Ceny Nowa Elantra 2022 – pobierz plik pdf

Katalog Nowa Elantra – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Czas się odważyć.

Ludzie są coraz bardziej zmęczeni monotonnością i rutyną. Efekt? Potężny, nieposkromiony optymizm, motywujący kolejne pokolenie ciekawych innowatorów do zmiany zasad, zmiany gry, zmiany świata. Przedstawiamy Nowego Hyundaia ELANTRA.

Twój ruch. Śmiało podążaj swoją ścieżką.

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji to samochód dla Klientów pragmatycznych i rozsądnych, a przy tym awangardowych i nowoczesnych. Całkowicie nowa siódma generacja modelu ELANTRA oparta na nowej platformie cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu.

Czterodrzwiowe coupe.

Całkowicie nowa siódma generacja modelu ELANTRA oparta na nowej platformie, cechuje się większym rozstawem osi, szerszym nadwoziem i niżej poprowadzoną linią dachu.

Inteligentna łączność.

ELANTA została wyposażona aż w 2 kolorowe wyświetlacze dotykowe: cyfrowe zegary o przekątnej 10,25” oraz system multimedialny z 10,25” ekranem i nawigacją fabryczną.

Premium Audio BOSE.

8 wysokiej jakości głośników Elantry emituje precyzyjny, mocny dźwięk, od niskich do wysokich tonów z głośnością, która dostosowuje się do prędkości pojazdu.

Odważny design.

Ekspresyjny sedan w stylu coupe. Aby uzyskać nowy wygląd czterodrzwiowego coupe, inżynierowie i projektanci Hyundai wydłużyli, obniżyli i poszerzyli samochód w porównaniu z modelem szóstej generacji. Te niewielkie zmiany radykalnie zmieniły kształt samochodu.

Świetne osiągi.

ELANTRA Nowej Generacji jest napędzana przez wolnossący silnik benzynowy 1.6 MPI o mocy 123 koni mechanicznych.

Technologia dla bezpieczeństwa.

ELANTRA została wyposażona w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

Najnowocześniejsza łączność.

Zaawansowane funkcje łączności Elantry są niezwykle intuicyjne i łatwe w użyciu, zapewniając łączność z samochodem i ułatwiając wiele czynności podczas jazdy.

Całkiem nowy styl projektowania.

Wygląd Nowej ELANTRA podkreśla jej progresywny i egzotyczny charakter poprzez parametryczną dynamikę. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i innowacje stylistyczne budują zupełnie nowy wizerunek. Można powiedzieć, że zaawansowana technologia projektowania cyfrowego ożywiła język stylistyki Parametric Dynamic, czyli połączenie trzech linii w jednym punkcie. Taka konfiguracje jest odważnym konceptem, którego dotychczas uniknięto w projektowaniu samochodów, co najlepiej wyraża rewolucyjny duch Elantry.

Reflektory projekcyjne.

Nowy, odważny wygląd ELANTRY zaczyna się od przeprojektowanych reflektorów projekcyjnych, które robią eleganckie, sportowe wrażenie.

Reflektory LED.

Wyglądaj dobrze, zobacz więcej. Nowe, w pełni diodowe reflektory ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej LED zapewniają doskonałe oświetlenie i efektowny wygląd.

Kaskadowy grill.

Szeroki kaskadowy grill ze zintegrowanymi kierunkowskazami to mocny akcent stylistyczny. Dostępny w kolorze chromu lub czarny.

Felgi aluminiowe 15”.

Eleganckie i sportowe z jednokolorowym srebrnym wykończeniem, nowe 15-calowe felgi aluminiowe to jedna z wielu opcji do wyboru.

Felgi aluminiowe 16”.

Znajdź wersję, która pasuje do Twojego stylu. Nowe, pięcioramienne, 16-calowe felgi aluminiowe mają szare metaliczne wykończenie.

Felgi aluminiowe 17”.

Duże i odważne, dwukolorowe, czarno-srebrne 17-calowe felgi aluminiowe mają geometryczne kształty, które uzupełniają dynamiczne formy sportowego stylu nadwozia.

Światła tylne.

Krawędziowy spojler na bagażniku łączy zintegrowane tylne światła typu all-in-one – powstała w ten sposób świetlna litera H reprezentująca Hyundaia pomaga stworzyć zaawansowany technologicznie, futurystyczny wygląd tyłu.

Tylne światła zespolone z żarówkami.

Radykalnie przeprojektowane tylne lampy zespolone nowej Elantry są standardowo dostępne z żarówkami.

Tylne światła zespolone LED.

W wersji w pełni diodowej zachwycająca konstrukcja tylnych lamp zespolonych łukowato wygina się na całej tylnej części samochodu, nadając mu naprawdę wyjątkowy wygląd.

Tylne światła zespolone z żarówkami i listwą LED.

Z linią świetlną, która rozciąga się na całej szerokości samochodu, żarówkowo-diodowe tylne lampy zespolone robią świetne wrażenie.

Wyostrza zmysły.

Układ wnętrza „Immersive Cocoon” zapewnia użytkownikowi wrażenia skupione na wygodzie kierowcy. Nisko poprowadzone, szerokie konstrukcje biegnące od drzwi płynnie łączą się z konsolą środkową, a duży interfejs składający się z dwóch harmonijnie zintegrowanych wyświetlaczy podkreśla charakter samochodu inspirowany wyścigami.

Deska rozdzielcza.

Kolorowy, cyfrowy zestaw wskaźników i ekran nawigacji (oba o przekątnej 10,25”) tworzą spójną otaczającą przestrzeń wizualną i płynny, zintegrowany widok panoramiczny, pochylony o 10 stopni w kierunku kierowcy, co ułatwia sterowanie i zapewnia nowoczesny wygląd.

Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai ELANTRA jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.

Asystent podążania na pasie ruchu (LFA).

Wykrywa linie rozdzielające pasy ruchu oraz pojazdy z przodu za pomocą kamery przedniej i pomaga kierowcy w utrzymaniu toru jazdy na pasie ruchu.

System monitorujący poziom koncentracji uwagi kierowcy (DAW)

Określa poziom uwagi kierowcy podczas jazdy. Jeśli zostaną wykryte oznaki nieuwagi kierowcy, wysyła ostrzeżenia i w razie potrzeby zaleca odpoczynek. Po zatrzymaniu powiadamia kierowcę o ruszeniu poprzedzającego pojazdu.