płynną zmianę przełożeń tradycyjnej automatycznej skrzyni biegów, zwiększając jednocześnie wydajność w porównaniu z innymi skrzyniami biegów.

Napęd 4WD i selektor trybu terenowego.

Śnieg czy piach? Sport czy Eco? Ty wybierasz. Możesz z łatwością wybierać tryb jazdy zależnie od warunków – i nastroju! Wybierz tryb Sport, aby uzyskać najlepsze osiągi dzięki zmienionej charakterystyce reakcji na gaz, zmiany biegów i wspomagania kierownicy. Tryb Eco zapewnia maksymalną oszczędność paliwa dzięki zmodyfikowanemu przyspieszeniu, punktom zmiany biegów i wydajności klimatyzacji. W trybie Comfort samochód zapewnia zrównoważone osiągi i oszczędność paliwa.

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nowoczesne i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, takie jak Asystent jazdy autostradowej czy Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem, sprawiają że Nowy Santa Fe może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. Dostępny jest również nowy Asystent automatycznego parkowania, który zaparkuje samochód za Ciebie.