Gotowy na przygodę

Emanująca siłą stylistyka tylnej klapy podkreśla ostrzejszy wygląd nowego Hyundaia i20 Active, który ma cechy charakterystyczne dla crossovera, takie jak większy prześwit i podwyższona pozycja siedząca. Inteligentniejszy i bezpieczniejszy dzięki szerokiej gamie zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, oferuje wyrafinowane technologie i bezproblemową łączność.

Stylistyka crossovera

Cechy wyglądu nowego i20 Active typowe dla crossovera wyróżniają go na tle innych modeli z rodziny i20. Charakterystyczne dla crossovera podwyższone nadwozie zawdzięcza on zmienionym nastawom zawieszenia, które dają mu o 20 mm większy prześwit niż w zwykłej 5-drzwiowej wersji i20.

Spoiler dachowy

Zintegrowany spoiler tylny poprawia właściwości aerodynamiczne. Ma sportowy wygląd i zamontowane po środku dodatkowe światło stop.

Osłony nadkoli

W nadkolach zamontowano osłony pasujące do czarnego matowego wykończenia listew bocznych i zderzaków.

Przedni zderzak

Sportowy sześciokątny grill dominuje nad spokojnym przednim zderzakiem uzupełniony odważnymi światłami przeciwmgielnymi i dolną osłoną przedniego zderzaka.

Stylowe wnętrze

Nowy i20 Active łączy wyjątkową przestronność z szeroką gamą dostępnych wersji wykończenia wnętrza i elementami stylistycznymi, dzięki którym wewnątrz jest równie atrakcyjny jak na zewnątrz.

Design wnętrza

Komfort w dobrym stylu. Wsiądź do środka i poczuj się jak w domu. Kabina jest wykończona starannie dobranymi materiałami, które tworzą atmosferę wysokiej jakości. Wybierz wersję kolorystyczną, która najlepiej pasuje do Twoich upodobań.

Osiągi i oszczędność paliwa

Nowy i20 Active oferuje wybór dwóch silników benzynowych o świetnych parametrach. Standardowa funkcja Stop and Go automatycznie wyłącza, a następnie ponownie uruchamia silnik po zatrzymaniu na światłach lub w korku. Przyczynia się to do obniżenia zużycia paliwa i emisji CO2.

1.4 MPi
Silnik benzynowy

Nowy i20 Active jest dostępny z silnikiem Kappa o pojemności 1,4 litra, który uzyskuje moc 100 KM. Współpracuje on z płynnie działającą 6-stopniową manualną skrzynią biegów. Silnik spełnia normę Euro 6d-TEMP.

1.0 T-GDi
Silnik benzynowy

Silnik 1.0 T-GDi osiąga moc 100 KM i jest dostępny z 5-stopniową manualną skrzynią biegów lub z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów 7DCT o siedmiu przełożeniach. W najnowszej wersji jest wyposażony w filtr cząstek stałych, który poprawia czystość spalin i zapewnia zgodność z normą Euro 6d-TEMP.

CENNIK

SILNIK / WERSJA ACTIVE
1.4 MPI 6MT
(100 KM)
61 900
1.0 T-GDi 5MT
(100 KM)
64 200
1.0 T-GDi 7DCT
(100 KM)
68 200


5MT/6MT – manualna skrzynia biegów, 7DCT – dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów

Cennik modelu Nowy i20 Active Rok modelowy 2019 Rok produkcji 2018 Cennik detaliczny PLN. Dotyczy samochodów z roku produkcji 2018. Cennik ważny od 16.07.2018 r. Podane ceny zawierają już upust promocyjny. Szczegóły oferty dostępne są na www.hyundai.pl oraz u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Zaprezentowany na fotografiach model ma charakter przykładowy. Ostateczny wygląd samochodu może różnić się od zaprezentowanego ze względu na wybrane przez klienta elementy samochodu, w szczególności takie jak wyposażenie, akcesoria, kolorystyka, parametry techniczne. Ostateczny wygląd samochodu jest ustalany przy zawieraniu umowy sprzedaży lub umowy przedwstępnej do umowy sprzedaży między klientem a Autoryzowanym Dealerem Hyundai bezpośrednio.