Samochód w abonamencie?

Chcesz cieszyć się nowym Hyundaiem, ale nie chcesz kupować go na własność? Opłata abonamentowa o stałej wysokości pozwala korzystać z najnowszych modeli Hyundaia bez zmartwień, opłat wstępnych i ukrytych kosztów. Ponadto abonament pozwala na wymianę samochodu na nowy co 12 miesięcy.

Pełna obsługa w cenie

Wybierając Abonament Hyundai skupiasz się na korzystaniu z auta i przyjemnej jeździe.
Opłata abonamentowa obejmuje kompleksową obsługę serwisową, ubezpieczenia oraz koszt opon zimowych i ich wymian, pozostawiając w gestii użytkownika jedynie pokrycie kosztów paliwa oraz codzienne czynności przy obsłudze pojazdu jak np. uzupełnianie płynu do spryskiwaczy czy wymiana żarówek reflektorów w razie potrzeby.

Oferta dla Ciebie

Aby cieszyć się zawsze nowym i niezawodnym samochodem w ramach programu Hyundai Abonament nie musisz być przedsiębiorcą. Wystarczy jedynie złożyć dokumentację dot. dochodów i zobowiązań.

Na koniec umowy, która trwa 12 miesięcy, zwracasz swojego Hyundaia i możesz kontynuować uczestnictwo w programie Hyundai Abonament zawierając nową umowę na nowy samochód na korzystnych warunkach. Podczas zmiany samochodu możesz zmienić model i jego wersję.

Wybierz abonament dla siebie

Model Miesięczny abonament Silnik Wersja
wyposażenia
Okres umowy
najmu
Limit
kilometrów
Wpłata
własna
i30 hatchback
Hyundai i30 w abonamencie
1099 zł brutto 1.4 MPI
6MT 2WD (100 KM)
Classic Plus + pakiet Business, lakier metaliczny 12
miesięcy
20 000 km 0%
Tucson
Hyundai Tucson w abonamencie
1699 zł brutto 1.6 GDI
6MT 2WD (132 KM)
Comfort 24
miesiące
40 000 km 0%

Operatorem programu jest

Masterlease

Program wynajmu samochodu Hyundai Abonament dotyczy nowych samochodów marki Hyundai, modeli i30 i Tucson z roku produkcji 2019 i obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów. Po ocenie przedstawionych dokumentów, ostateczna decyzja o możliwości zawarcia umowy najmu zostanie podjęta przez operatora programu. Prezentowany program nie jest związana z ofertą sprzedaży samochodu, ale nie wyłącza promocji dealera. Propozycja wynajmu nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Przez okres najmu najemca ograniczony jest limitem kilometrów, które może przejechać wynajmowanym pojazdem, a po przekroczeniu którego zobowiązany jest do specjalnej opłaty za każdy kilometr ponad ten limit. Usługi kompleksowej obsługi serwisowej operatora prowadzone są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmują czynności obsługi codziennej pojazdu zgodnie z umową najmu z operatorem programu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły programu Hyundai Abonament oraz gwarancji na pojazd, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Operatorem programu jest Grupa Masterlease (siedziby podane są na: www.masterlease.pl). Średni poziom spalania paliwa i emisji CO2 we wszystkich fazach wynosi: i30 Hatchback 1.4 MPI 6MT 2WD rok produkcji 2019 – zużycie paliwa 6,4-7,2/100km i emisja CO2 146-162 g/km; Tucson 1.6 GDI 6MT 2WD rok produkcji 2019 – zużycie paliwa 7,9-8,3 l/100km i emisja CO2 179-189 g/km. Wartości średniego zużycia paliwa i emisji spalin zostały określone znormalizowaną metodą badania WLTP.