Ceny BAYON 2022 – pobierz plik pdf

Umów się na wizytę online w jednym z naszych salonów. Nasi doradcy zaprezentują Ci wybrany samochód i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wizyta online – łatwo, szybko i bezpiecznie.

Stylowy i elegancki SUV.

Całkowicie nowy model BAYON będzie najnowszym i najmniejszym członkiem powiększającej się rodziny SUV-ów Hyundai. Nowy BAYON wyróżnia się kompaktowym nadwoziem, przestronnym wnętrzem oraz długą listą inteligentnych funkcji bezpieczeństwa i łączności.

Stylowy miejski SUV.

Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu, ten elegancki SUV wyróżnia się stylem – i dużą ilością miejsca dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Charakterystyczne światła.

Trzyczęściowe światła główne w połączeniu z wlotami powietrza tworzą niepowtarzalny wygląd. Pozioma linia wlotu powietrza i światłą do jazdy dziennej podkreślają szerokość, a dolna listwa ochronna potwierdza charakter SUV-a.

Sportowy profil.

Z boku dynamiczne ramię przyciąga wzrok mocnymi elementami graficznymi, mocną formą słupka C i sportowym profilem.

Nowoczesny tył.

Tylne zespolone światła LED w kształcie strzałki są połączone czerwoną linią akcentującą. Umieszczone daleko na bokach, wzmacniają wizualne wrażenie szerokości.

Zaskakująco pojemny.

Koncentrując się na maksymalizacji komfortu pasażerów i zwiększeniu przestrzeni bagażowej, projektanci Hyundai stworzyli nowoczesną atmosferę w nowym BAYON. Zainspirowane kształtami występującymi w naturze, drzwi elegancko otaczają deskę rozdzielczą. Rzeźba drzwi idealnie komponuje się z sekcją deski rozdzielczej, a nastrojowe oświetlenie LED tworzy subtelny, ale wyrafinowany niebieski akcent na kokpicie.

Świetna widoczność i komfort.

Pokochasz wyższą pozycję siedzącą, w której komfort idzie w parze ze stylem – wsiadanie i wysiadanie z wysokiej jakości siedzeń z tkaniny jest przyjemne i łatwe.

Najlepszy w swojej klasie cyfrowy kokpit.

Cyfrowy klaster o przekątnej 10,25 cala i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu to zaawansowane technologicznie elementy najlepszego w swojej klasie cyfrowego kokpitu.

Elegancka i stylowa deska rozdzielcza.

Smukłe, poziome kierownice nadają charakterystycznej desce rozdzielczej niekonwencjonalnie stylowy wygląd, podkreślając zgrabny i szeroki projekt deski rozdzielczej.

Przestronny i komfortowy.

Zapewniając komfort i przestrzeń do przechowywania SUV-a, kompaktowy rozmiar zewnętrzny nowego BAYON i jego przyjazne rodzinie wnętrze oznacza, że możesz cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Kompaktowy rozmiar i doskonała widoczność ułatwiają wsiadanie i obsługę – a dzięki wysokiej pozycji siedzącej zapewnia poczucie bezpieczeństwa i solidności, którego klienci oczekują od SUV-ów marki Hyundai.

Znakomita przestrzeń bagażowa.

Dzięki pojemności bagażnika 411 litrów i inteligentnej pokrywie bagażnika, nowy BAYON wyróżnia się w swoim segmencie dużą pojemnością bagażową.

Przestrzeń na nogi.

Ciesz się doskonałą przestrzenią na nogi, która zapewnia wygodniejszą jazdę. Pasażerowie z przodu mogą cieszyć się 1072 mm miejsca na nogi, podczas gdy pasażerowie z tyłu mają 882 mm.

Dużo miejsca nad głową.

Ogólne wrażenie przestronności wspomaga wysokość nad głową wynosząca 993 mm dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu oraz 977 mm dla pasażerów z tyłu.

Połącz się w dobrym stylu dzięki wiodącym w swojej klasie funkcjom.

Ciesz się najnowocześniejszą inteligentną technologią z dwoma połączonymi wizualnie dużymi ekranami o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu. A dzięki usługom Hyundai Bluelink Connected Car Services możesz sterować swoim samochodem za pomocą smartfona – lub za pomocą głosu. Zapewnia bezproblemową łączność bezpośrednio z całkowicie nowym BAYON z rozpoznawaniem głosu online i funkcjami, dzięki którym Twoja jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza.

10,25-calowy ekran dotykowy.

Multimedialny ekran obsługuje Apple CarPlay ™ i Android Auto ™, dzięki czemu można podłączyć telefon i korzystać z funkcji telefonu bezpośrednio na dużym ekranie.

Premium system audio BOSE.

Dostępny system nagłośnienia Bose premium obejmuje osiem głośników o wysokiej wydajności, w tym subwoofer, zapewniający czyste, wciągające i mocne odtwarzanie muzyki.

Usługi łączności Bluelink®.

Steruj swoim samochodem ze smartfona – lub za pomocą głosu. Najnowsza aktualizacja Bluelink pozwala w pełni korzystać z naszych najnowocześniejszych usług Connected Car. Oprócz wielu inteligentnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji zawiera również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE z informacjami w czasie rzeczywistym o ruchu drogowym, parkingach lub cenach benzyny.

Najlepszy w swojej klasie pakiet bezpieczeństwa SmartSense.

Zupełnie nowy BAYON dzieli swoje bezpieczne i solidne DNA z innymi członkami rodziny SUV-ów Hyundaia – i ma odpowiednie funkcje bezpieczeństwa. Innym sposobem, w jaki wyróżnia się w swoim segmencie: obszerna lista funkcji bezpieczeństwa Hyundai SmartSense – naszych najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy. Wiele z nich znajduje się już w standardowym wyposażeniu.

Asystent jazdy po pasie ruchu (LFA).

Całkowicie nowy BAYON wyposażony jest w asystenta jazdy po pasie ruchu (LFA). Po włączeniu utrzymuje samochód wyśrodkowany na swoim pasie ruchu przy prędkościach od 0 do 180 km / h na autostradach i ulicach miast.

Oparty na nawigacji inteligentny tempomat (NSCC).

Wykorzystuje najnowocześniejszy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość w celu bezpieczniejszej jazdy.

Asystent unikania kolizji czołowych (FCA).

Wyczuwając drogę przed pojazdem za pomocą radaru i kamery, system FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu lub pieszych i rowerów na drodze.

Dynamiczne osiągi połączone z doskonałą oszczędnością paliwa.

Całkowicie nowy BAYON zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i wysoce konkurencyjną emisję CO2 dzięki zaktualizowanym silnikom T-GDi – zmniejszonym silnikom z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem dla optymalnej wydajności i przyjemności z jazdy.

Większa wydajność. Mniejsza emisja. Technologia silnika CVVD.

Hyundai opracował pierwszą na świecie technologię bezstopniowej zmiany czasu trwania zaworu (CVVD). Optymalizuje osiągi silnika i oszczędność paliwa, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Technologia sterowania zaworami reguluje czas otwierania i zamykania zaworu w zależności od warunków jazdy.