Ceny Nowy Hyundai Kona N 2022 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Tak, już jest! Nowa KONA N.

Nowy Hyundai KONA N może pokonywać ostre zakręty, jest zawsze gotowy do jazdy na torze i zapewnia sportowe doznania. A wszystko to przy zachowaniu wszystkich zalet SUV-a. Wreszcie samochód wyczynowy, z którego może cieszyć się cała rodzina. KONA N nie jest zwykłym SUV-em. To prawdziwy hot SUV N.

To nie jest zwykły SUV.

KONA N jest napędzany przez silnik 2.0 T-GDI, który oferuje trzy dedykowane, sportowe funkcje: N Power Shift (NPS), N Grin Shift (NGS) oraz N Track Sense Shift (NTS). Silnik współpracuje z 8-biegową skrzynią DCT oraz zapewnia 280 KM i maksymalny moment obrotowy 392 Nm.

Mechanizm różnicowy N.

Elektroniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (E-LSD) kontroluje przenoszenie mocy na oba przednie koła. Poprawia sterowność i stabilność podczas pokonywania zakrętów z dużą prędkością.

Zwiększone granice wydajności.

Dzieki 19-calowym, lekkim felgami aluminiowymi i dodatkowym dużym, dwuskrzydłowym spojlerem dachowym, nadwozie KONA N zostało wzmocnione, aby zapewnić niesamowite osiągi.

Sportowe hamulce.

Większe tarcze hamulcowe pomagają zmaksymalizować wytrzymałość na ciepło i są wyposażone w ulepszoną technikę hamowania, dzięki czemu możesz czuć się pewnie i bezpiecznie na drodze.

Sportowa stylistyka SUV-a Hyundai.

Nowy Hyundai KONA N posiada niepowtarzalny sportowy design charakterystyczny dla modeli z rodziny N. Sportowy charakter jest widoczny także na zewnątrz, zapewniając dynamiczny wygląd i lepszą aerodynamikę. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby przekazywać emocje podczas jazdy. Wyróżniające detale N, takie jak kierownica N, sygnowana dźwignia zmiany biegów, sportowe fotele kubełkowe z niebieskimi przeszyciami oraz metalowe pedały nadają mu jeszcze bardziej sportowy charakter.

Zapewnia sportowe emocje.

Nowy Hyundai KONA N został wysposażony w dwa wyświetlacze: 10,25-calowy ekran dotykowy oraz 10,25-calowy cyfrowy zestaw wskaźników. Nowy wyświetlacz trybu N dostarcza informacji, takich jak czasy okrążeń i mapa toru, a przyciski N można dostosować do przełączania między dwoma trybami jazdy: sportowym lub N. Nowa KONA N posiada także wyświetlacz przezierny Head Up, który wyświetla prędkość, obroty i wskaźnik biegu, dzięki czemu możesz skupić się na drodze.

Dynamiczne systemy bezpieczeństwa.

Nowy Hyundai KONA N jest wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa Hyundai SmartSense, takie jak asystent unikania kolizji podczas cofania (RCCA), asystent monitorowania martwego pola (BCA) i asystent unikania kolizji czołowych (FCA) z wykrywaniem rowerzystów.