SALON HYUNDAI GDAŃSK GRUNWALDZKA

Aleja Grunwaldzka 250
80-314 Gdańsk

tel.: (58) 552-38-33
fax: (58) 552-38-34
salongdansk@margo.pl

Zapraszamy
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. 9.00 – 14.00

Krzysztof Bogdański
Kierownik salonu sprzedaży
k.bogdanski@margo.pl
Bartosz Małachwiej
Doradca handlowy
b.malachwiej@margo.pl

Łukasz Kawski
Doradca handlowy
tel. 667 664 112
l.kawski@margo.pl

Patryk Gulajski
Doradca handlowy
tel. 607 915 112
p.gulajski@margo.pl

Dawid Spychalski
Asystent działu handlowego
tel. 607 964 433
d.spychalski@margo.pl

Aleksander Satrjan
Dysponent działu handlowego
tel. 693 303 112
a.satrjan@margo.pl

Marta Niksa
Doradca d/s ubezpieczeń
m.niksa@margo.pl
Marta Iwanicka
Specjalista d/s administracji
m.iwanicka@margo.pl
Bartosz Bejgier
Specjalista ds. sprzedaży internetowej oraz marketingu
tel. 667 939 112
 
Michał Skonka
Generalny kierownik sprzedaży
m.skonka@margo.pl