Z przyjemnością chcemy Państwa zaprosić do salonu Hyundai Margo.

Salon zlokalizowany jest przy ul. Kartuskiej 381 (niedaleko Obwodnicy Trójmiasta).

Otwarcie nowego salonu jest kolejnym rozdziałem naszej firmy, która od początku stawia na rozwój i podnoszenie jakości swoich usług.

Do Państwa dyspozycji  oddajemy:

  • nowoczesne centrum sprzedaży
  • warsztat samochodowy
  • lakiernię
  • stację diagnostyczną

Doświadczeni pracownicy zapewnią jak zwykle profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług!

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/hyundaimargo/

ORAZ NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ https://margo.pl

SALON HYUNDAI GDAŃSK KARTUSKA

ul. Kartuska 381
80-125 Gdańsk

tel.: (58) 303 33 33
salonkartuska@margo.pl

Zapraszamy
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. 9.00 – 14.00

Jakub Krutul
Kierownik salonu sprzedaży
tel. 519 541 598
j.krutul@margo.pl

Piotr Grzesiak
Doradca handlowy
p.grzesiak@margo.pl
Marcin Stefanów
Doradca handlowy
m.stefanow@margo.pl
Heo Shkradziuk
Doradca handlowy
h.shkradziuk@margo.pl
Marcin Wojnarowski
Doradca handlowy
m.wojnarowski@margo.pl
Kacper Kozieł
Asystent działu handlowego
k.koziel@margo.pl
Aleksandra Dzierżyńska
Doradca d/s ubezpieczeń
a.dzierzynska@margo.pl
Patrycja Serocka – Piętka
Doradca d/s ubezpieczeń
p.serocka@margo.pl
Małgorzata Tokarska
Specjalista ds. administracyjnych
administracja@margo.pl
Klaudia Rapant
Specjalista ds. administracyjnych
administracja@margo.pl
Michał Skonka
Generalny kierownik sprzedaży
m.skonka@margo.pl