Salon Hyundai Kartuska

SALON HYUNDAI GDAŃSK KARTUSKA

ul. Kartuska 381
80-125 Gdańsk

tel.: (58) 303 33 33
salonkartuska@margo.pl

Zapraszamy
Pon. – Pt. 8.00 – 19.00
Sob. 9.00 – 14.00

Lider Zespołu Sprzedaży

Jakub Krutul
Lider zespołu sprzedaży
j.krutul@margo.pl

Dział sprzedaży

Piotr Grzesiak
Doradca handlowy
p.grzesiak@margo.pl
Marcin Stefanów
Doradca handlowy
m.stefanow@margo.pl
Mirosław Daniek
Doradca handlowy
m.daniek@margo.pl
Arkadiusz Styn
Asystent działu handlowego
a.styn@margo.pl

Ubezpieczenia

Aleksandra Dzierżyńska
Doradca d/s ubezpieczeń
a.dzierzynska@margo.pl

Administracja

Kierownik sprzedaży

Paweł Konsik

Kierownik sprzedaży
p.konsik@margo.pl

Z przyjemnością chcemy Państwa zaprosić do nowego salonu Hyundai Margo.

Salon zlokalizowany jest przy ul. Kartuskiej 381 (niedaleko Obwodnicy Trójmiasta).

Otwarcie nowego salonu jest kolejnym rozdziałem naszej firmy, która od początku stawia na rozwój i podnoszenie jakości swoich usług.

Do Państwa dyspozycji  oddajemy:

  • nowoczesne centrum sprzedaży
  • warsztat samochodowy
  • lakiernię
  • stację diagnostyczną

Doświadczeni pracownicy zapewnią jak zwykle profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług!

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEGO PROFILU NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/hyundaimargo/

ORAZ NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ https://margo.pl

Napisz do nas

Zbierając Pana/Pani dane osobowe staramy się lepiej zrozumieć Państwa potrzeby jako klientów firmy Margo H.D. Kuźmiccy sp.j., abyśmy mogli dostarczać Państwu najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań informacje, produkty i usługi. Zgadzam się na kontakt ze strony Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. oraz firm współpracujących w celu informowania mnie o produktach i usługach dotyczących oferty podmiotów współpracujących z Margo sp.j. – w tym pojazdów Hyundai, części i akcesoriów Hyundai, oferty serwisowej, finansowej, reklamowej (w szczególności za pomocą cyklicznego biuletynu) oraz na badanie mojej opinii o tych produktach i usługach. W związku z tym, udzielam zgody na kontakt Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. oraz firm współpracujących: – drogą mailową na podany adres e-mail; Zgadzając się jak powyżej przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe podane powyżej będą przetwarzane do personalizacji i dopasowania otrzymywanych przeze mnie informacji do moich preferencji. Informujemy, że w każdym momencie mogą Państwo wycofać powyżej udzieloną zgodę ze skutkiem na przyszłość od momentu wycofania, bez żadnych opłat, poprzez pisemną informację przesłaną do Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. na jeden ze wskazanych powyżej adresów. Prosimy zwrócić uwagę, że wycofanie zgody będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania dalszych informacji o produktach i usługach Margo H. D. Kuźmiccy sp.j , oraz że przetwarzanie Państwa danych osobowych w innych celach może być nadal dozwolone na podstawie przepisów prawa pomimo wycofania zgody (np. gdy są Państwo klientem Hyundai i Państwa dane przetwarzane są w związku z zawartą umową sprzedaży samochodu lub wykonywaniem gwarancji). Zapoznaj się z naszą polityką prywatności