Serwis w Gdańsku

ul. Kartuska 381

tel.: (58) 303-33-33
serwis@margo.pl

Godziny otwarcia serwisu:
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. – 9.00 – 14.00

Serwis w Gdyni

ul. Morska 511
81-002 Gdynia

tel.: (58) 663-33-33
serwisgdynia@margo.pl

Godziny otwarcia serwisu:
Pon. – Pt. 9.00 – 17.00
Sob. 9.00 – 14.00

Zespół pracowników w serwisie Gdynia

Roman Lik
Doradca d/s serwisu
r.lik@margo.pl
Tomasz Polowczyk
Doradca d/s serwisu
t.polowczyk@margo.pl
Jacek Duda
specjalista działu części zamiennych i akcesorii
j.duda@margo.pl
Sebastian Zakrzewski
Kierownik serwisu
s.zakrzewski@margo.pl

Zespół pracowników w serwisie Gdańsk

Adrian Jóźwiak
Doradca d/s serwisu
tel.
Karol Krzystyniak
Kierownik działu części zamiennych i akcesorii
czesci@margo.pl
Marcin Grochowski
Kierownik serwisu
m.grochowski@margo.pl
Piotr Wójcicki
Doradca d/s serwisu
p.wojcicki@margo.pl
Artur Żurawski
Doradca d/s serwisu
a.zurawski@margo.pl
Marcin Luberda
Doradca d/s serwisu
m.luberda@margo.pl
Szymon Stawicki
Doradca d/s serwisu