Ceny Nowy Hyundai i30 2022 – pobierz plik pdf

Katalog Nowy Hyundai i30 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Nowy Hyundai i30 Wagon. Komfortowy i przestronny.

Nowy i30 Wagon pasuje do Twojego stylu życia. Wygląda oszałamiająco, a przy tym pomieści mnóstwo bagaży i sprzętu, zapewniając Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Nowy Hyundai i30 Wagon. Nadwozie wagon w nowej odsłonie.

Chcesz przestrzeni i elastyczności nadwozia kombi, ale bez żadnych kompromisów dotyczących stylu, komfortu i bezpieczeństwa? Dzięki elegancko zaprojektowanemu nadwoziu, stylistyce wnętrza, przestronności i wielu inteligentnym technologiom, nowy i30 Wagon sprawi, że każda podróż będzie przyjemnością.

Wyrazisty wygląd.

Nowy i30 Wagon to zupełnie nowy poziom stylu w tej klasie. Piękne proporcje i niepowtarzalny styl wyróżniają go wśród innych aut kombi.

Stworzony do wszechstronności.

Przestronne wnętrze nowego i30 Wagon zostało zaprojektowane tak, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz do pracy, zabawy i innych zadań.

Inteligentne systemy bezpieczeństwa.

Oprócz praktyczności i osiągów i30 Wagon oferuje również najnowsze technologie bezpieczeństwa. Zrelaksuj się, wiedząc, że Twoja podróż będzie zawsze wygodna i bezpieczna.

Niezawodna wydajność.

Nowoczesne układy napędowe sprawdzą się zarówno na długich trasach, jak i krótkich przejażdżkach – bezstresowa jazda gwarantowana.

Bezpieczeństwo.

Nasze zaawansowane układy wspomagania jazdy obejmują teraz cztery nowe funkcje, zapewniając większe bezpieczeństwo dla Ciebie i tych, których kochasz.

Samochód, Twój telefon i Ty.

Naszpikowany inteligentną technologią, taką jak nowy ekran dotykowy i pięć lat bezpłatnych usług łączności Bluelink® Connected Car, nowy i30 zapewnia wszechstronną komunikację podczas każdej podróży. Bluelink zapewnia pełną interakcję wraz z systemem rozpoznawania komunikatów głosowych online oraz aplikacją smartfonową do sterowania samochodem. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, miejscach parkingowych, pogodzie czy interesujących miejscach.

Połączenie ze smartfonem.

Dzięki funkcjom Apple CarPlay™ i Android Auto™, dostępnym w nowym i30, możesz podłączyć smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie dotykowym.

System łączności Bluelink®

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Dzięki usługom Bluelink®, i30 ma wszechstronne możliwości łączności zawierające funkcję rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamę rozwiązań, dla łatwiejszej i przyjemniejszej jazdy. Oprócz funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.

Wyznaczanie tras.

Ciesz się dokładniejszym prognozowaniem ruchu, bardziej precyzyjnym określeniem czasu dojazdu i bardziej niezawodnym obliczaniem tras, które zapewnia nowy serwer Hyundai Cloud.

Nawigacja po zaparkowaniu.

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, możesz przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rozszerzonej rzeczywistości telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Przyjemna i dynamiczna jazda.

Nowy i30 Wagon oferuje dużą różnorodność w wyborze jednostek napędowych. Wersje z układem miękkiej hybrydy 48 V obniżają emisję CO2 i zużycie paliwa. Inteligentna manualna skrzynia biegów gwarantuje jeszcze większą oszczędność, Dla zwolenników przekładni automatycznej przygotowano wersję z układem miękkiej hybrydy 48 V i 7-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów.

Nowy Hyundai i30 Wagon. Nowe skrzynie biegów dopasowane do stylu jazdy.

Nowy i30 Wagon jest oferowany z 6-biegową skrzynią manualną, 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną (7DCT) oraz niedawno opracowaną 6-biegową inteligentną skrzynią manualną (iMT). Skrzynia iMT pomaga oszczędzać paliwo w samochodach z układem miękkiej hybrydy 48 V.

Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA).

Ta inteligentna funkcja podczas jazdy po mieście powiadamia kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza, na przykład na światłach lub w korku.

Asystent świateł drogowych (HBA).

Mniej stresu i maksymalna widoczność. Asystent świateł drogowych wykrywa samochody nadjeżdżające z naprzeciwka oraz jadące tym samym pasem ruchu i w razie potrzeby zmienia światła drogowe na mijania.

Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA).

W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, LKA ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

Inteligentne ostrzeganie o ograniczeniu prędkości (ISLW).

Funkcja rozpoznaje znaki drogowe, by wyświetlać ograniczenia prędkości w czasie rzeczywistym na ekranie nawigacji i w zestawie wskaźników.

System monitorujący poziom koncentracji uwagi kierowcy (DAW).

Po zidentyfikowaniu wzorca zmęczenia lub nieuwagi, system zwraca uwagę kierowcy za pomocą sygnału ostrzegawczego i komunikatu na wyświetlaczu, sugerując przerwę.