Ceny Nowy Hyundai Kona 2022 – pobierz plik pdf

Katalog Nowy Hyundai Kona – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Zupełnie nowy poziom.

Wyrazisty z każdej perspektywy nowy Hyundai KONA kontynuuje obsypaną nagrodami stylistykę nadwozia z pięknie poprowadzonymi liniami, którym towarzyszą najnowsze inteligentne technologie, takie jak najnowocześniejsze funkcje łączności i bezpieczeństwa.

Miej odwagę, aby się wyróżnić.

Elegancko odświeżony i oferujący najnowsze inteligentne technologie, takie jak zaawansowane systemy wspomagania jazdy i intuicyjne funkcje łączności, Nowy Hyundai KONA oferuje poszerzoną gamę zelektryfikowanych układów napędowych, które dojadą dalej, zużywając mniej paliwa.

Bardziej elegancki i wyrafinowany.

Odważne, progresywne modyfikacje stylistyczne nadają nowemu Hyundaiowi KONA bardziej opływowy, atletyczny wygląd, zachowując jednocześnie charakter SUV-a i niepowtarzalny wygląd.

Najnowocześniejsza technologia i innowacyjne funkcje.

Mnóstwo nowoczesnych technologii wspierających Twój aktywny styl życia: od wydajnych układów napędowych z opcjonalnymi rozwiązaniami hybrydowymi po inteligentne funkcje łączności i wygody.

Zmodernizowane zespoły napędowe.

Gama układów napędowych nowego Hyundaia KONA to światowa czołówka pod względem osiągów i zrównoważonego rozwoju. Ulepszone silniki z układem miękkiej hybrydy 48 V pomagają obniżyć emisję CO2 i zużycie paliwa.

Komfort najnowocześniejszej łączności.

Wszechstronne, wygodne i zapewniające łączność wnętrze nowego Hyundaia Kona zostało zaprojektowane tak, aby przyciągać bardziej nowoczesnym i wyrafinowanym wyglądem niż przed liftingiem. Twardy, ale wyrafinowany – idealne dopasowanie do aktywnego stylu życia – nowe funkcje i ulepszenia podążają za odmienionym wyglądem zewnętrznym. A jeśli chodzi o inteligentną technologię, to można wybierać spośród najnowocześniejszych funkcji łączności i komfortu.

Większe bezpieczeństwo.

Teraz wyposażony w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

Najnowocześniejsza łączność.

Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, parkingach i wielu innych.

Dynamiczna wydajność.

Nowe układy napędowe, zmodernizowane zawieszenie i ulepszenia układu jezdnego zapewniają płynniejsze prowadzenie i lepszą kontrolę na drodze.

N Line

Bardziej sportowa strona stylu.

Po raz pierwszy oferowane w Nowym Hyundaiu Kona dynamiczne wykończenie N Line inspirowane sportami motorowymi zachwyca pomysłami stylistycznymi. Większe wloty powietrza, osłony nadkoli w kolorze nadwozia i przeprojektowana linia maski nad odważnym grillem N Line z logo Hyundai. Charakterystyczne, aerodynamiczne linie w stylu N z nisko położonym narożnym ożebrowaniem, które wydaje się przylegać do drogi.

Dynamiczny przedni zderzak.

Aerodynamiczna krawędź w stylu N z charakterystycznymi płetwami po obu stronach zderzaka, przypomina o rodowodzie odwołującym się do sportów motorowych.

Ekskluzywne felgi aluminiowe 18”.

Z boku osłonom nadkoli w kolorze nadwozia i wykończeniom progów towarzyszą zarezerwowane wyłącznie dla tej wersji wyposażenia piękne 18-calowe felgi aluminiowe z diamentowym szlifem.

Sportowe końcówki wydechu.

Sportowe geny łatwo również dostrzec z tyłu – wzrok przyciąga duży centralny dyfuzor aerodynamiczny oraz sportowe, podwójne końcówki wydechu.

Emblemat N Line.

Wystarczy jedno spojrzenie, by się zorientować, że mamy do czynienia z wyjątkową wersją Nowego Hyundaia KONA. Emblemat N Line na przednim grillu zdradza, z czym mamy do czynienia.

Sportowy charakter w każdym calu.

Wnętrze N Line obejmuje szeroką gamę ulepszeń stylistycznych inspirowanych sportami motorowymi, takich jak czerwone przeszycia i specjalne akcenty N Line w całym kokpicie.

Skórzane wykończenie kierownicy N Line.

Kierownica N Line łączy komfort i pełną kontrolę z elegancją perforowanej skóry.

Fotele N Line.

Sportowe fotele N Line są dostępne w wersji materiałowej, skórzanej lub zamszowej, z logo N wytłoczonym na zagłówku oraz z czerwonymi kontrastowymi przeszyciami.

Dźwignia zmiany biegów N Line.

Dźwignia zmiany biegów N Line ma sportowe metalowe akcenty, logo N, czerwoną linię wyścigową i skórzane wstawki zapewniające pewniejszy chwyt i budzące skojarzenia z samochodami wyczynowymi.

Czerwone przeszycia.

Czerwone kontrastowe przeszycia na siedzeniach, kierownicy, dźwigni zmiany biegów i konsoli środkowej podkreślają ekskluzywny design N Line.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowy model Kona jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy modelu Kona Hybrid jest objęty gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.