Cennik

Zapytaj o ofertę

Jazda testowa

Prezentacja on-line

Zupełnie nowy poziom.

Wyraziste z każdej perspektywy nowe Hyundai Kona i Kona Hybrid kontynuują obsypaną nagrodami stylistykę nadwozia z pięknie poprowadzonymi liniami, którym towarzyszą najnowsze inteligentne technologie, takie jak najnowocześniejsze funkcje łączności i bezpieczeństwa.

Odwaga, by się wyróżniać.

Smuklejszy i bardziej wyrafinowany, wyjątkowy i wyrażający pewność siebie wygląd nowego Hyundaia Kona odróżnia go wszystkich SUV-ów w tej klasie. Odważne, progresywne modyfikacje stylistyczne nadają nowemu Hyundaiowi Kona bardziej opływowy, atletyczny wygląd, zachowując jednocześnie charakter SUV-a. Sportową sylwetkę podkreśla wizualne połączenie zagięć na bokach maski z ostrzejszym, czystszym i bardziej harmonijnym przodem.

Nowy, elegancki układ świateł.

Efektowny nowy przód został całkowicie przeprojektowany. Szczególnie wyróżniają się nowe reflektory LED, a nad nimi wąskie światła do jazdy dziennej.

Nowy śmiały zderzak i grill.

Przyciągający wzrok nowy zderzak przedni płynnie przechodzi w osłony nadkoli, tworząc wyjątkowy pas pod odważnym nowym grillem.

Nowe dynamiczne felgi aluminiowe.

Wybór stylowych felg aluminiowych, w tym nowych wzorów 17” i 18”. Felgi 16” są takie same, jak w wersji sprzed liftingu.

Nowe eleganckie lampy tylne.

Nowe, eleganckie lampy tylne mają teraz rozciągnięty w poziomie motyw graficzny, która odzwierciedla wyjątkową sygnaturę świateł przednich.

Przyciągający wzrok zderzak tylny i dolna osłona zderzaka.

Nowy tylny zderzak powiela wprowadzoną z przodu i po bokach koncepcję rozbudowanej ochrony nadwozia – jego solidność podkreśla nowa dolna osłona w metalicznym kolorze.

Komfort najnowocześniejszej łączności.

Wszechstronne, wygodne i zapewniające łączność wnętrze nowego Hyundaia Kona zostało zaprojektowane tak, aby przyciągać bardziej nowoczesnym i wyrafinowanym wyglądem niż przed liftingiem. Twardy, ale wyrafinowany – idealne dopasowanie do aktywnego stylu życia – nowe funkcje i ulepszenia podążają za odmienionym wyglądem zewnętrznym. A jeśli chodzi o inteligentną technologię, to można wybierać spośród najnowocześniejszych funkcji łączności i komfortu.

Nowy 10,25-calowy cyfrowy zestaw wskaźników.

Nowy, piękny wyświetlacz cyfrowy o przekątnej 10,25 cala pokazuje najważniejsze informacje dotyczące jazdy dokładnie tam, gdzie są one najlepiej widoczne.

Nowy ekran dotykowy 10,25”.

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu, systemu informacji i rozrywki oraz nawigacji, a także ulubionych aplikacji i muzyki dzięki współpracy z Android Auto i Apple CarPlay.

Nowoczesne akcenty wystroju wnętrza.

Kolejną atrakcją we wnętrzu jest nowa oświetlenie nastrojowe, która obejmuje nową konsolę środkową i przestrzeń na nogi.

N Line

Bardziej sportowa strona stylu.

Po raz pierwszy oferowane w Nowym Hyundaiu Kona dynamiczne wykończenie N Line inspirowane sportami motorowymi zachwyca pomysłami stylistycznymi. Większe wloty powietrza, osłony nadkoli w kolorze nadwozia i przeprojektowana linia maski nad odważnym grillem N Line z logo Hyundai. Charakterystyczne, aerodynamiczne linie w stylu N z nisko położonym narożnym ożebrowaniem, które wydaje się przylegać do drogi.

Nowy Hyundai KONA N Line.

