Wywiad przeprowadzony przez firmę Masterlease z Team Leaderem Sprzedaży w salonie Hyundai Margo w Gdańsku. Program wynajmu samochodu Hyundai Abonament dotyczy nowych samochodów marki Hyundai, modeli i30 i Tucson z roku produkcji 2019. Operatorem programu jest firma Masterlease, która we współpracy z marką Hyundai oferuje Państwu możliwość skorzystania ze specjalnego abonamentu.

“Program Hyundai Abonament jest tak naprawdę dla każdego. Mamy młodych, mamy też klientów w średnim wieku, którzy szukają samochodu na lata i wcześniej chcieliby sprawdzić jakim samochodem mogliby jeździć. Abonament jest również dla osób prowadzących działalność, którzy potrzebują samochodu do firmy, a także do spółek prawa handlowego.”

Michał Skonka, Team Leader Sprzedaży salonu w Gdańsku

Oferta dla Ciebie

Aby cieszyć się zawsze nowym i niezawodnym samochodem w ramach programu Hyundai Abonament nie musisz być przedsiębiorcą. Wystarczy jedynie złożyć dokumentację dot. dochodów i zobowiązań.

Na koniec umowy, która trwa 12 miesięcy, zwracasz swojego Hyundaia i możesz kontynuować uczestnictwo w programie Hyundai Abonament zawierając nową umowę na nowy samochód na korzystnych warunkach. Podczas zmiany samochodu możesz zmienić model i jego wersję.

Pełna obsługa w cenie

Wybierając Abonament Hyundai skupiasz się na korzystaniu z auta i przyjemnej jeździe. Opłata abonamentowa obejmuje kompleksową obsługę serwisową, ubezpieczenia oraz koszt opon zimowych i ich wymian, pozostawiając w gestii użytkownika jedynie pokrycie kosztów paliwa oraz codzienne czynności przy obsłudze pojazdu jak np. uzupełnianie płynu do spryskiwaczy czy wymianażarówek reflektorów w razie potrzeby.

 

 

Share