Ceny Hyundai IONIQ 5 2022 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

IONIQ 5. Futurystyczny samochód koncepcyjny.

Mobilność przyszłości właśnie nadeszła i staje się częścią codziennego życia. Dzięki kultowemu, czystemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, w pełni elektryczny IONIQ 5 zapewni Ci zupełnie nowe doświadczenia.

Nadeszła przyszłość mobilności elektrycznej.

Dzięki nowemu modelowi IONIQ 5 mobilność nie będzie już tylko nadchodzącą przyszłością, ale rzeczywistością codziennego życia. Ten futurystyczny SUV elektryczny zapewni Ci pełną kontrolę, pomagając zdecydować o Twoim stylu życia oraz jaki będziesz miał wpływ na otaczający świat.

Futurystyczny projekt samochodu koncepcyjnego.

Unikalny wygląd zewnętrzny IONIQ-a 5 charakteryzuje się czystymi i ostrymi liniami, tworzącymi elegancki i wyrafinowany wygląd. Precyzyjnie wymodelowane powierzchnie i kształty nadają mu kanciastego, niemal geometrycznego wygląd. Ponadto projektanci Hyundaia zastosowali najnowocześniejsze światła ‘Parametric Pixel’ z przodu i z tyłu. Ten wyjątkowy element projektu ma zostać zastosowany także w kolejnych modelach submarki IONIQ.

Światła inspirowane pikselami.

Dobrze widzieć oraz być widocznym – to nasze priorytety. A dzięki lampom LED o strukturze klejnotów z 256 sześciennymi pikselami, na pewno będziesz przyciągał spojrzenia.

Wyraziste lampy z tyłu.

Innowacyjny projekt oświetlenia LED znajduje się również z tyłu, z charakterystycznymi pikselami parametrycznymi IONIQ 5 wyróżnionymi w unikalnej prostokątnej sygnaturze tylnego światła.

20″ felgi aluminiowe.

Koła zoptymalizowane pod kątem aerodynamiki stanowią odzwierciedlenie futurystycznego designu, który emanuje ekskluzywnym stylem i harmonizuje z eleganckim profilem.

Przestrzeń i wyjatkowy komfort.

Wewnątrz modelu IONIQ 5 znajdują się zupełnie nowe elementy: większa płaska podłoga, regulowane przednie fotele, które można całkowicie odchylić do tyłu oraz elastyczna konsola środkowa, którą można przesuwać po całej kabinie, zapewniają niezwykłe wrażenia.

Fotele relaksacyjne.

Ciesz się najwyższym komfortem dzięki dwóm całkowicie odchylanym fotelom relaksacyjnym z przodu. Odchyl się do tyłu, aby odpocząć podczas ładowania – za pomocą jednego przycisku.

Przesuwana konsola centralna.

Dostosuj układ wnętrza do swoich potrzeb. Konsolę środkową można przesunąć z powrotem na tylne siedzenia, aby dzieci mogły używać jej jako stołu piknikowego lub biurka.

Cyfrowy kokpit z dwoma ekranami.

12,3-calowy ekran dotykowy jest płynnie zintegrowany z 12,3-calowym zestawem wskaźników, co zapewnia zaawansowany technologicznie wygląd. Dzięki temu masz zawsze łatwy dostęp do wszystkich funkcji związanych z jazdą, bezpieczeństwem i rozrywką.

Zupełnie nowy poziom wydajności.

Dzięki zapierającej dech w piersiach dynamice jazdy, przyspieszeniu samochodu sportowego i opcjonalnemu napędowi na wszystkie koła, ten przełomowy elektryczny SUV zapewnia ekscytujące osiągi. Zbudowany na nowoczesnej platformie, która jest jak technologiczny kamień milowy w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

Przyspieszenie.

Od 0 do 100 km/h w 5.2 sekundy.

Ultra szybkie ładowanie.

Od 10% do 80% naładowania baterii w 18 minut.

Czas ładowania.

Zasięg aż do 100 km w mniej niż 5 minut.

Wyświetlacz Head-Up.

Z technologią rozszerzonej rzeczywistości.

Pojemność.

Łącznie aż do 588 litrów w przednim schowku i tylnym bagażniku.

Zasięg jazdy.

Aż do 500 km zasięgu na jednym ładowaniu.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.