Ceny Nowy Hyundai Kona Electric 2022 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Przyszłość, na którą nie musisz czekać.

Bardziej elegancki i wyrafinowany Nowy Hyundai Kona Electric ma ulepszoną konstrukcję, najnowsze funkcje łączności i bezpieczeństwa oraz zasięg do 484 km na jednym ładowaniu. A dzięki skróconym terminom dostaw w Europie – zostanie posiadaczem stylowego pojazdu elektrycznego nigdy nie była łatwiejsze.

Kabel do szybkiego ładowania GRATIS!

Zamów model Hyundai KONA Electric i odbierz kabel do szybkiego ładowania o wartości 1 990 zł brutto. O szczegóły zapytaj swojego Autoryzowanego Dealera Hyundai.

Płynne linie i aerodynamika.

Czyste, płynne linie sprawiają, że nie da się pomylić tego modelu z żadnym innym. Niepowtarzalna zamknięta forma przedniego grilla zapewnia optymalną aerodynamikę.

Nowa stylistyka tyłu.

Elegancką, aerodynamiczną stylistykę tworzą również elementy nowego tylnego zderzaka i jego dolna osłona podkreślone przez wąskie, tylne lampy LED.

Nowoczesny kokpit z dwoma wyświetlaczami cyfrowymi.

Najnowocześniejsza łączność i elegancki wygląd dwóch dużych ekranów nowego Hyundaia Kona Electric. Połączenie cyfrowego zestawu wskaźników o przekątnej 10,25 cala i środkowego ekranu dotykowego o przekątnej 10,25 cala z funkcją podzielonego ekranu zapewnia kokpitowi nowoczesny wygląd, a kierowca ma maksymalną widoczność i pełną kontrolę. Funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ pozwalają podłączyć smartfon, aby korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.

Wyświetlacz head-up

Dzięki wysokiej luminancji zapewniającej doskonałą widoczność, nasz nowy wyświetlacz head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, wyświetlając ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i komunikaty ostrzegawcze systemów bezpieczeństwa bezpośrednio na linii wzroku.

Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”

Nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników 10,25” pokazuje najważniejsze informacje dotyczące jazdy tam, gdzie są one najlepiej widoczne.

Wysoka moc. Duży zasięg. Porywające przyspieszenie.

Niech nikt nie mówi, że jazda samochodem elektrycznym musi być nudna. Niezwykle dynamiczny dzięki 395 Nm momentu obrotowego dostarczanego bez żadnej zwłoki przez elektryczny układ napędowy, ten usportowiony SUV rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy. Dostępny z dwoma wersjami układu napędowego, możesz wybrać moc i zasięg. Akumulator 39,2 kWh pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 155 km/h i zasięg do 305 km. Zaś wersja 64 kWh rozpędza się do 167 km/h i pokonuje aż 484 km na jednym ładowaniu.

Wybierz elektryka. Zawsze w kontakcie.

Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie. Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala integruje nawigację 3D i usługi łączności samochodowej Bluelink® oraz jest objęty bezpłatną 5-letnią subskrypcją usług LIVE z powiadomieniami o ruchu drogowym, pogodzie i fotoradarach w czasie rzeczywistym*. Funkcje Apple CarPlay™ i Android Auto™ pozwalają podłączyć smartfon, aby korzystać z telefonu, odtwarzać muzykę i używać aplikacji na dużym wyświetlaczu samochodu.

Wszystkie informacje o układzie elektrycznym.

Oprócz wszystkich funkcji systemu nawigacji, w nowym Hyundaiu Kona Electric masz pełny wgląd w status pojazdu. Wszystko na dużym ekranie 10,25”.

Usługi łączności Bluelink®.

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Dzięki usługom Bluelink® nowy Hyundai Kona Electric ma wszechstronne możliwości łączności z funkcją rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamę rozwiązań, które czynią jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą.

Rozszerzone możliwości rozpoznawania głosu.

Sterowanie za pomocą poleceń głosowych takimi funkcjami, jak klimatyzacja, ogrzewanie tylnej szyby, lusterek bocznych i kierownicy.

Większe bezpieczeństwo dzięki rozszerzonemu Hyundai SmartSense.

Nowy Hyundai KONA Electric jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Obserwujący drogę za pomocą kamery wielofunkcyjnej system FCA automatycznie hamuje po wykryciu pieszego lub nagłego hamowania pojazdu jadącego z przodu. Wersja opcjonalna obejmuje wykrywanie rowerzystów dzięki wykorzystaniu możliwości radaru i kamery.

Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA)

Przy cofaniu w miejscach o ograniczonej widoczności system ostrzega przed pojazdami przejeżdżającymi z tyłu, a w razie konieczności automatycznie uruchamia hamulce.

Asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu (BCA)

Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.

Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA)

Ta inteligentna funkcja podczas jazdy po mieście powiadamia kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza, na przykład na światłach lub w korku.

Ostrzeżenie bezpiecznego wysiadania.

Ta inteligentna funkcja pomaga unikać wypadków, wykrywając pojazdy zbliżające się z tyłu i wyświetlając ostrzeżenie w zestawie wskaźników i lusterku zewnętrznym, a także emitując ostrzeżenia dźwiękowe.

Monitorowanie tylnych siedzeń.

Nowy Hyundai Kona Electric pamięta, czy tylne drzwi były otwierane przed ruszeniem. Po zakończeniu jazdy na zestawie wskaźników pojawia się komunikat (towarzyszy mu dźwięk ostrzegawczy), aby sprawdzić tylne siedzenia.