Z przyjemnością chcemy Państwa zaprosić do nowego salonu Hyundai Margo.

Salon zlokalizowany jest przy ul. Kartuskiej 381 (niedaleko Obwodnicy Trójmiasta).

Otwarcie nowego salonu jest kolejnym rozdziałem naszej firmy, która od początku stawia na rozwój i podnoszenie jakości swoich usług.

Do Państwa dyspozycji  oddajemy:

  • nowoczesne centrum sprzedaży
  • warsztat samochodowy
  • lakiernię
  • stację diagnostyczną

Doświadczeni pracownicy zapewnią jak zwykle profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług!

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/hyundaimargo/

ORAZ NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ https://margo.pl

SALON HYUNDAI GDAŃSK KARTUSKA

ul. Kartuska 381
80-125 Gdańsk

tel.: (58) 303 33 33
salonkartuska@margo.pl

Zapraszamy
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. 9.00 – 14.00

Lider Zespołu Sprzedaży

Jakub Krutul
Kierownik Salonu Sprzedaży
tel. 519 541 598
j.krutul@margo.pl

Dział sprzedaży

Piotr Grzesiak
Doradca handlowy
p.grzesiak@margo.pl

Dział sprzedaży

Marcin Wojnarowski
Doradca handlowy
m.wojnarowski@margo.pl

Dział sprzedaży

Marcin Stefanów
Doradca handlowy
m.stefanow@margo.pl

Dział sprzedaży

Patryk Gulajski
Doradca handlowy
p.gulajski@margo.pl

Dział sprzedaży

Jakub Bakalarz
Asystent działu handlowego
j.bakalarz@margo.pl

Ubezpieczenia

Aleksandra Dzierżyńska
Doradca d/s ubezpieczeń
a.dzierzynska@margo.pl

Ubezpieczenia

Patrycja Serocka – Piętka
Doradca d/s ubezpieczeń
p.serocka@margo.pl

Administracja

Sandra Mikołajczyk
Specjalista ds. administracyjnych
administracja@margo.pl

Kierownik sprzedaży

Michał Skonka
Generalny kierownik sprzedaży
m.skonka@margo.pl