Ceny Nowy Hyundai Kona Hybrid 2022 – pobierz plik pdf

Katalog Nowy Hyundai Kona Hybrid – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Wyższy poziom hybrydy.

Odświeżona i odmieniona KONA Hybrid kontynuuje obsypaną nagrodami stylistykę nadwozia z pięknie poprowadzonymi liniami, którym towarzyszą najnowsze inteligentne technologie, takie jak najnowocześniejsze funkcje łączności i bezpieczeństwa.

Zalety Nowego Hyundaia KONA Hybrid.

KONA Hybrid przyciąga wzrok atrakcyjnym wyglądem, a dzięki innowacyjnemu hybrydowemu układowi napędowemu jest też bardzo oszczędna. Elegancko odświeżony i oferujący najnowsze inteligentne technologie, takie jak zaawansowane systemy wspomagania jazdy i intuicyjne funkcje łączności, ten wszechstronny SUV doskonale wygląda i zużywa niewiele paliwa.

Nowy Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w silnik benzynowy oraz elektryczny, które współpracują ze sobą. Efektywne współdziałanie umożliwia pojemny akumulator, dzięki czemu zużycie paliwa i poziom emisji są rekordowo niskie. Samochód niezauważalnie przełącza się między silnikiem spalinowym i elektrycznym, a czasami włącza obie jednostki napędowe równocześnie. Układ hamowania odzyskowego wykorzystuje silnik elektryczny do spowalniania samochodu, jednocześnie ładując akumulator, aby użytkownik nie musiał tego robić.

Większe bezpieczeństwo.

Teraz wyposażony w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.

Najnowocześniejsza łączność.

Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, parkingach i wielu innych.

Więcej emocji. Niższy poziom emisji.

Rzadko spotykana kombinacja: hybrydowy napęd i radość z jazdy. Ten sportowo stylizowany SUV jest wyposażony w specjalnie skalibrowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem oraz silnik elektryczny zasilany akumulatorem, które dostarczają pokaźną moc 141 KM i aż 265 Nm momentu obrotowego. We współpracy z dwusprzęgłową skrzynią biegów o sześciu przełożeniach przekłada się to na niesamowite wrażenia z jazdy dzięki momentowi obrotowemu dostępnemu na każde zawołanie.

Silnik benzynowy.

Specjalnie skalibrowany silnik spalinowy 1.6 GDI z bezpośrednim wtryskiem ma moc 105 KM i jedną z najlepszych w klasie wydajności energetycznych.

6-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów.

Innowacyjna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) działa bardzo płynnie równocześnie dając radość z jazdy dzięki szybkim reakcjom.

Silnik elektryczny.

Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny elektryczny ma moc 32kW i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.

Polimerowy akumulator litowo-jonowy.

Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1,56 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając maksymalnego wykorzystania na samym prądzie i przechowywanie energii.

Hyundai SmartSense.

KONA Hybrid jest wyposażona Hyundi Smart Sense – innowacyjny pakiet zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Inteligentny tempomat Stop&Go (SCC+S&G)

Zwiększa bezpieczeństwo i komfort podróży, utrzymując ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie przyspieszając i hamując zależnie od sytuacji na drodze. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system uruchamia silnik, ale ruszenie z miejsca wymaga lekkiego naciśnięcia pedału przyspieszenia.

Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych (FCA)

FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący radar przedni i kamery system FCA działa w trzech fazach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu, pieszego lub rowerzysty podczas jazdy z prędkością powyżej 9 km/h.

System monitorowania martwego pola (BCW) i asystent zmiany pasa ruchu

System monitorowania martwego pola (BCW) z asystentem pasa ruchu monitoruje obszar z tyłu pojazdu, także przy użyciu radaru. W razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz sygnalizując zmianę pasa ruchu, emitowany jest sygnał akustyczny.

System utrzymywania pasa ruchu (LFA)

Nowy Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu. Podczas jazdy z prędkością do 150 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

Ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania (RCCW)

Wykorzystujący czujniki radarowe system RCCW zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.

System utrzymywania toru jazdy (LKA)

System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

Ciesz się funkcjami wygody najwyższej klasy.

Jeśli chodzi o wygodę, w nowym Hyundaiu KONA Hybrid zastosowano szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań estetycznych i technicznych, aby zapewnić użytkownikom najlepszy komfort i funkcjonalność motoryzacyjną – nawet pasażerom tylnych siedzeń. Obejmuje ogrzewanie tylnych siedzeń i gniazdo USB w drugim rzędzie.

Ogrzewane i wentylowane fotele.

Ciepło w zimie i chłód w lecie. Przednie fotele mogą być wyposażone w podgrzewanie i wentylację.

Komfort na tylnych siedzeniach.

Pasażerowie z tyłu docenią podgrzewanie tylnej kanapy oraz praktyczne gniazdo USB, który umożliwia wygodne ładowanie smartfona.