Nowa Kona N Line wyróżnia się sportowym przodem i tyłem, osłonami w kolorze nadwozia oraz ekskluzywnymi 18-calowymi felgami aluminiowymi w dwóch odcieniach.

Bardziej sportowy w każdym calu.

We wnętrzu N Line znajdziemy fotele N line, czerwone przeszycia, metalowe pedały oraz logo N na kierownicy i dźwigni zmiany biegów, co nadaje mu bardziej rasowy wygląd.

Najnowocześniejsza technologia i innowacyjne funkcje.

Nowy Hyundai Kona jest naszpikowany nowoczesnymi technologiami wspierającymi Twój aktywny styl życia: od wydajnych układów napędowych z opcjonalnymi rozwiązaniami hybrydowymi po inteligentne funkcje łączności i wygody, dzięki którym jazda staje się jeszcze przyjemniejsza.

Bezpieczeństwo

Teraz wyposażony w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

Łączność

Zmodernizowany przez dodanie nowoczesnych technologii, które ułatwiają życie i czynią jazdę przyjemniejszą – Nowy Hyundai Kona zapewnia wszechstronną łączność, jakiej można oczekiwać od nowoczesnego samochodu.

Przestronność i wygoda.

Zaprojektowany, by przewieźć wszystko, co chcesz zabrać, Nowy Hyundai Kona zapewnia mnóstwo miejsca dla pasażerów i bagażu.

Nowe zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy.

Nowe zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy Nowy Hyundai Kona oferuje rozszerzoną gamę funkcji bezpieczeństwa i wspomagania jazdy dla większego spokoju. Inteligentny tempomat (SCC) wzbogacono o funkcję automatycznego zatrzymywania i ruszania. Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA) podczas jazdy po mieście powiadamia kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza, na przykład na światłach lub w korku. Dodano również monitorowanie tylnych siedzeń (RSA) oraz ostrzeżenie przy wysiadaniu (SEW).

Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA).

Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.

Asystent podążania na pasie ruchu (LFA).

Nowy Hyundai Kona jest wyposażony w asystenta podążania na pasie ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 180 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA).

Korzystając z dwóch czujników radarowych w tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.

Ciesz się funkcjami wygody najwyższej klasy.

Jeśli chodzi o wygodę, w nowym Hyundaiu KONA zastosowano szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań estetycznych i technicznych, aby zapewnić użytkownikom najlepszy komfort i funkcjonalność motoryzacyjną – nawet pasażerom tylnych siedzeń. Obejmuje ogrzewanie tylnych siedzeń i gniazdo USB w drugim rzędzie.

Elektryczny hamulec postojowy.

W konsoli centralnej znajduje się również elektryczny hamulec postojowy. Jest wygodny i łatwy w użyciu, a jednocześnie zwalnia miejsce.

Wyświetlacz head-up (HUD).

Zapewniający doskonałą widoczność, nasz nowy wyświetlacz head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, wyświetlając ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na linii wzroku.

Zmodernizowane zespoły napędowe.

Gama układów napędowych nowego Hyundaia KONA to światowa czołówka pod względem osiągów i zrównoważonego rozwoju. Ulepszone silniki z układem miękkiej hybrydy 48 V pomagają obniżyć emisję CO2 i zużycie paliwa. Technologia miękkiej hybrydy jest opcją dla litrowego silnika benzynowego T-GDI o mocy 120 KM.

Napęd hybrydowy.

Nowy Hyundai Kona jest również dostępny jako hybryda – silnik benzynowy i silnik elektryczny współpracują, zapewniając rewelacyjną oszczędność paliwa i niski poziom emisji.

Technologia miękkiej hybrydy 48 V.

Niższe spalanie i poziom emisji z układem miękkiej hybrydy 48 V. Wspomaga on silnik spalinowy dodatkowym momentem obrotowym podczas przyspieszania.

Inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT).

iMT odłącza silnik od skrzyni biegów przy stałej prędkości po każdym zwolnieniu pedału przyspieszenia, aby oszczędzać paliwo i obniżać emisję.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowy model Kona jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy modelu Kona Hybrid jest objęty gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

CENNIK