Nowy Hyundai KONA Hybrid

Przedstawiamy najmłodszego członka rodziny KONA, który został wyposażony w napęd hybrydowy.
Silnik spalinowy oraz silnik elektryczny współpracują ze sobą, aby zapewnić przyjemność płynącą z jazdy,
obniżyć zużycie paliwa oraz poziom emisji szkodliwych substancji.

Zobacz nowy model KONA Hybrid w akcji.

Obniżanie emisji wcale nie musi być nudne – Hybrydowy układ napędowy zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy,
a dwusprzęgłowa skrzynia biegów z możliwością zmiany biegów za pomocą łopatek przy kierownicy, dodaje sportowego charakteru. Nowa KONA Hybrid sprawia, że jazda jest bardziej ekonomiczna i przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zaprojektowany, by się wyróżniać.

Pewny siebie i wyjątkowy model KONA Hybrid zaprojektowano, by przyciągał uwagę – i emitował mniej zanieczyszczeń. Muskularne powierzchnie płynnie łączą się z kontrastowymi osłonami nadkoli, podkreślając śmiały wygląd SUV-a.

Wyjątkowe wnętrze.

Po zajęciu miejsca we wnętrzu nowego Hyundaia KONA Hybrid, każdego zachwyci poziom komfortu, wysokiej jakości materiały i wyjątkowa atmosfera. Nadaj charakteru wnętrzu swojego SUVa, wybierając pomiędzy trzema wariantami kolorystycznymi. Koniec z nudnymi deskami rozdzielczymi!

Moc i osiągi hybrydy.

Rzadko spotykana kombinacja: hybrydowy napęd i radość z jazdy. Nowy Hyundai KONA Hybrid uzyskuje zaskakująco niskie zużycie paliwa. Ten sportowo stylizowany SUV jest wyposażony w specjalnie skalibrowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem oraz silnik elektryczny zasilany akumulatorem. Razem zapewniają one wyjątkowe osiągi dzięki mocy 141 KM i momentowi obrotowemu sięgającemu 265 Nm. Połączenie hybrydowego układu napędowego z dwusprzęgłową skrzynią biegów o sześciu przełożeniach przekłada się niesamowite wrażenia z jazdy dzięki momentowi obrotowemu dostępnemu na każde zawołanie oraz naprawdę niskie zużycie paliwa.

Silnik benzynowy.

Specjalnie skalibrowany silnik spalinowy 1.6 GDI ma moc 105 KM i jedne z najniższych w klasie zużycie paliwa. Bezpośredni wtrysk benzyny wyciąga maksimum energii z każdej kropli paliwa.

6-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów.

Innowacyjna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) działa bardzo płynnie równocześnie dając radość z jazdy. Pozwala uzyskać lepsze przyspieszenie i reakcję na gaz, łącząc sprawność i szybkie działanie ręcznej skrzyni biegów z wygodę przekładni automatycznej.

Silnik elektryczny.

Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny ma moc 43,5 KM i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.

Litowo-jonowy
akumulator polimerowy.

Litowo-jonowy akumulator polimerowy o pojemności 1,56 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając jazdę na samym prądzie i przechowywanie energii odzyskiwanej podczas hamowania. Dzięki umieszczeniu akumulatora pod tylnymi siedzeniami, KONA Hybrid ma bardzo nisko położony środek ciężkości, co znacząco poprawia zwinność pojazdu.

Hyundai SmartSense.

KONA Hybrid jest wyposażona Hyundi Smart Sense – innowacyjny pakiet zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Inteligentny tempomat Stop&Go (SCC+S&G)

Zwiększa bezpieczeństwo i komfort podróży, utrzymując ustaloną odległość do poprzedzającego pojazdu, automatycznie przyspieszając i hamując zależnie od sytuacji na drodze. W ruchu miejskim SCC utrzymuje ustaloną odległość, w razie potrzeby zatrzymuje pojazd i wyłącza silnik. Po wykryciu ruchu z przodu system uruchamia silnik, ale ruszenie z miejsca wymaga lekkiego naciśnięcia pedału przyspieszenia.

Asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych (FCA)

FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący radar przedni i kamery system FCA działa w trzech fazach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, a pomaga skutecznie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu, pieszego lub rowerzysty podczas jazdy z prędkością powyżej 9 km/h.

System monitorowania martwego pola (BCW) i asystent zmiany pasa ruchu

System monitorowania martwego pola (BCW) z asystentem pasa ruchu monitoruje obszar z tyłu pojazdu, także przy użyciu radaru. W razie wykrycia innego pojazdu zapalają się lampki ostrzegawcze w zewnętrznych lusterkach. Jeśli kierowca włączy wtedy kierunkowskaz sygnalizując zmianę pasa ruchu, emitowany jest sygnał akustyczny.

System utrzymywania pasa ruchu (LFA)

Nowy Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w system utrzymania auta pośrodku pasa ruchu. Podczas jazdy z prędkością do 150 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

Ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania (RCCW)

Wykorzystujący czujniki radarowe system RCCW zmniejsza ryzyko zderzenia z innym pojazdem podczas wyjeżdżania tyłem z miejsc o ograniczonej widoczności. RCCW monitoruje przy użyciu radaru obszar w promieniu 180 stopni za samochodem i ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo o nadjeżdżających pojazdach.

System utrzymywania toru jazdy (LKA)

System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.

Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie. Zaprojektowany, by uprzyjemniać każdą podróż KONA Hybrid jest wyposażona w wiele inteligentnych funkcji i systemów, które dają więcej komfortu i wygody podczas jazdy.

CENNIK PROMOCYJNY

Rok produkcji 2019

WERSJACLASSIC PLUSCOMFORTSTYLEPREMIUM
1.0 T-GDI 6MT 2WD
(120 KM)
65 20070 20077 20091 200
1.6 T-GDI 7DCT 2WD
(177 KM)
83 70089 700103 700
1.6 T-GDI 7DCT 4WD
(177 KM)
90 20096 200110 200
1.6 GDI 6DCT 2WD
(141 KM) Napęd hybrydowy
92 90098 900116 900
1.6 CRDI 7DCT 4WD
(136 KM)
115 200

CENNIK PROMOCYJNY

Rok produkcji 2020

WERSJACLASSIC PLUSCOMFORTSTYLEPREMIUM
1.0 T-GDi 6MT 2WD
(120 KM)
70 20075 20082 20096 200
1.6 T-GDi 7DCT 2WD
(177 KM)
88 70094 700108 700
1.6 T-GDI 7DCT 4WD
(177 KM)
95 200101 200115 200
1.6 GDI 6DCT 2WD
(141 KM) Napęd hybrydowy
100 200106 200124 200
1.6 CRDi 7DCT 4WD
(136 KM)
120 200