Ceny Hyundai IONIQ Plugin 2021 – pobierz plik pdf

Katalog Hyundai IONIQ Plugin – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Odkryj nowego Hyundaia IONIQ Plug-in

To co najlepsze z dwóch światów: elektryczny, gdy chcesz; benzynowy, gdy potrzebujesz.
Teraz możesz włączyć w pełni elektryczny napęd za pomocą jednego przycisku. Po przejechaniu dystansu osiągalnego dla silnika elektrycznego możesz kontynuować jazdę w trybie hybrydowym z wykorzystaniem silnika benzynowego,
a przy najbliższej okazji skorzystać ze stacji ładowania.

Nowy, odświeżony wygląd

Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu nowych elementów, które poprawiają jego wyrafinowany wygląd. Nowa dynamicznie wyglądająca atrapa chłodnicy harmonijnie współgra z nowymi pełnymi reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej LED, które wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka.

10,25” ekran dotykowy

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.

Odkryj zalety Nowego IONIQa Plug-in.

Nowy Hyundai IONIQ Plug-in zapewnia bardzo niskie zużycie paliwa, a dodatkowo oferuje imponujący zasięg elektryczny – co przekłada się na niski poziom emisji oraz możliwość wjazdu do obszarów miasta niedostępnych dla pojazdów spalinowych.

Napęd hybrydowy typu plug-in

Dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na samochód w pełni elektryczny, najlepszym rozwiązaniem jest napęd hybrydowy typu plug-in. Wykorzystuje tandem akumulatorowego silnika elektrycznego i benzynowego, aby zapewnić jak najniższe zużycie paliwa i poziom emisji spalin.

Zerowy poziom emisji

Zmień napęd na całkowicie elektryczny jednym naciśnięciem przycisku. Wyznaczający nowe standardy oszczędności, Hyundai IONIQ Plug-in pozwala przejechać dystans aż do 63 km* na napędzie elektrycznym przy zerowej emisji spalin.

Mniejsze spalanie

Nowy IONIQ Plug-in ma duży polimerowy akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,9 kWh, który po włączeniu napędu w pełni elektrycznego pozwala przejechać dystans aż do 63 km*. Po wykorzystaniu całej mocy akumulatora, samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy, aby zapewnić dalszą ekonomiczną jazdę.

Aerodynamiczna stylistyka

Stylistyka nadwozia nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została zaprojektowana, aby zapewniać jak najmniejszy opór powietrza i maksymalną wydajność. Hyundai IONIQ Plug-in jest jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku i jego współczynnik oporu powietrza wynosi zaledwie 0,24. Eleganckie linie i innowacyjne technologie łączą siły, by zminimalizować zarówno opór powietrza, jak i poziom emisji spalin.

Przestronne i wyrafinowane wnętrze.

Nowy IONIQ Plug-in zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.

Potencjał napędu plug-in.

Hyundai IONIQ Plug-in ma zasilany akumulatorowo silnik elektryczny o mocy 44,5 KW współpracujący ze specjalnie skalibrowanym silnikiem benzynowym 1.6 GDI z bezpośrednim wtryskiem. Ten tandem silników razem zapewnia łączną moc 141 KM i moment obrotowy 265 Nm.

Ścienny punkt ładowania w domu (AC).

Naładuj akumulator przy użyciu ściennego punktu ładowania w domu lub publicznej stacji ładowania prądem przemiennym (AC). Czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatora wynosi 2h 15 min.

Ładowarka pokładowa (DC).

Hyundai IONIQ Plug-in jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 3,3 kW, która zamienia prąd zmienny (DC) z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatorów w pojeździe.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

8 lat gwarancji na akumulator.

Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Hybrid są objęte gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.