Wszyscy czekali na ten moment! Wielkie odliczanie do MŚ U-20 Polska 2019 rozpoczęte! Nasze samochody już biorą w nich udział. Trafiły do zespołu, który będzie przewoził uczestników i zaopatrzenie w trakcie imprezy. Jesteśmy zaszczyceni, że marka Hyundai przyczyni się do zapewnienia komfortu uczestnikom. 
Pierwsze mecze już 23 maja. Dodatkowo, Hyundai przygotuje dla fanów piłki nożnej w Polsce atrakcje przy wybranych meczach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 oraz konkursy w mediach społecznościowych związane z tym wydarzeniem.

Hyundai wyznaje zasadę, że sport to uniwersalny język, którym porozumiewają się ludzie różnych narodowości, ras i wyznań. Aktywnie wspieramy zarówno profesjonalną jak i amatorską piłkę nożną na całym świecie, by ludzie mogli się jednoczyć, przeżywając wspólnie razem silne emocje, które łączą ludzi. Zaangażowanie firmy Hyundai w inicjatywy związane z piłką nożną pozwala utworzyć silne skojarzenie firmy ze sportem, a także jest szansą na zwiększenie możliwość sprzedaży produktów i umocnienia pozycji marki na rynku globalnym.

Transport jest kluczem do sprawnej organizacji międzynarodowej imprezy sportowej. Flota niezawodnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów jest absolutnie niezbędna do sprawnego funkcjonowania przedsięwzięć o tak dużej skali. Hyundai miał okazję sprawdzić się jako partner i dostawca samochodów na wielu turniejach sportowych. Udostępnione auta zapewnią transport nie tylko zawodnikom, ale także przedstawicielom związków piłkarskich, sędziom oraz gościom VIP.

Share