Napisz do nas. Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na pytania.

Temat wiadomości

Salon w Gdańsku

Aleja Grunwaldzka 250, 80-314 Gdańsk

tel.: (58) 552-38-33
fax: (58) 552-38-34
salongdansk@margo.pl

Godziny otwarcia salonu:
Pon. – Pt. 9.00 – 19.00, Sob. – 9.00 – 14.00

Salon i Serwis w Gdańsku

ul. Kartuska 381, 80-125 Gdańsk

tel.: (58) 355 69 00
salonkartuska@margo.pl

Godziny otwarcia salonu/serwisu:
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00, Sob. – 9.00 – 14.00

Salon w Gdyni

ul. Morska 511, 81-002 Gdynia

tel.: (58) 663-33-33
salongdynia@margo.pl

Godziny otwarcia salonu:
Pon. – Pt. 10.00 – 18.00, Sob. – 10.00 – 14.00

Serwis w Gdyni

ul. Morska 511, 81-002 Gdynia

tel.: (58) 663-33-33
serwisgdynia@margo.pl

Godziny otwarcia serwisu:
Pon. – Pt. 9.00 – 17.00, Sob. – 10.00 – 14.00

Kontakt z serwisem2019-04-10T09:51:33+02:00

Serwis w Gdańsku

ul. Kartuska 381

tel.: (58) 355-69-00
serwis@margo.pl

Godziny otwarcia serwisu:
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. – 9.00 – 14.00

Serwis w Gdyni

ul. Morska 511
81-002 Gdynia

tel.: (58) 663-33-33
serwisgdynia@margo.pl

Godziny otwarcia serwisu:
Pon. – Pt. 9.00 – 17.00
Sob. 10.00 – 14.00

Zespół pracowników w serwisie Gdynia

Sebastian Zakrzewski

kierownik serwisu
s.zakrzewski@margo.pl
506 364 271

Jacek Duda

specjalista działu części zamiennych i akcesorii
j.duda@margo.pl
572 572 020

Tomasz Polowczyk

doradca d/s serwisu
t.polowczyk@margo.pl
511 166 874

Roman Lik

doradca d/s serwisu
r.lik@margo.pl
509 873 668

Zespół pracowników w serwisie Gdańsk

Piotr Wakulak

doradca d/s obsługi floty
p.wakulak@margo.pl
515 033 999

Marcin Luberda

doradca d/s serwisu
m.luberda@margo.pl
514 430 446

Artur Żurawski

doradca d/s serwisu
a.zurawski@margo.pl
514 430 453

Piotr Wójcicki

doradca d/s serwisu
p.wojcicki@margo.pl
506 364 207

Marcin Grochowski

kierownik serwisu
m.grochowski@margo.pl
505 231 994

Karol Krzystyniak

kierownik działu części zamiennych i akcesorii
czesci@margo.pl
506 364 169