Ceny Nowy Hyundai i30 2020 – pobierz plik pdf

Ceny Nowy Hyundai i30 2021 – pobierz plik pdf

Katalog Nowy Hyundai i30 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Nowy Hyundai i30 Fastback. Zachwycająca elegancja. Porywające osiągi.

Wyraź siebie dzięki nowemu i30 Fastback: smukłe i płynne linie nadwozia, energia w świetnej dynamice oraz inteligentne technologie, które wykracza daleko poza standard w swojej klasie.

Nowy Hyundai i30 Fastback. Piękno eleganckich detali.

Opływowa sylwetka i wdzięcznie opadająca linia dachu sprawiają, że i30 Fastback zawsze urzekał eleganckim pięknem. Odświeżona wersja oferuje nowe, odważne elementy stylistyczne i mnóstwo inteligentnych technologii, takich jak najnowsze funkcje bezpieczeństwa, najnowocześniejsza łączność i duży ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala – i30 jest lepszy niż kiedykolwiek.

Śmielsza stylistyka.

Ta sama wyjątkowa sylwetka z odważniejszym przodem i bardziej eleganckim tyłem: Nowy i30 Fastback jest jeszcze bardziej stylowy i daje więcej możliwości wyrażenia siebie.

Rozszerzona gama układów napędowych.

Dzięki obniżonemu nadwoziu i mocnym silnikom turbo i30 Fastback jeździ równie dobrze, jak wygląda.

Niezawodna łączność.

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala dubluje funkcje smartfona (Android Auto™ lub Apple CarPlay™) i zapewnia dostęp do wszechstronnych usług Bluelink® z informacjami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym.

Sportowe osiągi.

Z pewnością docenisz nowoczesne jednostki napędowe i skrzynie biegów i30 Fastback podczas każdej jazdy.

Łączność.

Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE dostarczają informacje o ruchu drogowym, miejscach parkingowych i innych aspektach podróży w czasie rzeczywistym.

Bezpieczeństwo.

Nasze zaawansowane układy wspomagania jazdy obejmują teraz cztery nowe funkcje, zapewniając większe bezpieczeństwo dla Ciebie i tych, których kochasz.

Samochód, Twój telefon i Ty.

Naszpikowany inteligentną technologią, taką jak nowy ekran dotykowy i pięć lat bezpłatnych usług łączności Bluelink® Connected Car, nowy i30 zapewnia wszechstronną komunikację podczas każdej podróży. Bluelink zapewnia pełną interakcję wraz z systemem rozpoznawania komunikatów głosowych online oraz aplikacją smartfonową do sterowania samochodem. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, miejscach parkingowych, pogodzie czy interesujących miejscach.

Połączenie ze smartfonem.

Dzięki funkcjom Apple CarPlay™ i Android Auto™, dostępnym w nowym i30, możesz podłączyć smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie dotykowym.

System łączności Bluelink®

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Dzięki usługom Bluelink®, i30 ma wszechstronne możliwości łączności zawierające funkcję rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamę rozwiązań, dla łatwiejszej i przyjemniejszej jazdy. Oprócz funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.

Wyznaczanie tras.

Ciesz się dokładniejszym prognozowaniem ruchu, bardziej precyzyjnym określeniem czasu dojazdu i bardziej niezawodnym obliczaniem tras, które zapewnia nowy serwer Hyundai Cloud.

Nawigacja po zaparkowaniu.

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, możesz przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rozszerzonej rzeczywistości telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Dynamiczna jazda z turbodoładowaniem.

Obniżone zawieszenie i30 Fastback daje mu bardziej agresywny wygląd i pewniejsze prowadzenie. Silniki z turbodoładowaniem są bardziej dynamiczne, a zarazem oszczędne.

Nowy Hyundai i30 Fastback. Nowe skrzynie biegów dopasowane do Twojego stylu jazdy.

i30 Fastback jest oferowany z 6-biegową skrzynią manualną, 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią automatyczną (7DCT) oraz niedawno opracowaną, 6-biegową inteligentną skrzynią manualną (iMT). Skrzynia iMT pomaga oszczędzać paliwo w samochodach z układem miękkiej hybrydy 48 V.

Powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego pojazdu (LVDA).

Ta inteligentna funkcja podczas jazdy po mieście powiadamia kierowcę, gdy pojazd z przodu rusza, na przykład na światłach lub w korku.

Asystent świateł drogowych (HBA).

Mniej stresu i maksymalna widoczność. Asystent świateł drogowych wykrywa samochody nadjeżdżające z naprzeciwka oraz jadące tym samym pasem ruchu i w razie potrzeby zmienia światła drogowe na mijania.

Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA).

W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, LKA ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

Inteligentne ostrzeganie o ograniczeniu prędkości (ISLW).

Funkcja rozpoznaje znaki drogowe, by wyświetlać ograniczenia prędkości w czasie rzeczywistym na ekranie nawigacji i w zestawie wskaźników.

System monitorujący poziom koncentracji uwagi kierowcy (DAW).

Po zidentyfikowaniu wzorca zmęczenia lub nieuwagi, system zwraca uwagę kierowcy za pomocą sygnału ostrzegawczego i komunikatu na wyświetlaczu, sugerując przerwę.