SALON HYUNDAI GDAŃSK GRUNWALDZKA

Aleja Grunwaldzka 250
80-314 Gdańsk

tel.: (58) 552-38-33
fax: (58) 552-38-34
salongdansk@margo.pl

Zapraszamy
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. 9.00 – 14.00

Lider zespołu sprzedaży

Krzysztof Bogdański
Kierownik Salonu Sprzedaży
k.bogdanski@margo.pl

Dział sprzedaży

Mirosław Daniek
Doradca handlowy
m.daniek@margo.pl

Dział sprzedaży

Łukasz Kawski
Doradca handlowy
tel. 667 664 112
l.kawski@margo.pl

Dział sprzedaży

Patryk Gulajski
Doradca handlowy
tel. 607 915 112
p.gulajski@margo.pl

Dział sprzedaży

Aleksander Satrjan
Asystent działu handlowego
tel. 693 303 112
a.satrjan@margo.pl

Ubezpieczenia

Marta Niksa
Doradca d/s ubezpieczeń
m.niksa@margo.pl

Administracja

Marta Iwanicka
Specjalista d/s administracji
m.iwanicka@margo.pl

Marketing

Bartosz Bejgier
Specjalista ds. sprzedaży internetowej oraz marketingu
tel. 667 939 112
 

Marketing

Robert Rejkowski
Specjalista ds. sprzedaży internetowej oraz marketingu
tel. 667 939 112
r.rejkowski@margo.pl

Kierownik sprzedaży

Michał Skonka
Generalny kierownik sprzedaży
m.skonka@margo.pl