Ceny Hyundai IONIQ Electric 2021 – pobierz plik pdf

Katalog Hyundai Electric – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Szybkie ładowanie. Duży zasięg.

Nowy IONIQ Electric ma zerową emisję spalin, jednocześnie zapewniając ekscytujące wrażenia z jazdy i całkowicie elektryczny zasięg aż 311 km na jednym ładowaniu.* Co więcej nowy, wydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy osiąga 80% stanu naładowania w przeciągu godziny podczas ładowania w stacji szybkiego ładowania (DC). Elektryfikacja to przyszłość. A przyszłość właśnie nadeszła.

Przekracza oczekiwania.

Elegancka i aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ została dopracowana dzięki zastosowaniu nowych elementów stylistycznych, takich jak wyraziste reflektory full LED oraz nowa dynamiczna osłona chłodnicy.

Ekran dotykowy 10,25 cala

Nowy system audio, wideo i nawigacji z wyświetlaczem 10,25 cala jest eleganckim uzupełnieniem przeprojektowanego kokpitu. Aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a także wynikach dostępności miejsc parkingowych. Dostępne jest również wyszukiwanie punktów dealerskich Hyundai oraz ostrzeganie o fotoradarach.

Zaprojektowany z myślą o efektywności.

Eleganckie nadwozie IONIQa zostało starannie zoptymalizowane pod kątem jak najniższego zużycia paliwa. Współczynnik oporu powietrza o wartości zaledwie 0,24 sprawia, że jest to jeden z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku. Dynamiczna sylwetka samochodu oraz nowoczesna konstrukcja nadwozia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo oraz imponujące osiągi dzięki innowacyjnemu zastosowaniu lekkiego aluminium i zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

Przestronne i wyrafinowane wnętrze.

Nowy IONIQ Electric zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu i funkcje łączności bez kompromisów. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku plastików i naturalnych materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.

Znajdź stację ładowania i miejsce parkingowe!

Nowy IONIQ Electric ma wszystko, czego trzeba, by uczynić jazdę mniej stresującą i zawsze szybciej dotrzeć do celu. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem AVN 10,25”. Dostęp do aktualnych informacji o stacjach ładowania, ruchu drogowym, pogodzie i ciekawych miejscach (POI), a także o dostępności miejsc parkingowych oraz lokalizacji salonów Hyundai – a nawet ostrzeżeń przed fotoradarami.

Inteligentny, wygodny i zawsze w kontakcie.

Ciesz się nieograniczoną łącznością, której oczekujesz oraz innowacyjną technologią, która ułatwia życie.
Zaprojektowany, by uprzyjemniać każdą podróż IONIQ Electric jest wyposażony w wiele inteligentnych funkcji
i systemów, które dają więcej komfortu i wygody podczas jazdy.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

8 lat gwarancji na akumulator.

Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Hybrid są objęte gwarancją na 8 lat lub 200 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.