Hyundai KONA Hybrid to trzeci model w gamie tego wielokrotnie nagradzanego SUV-a. Nowy model KONA jest odpowiedzią na potrzeby europejskich Klientów, którzy oczekują ekomobilności od samochodów SUV.
Aby uczcić debiut nowego modelu firma nawiązała współpracę z artystką Birgit Palmą w celu stworzenia innowacyjnych zdjęć nowego hybrydowego SUV-a w technologii podwójnej ekspozycji. Sesja zdjęciowa odbyła się podczas specjalnych warsztatów „#NextAwaits KONA Hybrid Project” w Hamburgu w Niemczech, które przyciągnęły utalentowanych twórców z całej Europy.

Wydajny hybrydowy układ napędowy zupełnie nowego Hyundai KONA Hybrid łączy silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym. Ekologiczny napęd hybrydowy nie jest od razu widoczny dla kierowców, dlatego Hyundai postanowił stworzyć we współpracy z austriacką artystką serię efektownych zdjęć, które ilustrują połączenie technologii jazdy, jednocześnie podkreślając stylowy wygląd kompaktowego SUV-a.

„Wprowadzając na rynek całkowicie nową hybrydę KONA, Hyundai dodatkowo demonstruje swoją pozycję lidera w dziedzinie mobilności w przyszłości, oferując jeszcze bardziej przyjazne środowisku opcje dla naszych europejskich klientów. Innowacyjne podejście Birgit Palmy do kreatywnej ekspresji sprawiło, że naturalnie pasowała do naszego projektu #NextAwaits Kona Hybrid, który świętuje pojawienie się naszego najnowszego ekologicznego SUVa, który łączy napęd hybrydowy z eleganckim wyglądem.” – powiedział Andreas-Christoph Hofmann Wiceprezes ds. Marketingu Hyundai Motor Europe

Źródło: https://www.hyundai.news/pl/

Share