SALON HYUNDAI GDAŃSK GRUNWALDZKA

Aleja Grunwaldzka 250
80-314 Gdańsk

tel.: (58) 552-38-33
fax: (58) 552-38-34
salongdansk@margo.pl

Zapraszamy
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. 9.00 – 14.00

Krzysztof Bogdański
Kierownik salonu sprzedaży
k.bogdanski@margo.pl

Marcin Wojnarowski
Doradca handlowy
tel. 573 902 009
m.wojnarowski@margo.pl

Łukasz Kawski
Doradca handlowy
tel. 667 644 112
l.kawski@margo.pl

Patryk Gulajski
Doradca handlowy
tel. 607 915 112
p.gulajski@margo.pl

Żaneta Grzmocińska
Doradca handlowy
tel. 507 927 357
z.grzmocinska@margo.pl

Marta Niksa
Doradca d/s ubezpieczeń
m.niksa@margo.pl
Małgorzata Kosicka-Wicka
Doradca d/s ubezpieczeń
tel. 601 489 324
m.kosicka@margo.pl
 
Marta Iwanicka
Specjalista d/s administracji
m.iwanicka@margo.pl
Bartosz Bejgier
Specjalista ds. sprzedaży internetowej oraz marketingu
tel. 667 939 112
b.bejgier@margo.pl
 
Michał Skonka
Dyrektor sprzedaży
m.skonka@margo.pl