Sprawdzone samochody używane.

Znajdź swój wymarzony samochód używany, sprzedaj swój obecny pojazd i ciesz się wiodącą w branży gwarancją marki Hyundai. Program Hyundai Promise i Sprawdzone Samochody Używane oferuje rozszerzoną gwarancję na okres od 2 do 5 lat, dołączając do niej całodobowy Assistance przez co najmniej 24 miesiące.

Właściciel się zmienia, jakość pozostaje.

Wartości jakie charakteryzują program Hyundai Promise to komfort, bezpieczeństwo i zaufanie, dzięki którym możemy zaoferować naszym klientom spokój ducha.

Spokój ducha.

W programie Hyundai Promise i Sprawdzone Samochody Używane każdy Klient przed wybraniem swojego samochodu może wypróbować go podczas jazdy próbnej. Wszystkie pojazdy oferowane są wraz z rozszerzona gwarancją i całodobową pomocą drogową, a dzięki elastycznemu finansowaniu, Klient może wybrać samochód używany o takiej samej funkcjonalności jak nowe modele.

Dostępność.

Samochody dostępne w programie Hyundai Promise można łatwo i szybko znaleźć za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie lub bezpośrednio u Twojego lokalnego dealera Hyundai. Potrzebujesz informacji o technologii, sprzedaży swojego aktualnego pojazdu czy sposobach finansowania? Wszystkie informacje z łatwością znajdziesz na naszej stronie internetowej lub u dealerów Hyundai.

Niezawodność.

Możesz polegać na certyfikacie jakości DEKRA, który otrzymuje każdy samochód Hyundai Promise. Masz gwarancje tego, że stan techniczny każdego pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości opracowane przez specjalistów. Ponadto możesz sprawdzić historię swojego samochodu i listę wyników kontroli najważniejszych punktów pojazdu.

Hyundai Promise.

Niezawodność, bezpieczeństwo, atrakcyjne warunki finansowania i nie tylko! Za pośrednictwem Autoryzowanych Dealerów Hyundai oferujemy Państwu pewne i sprawdzone samochody używane Hyundai.

Gwarancja

Wszystkie samochody oferowane w programie Hyundai Promise sprzedawane są z rozszerzoną gwarancją od 2 do 5 lat.

Rozszerzona jazda próbna.

Każdy klient Hyundai Promise będzie mógł skorzystać z rozszerzonej jazdy testowej i szczegółowej prezentacji samochodu.

Elastyczne finansowanie.

Oprócz pewności zakupu, program Hyundai Promise oferuje Ci także możliwość atrakcyjnych form finansowania.

Certyfikat jakości DEKRA z kontrolą 100 punktów pojazdu.

Każdy samochód Hyundai Promise otrzymał certyfikat jakości DEKRA, potwierdzający, że stan techniczny pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości.

Gwarantowany odkup samochodu.

Gwarancja spokoju - Program Hyundai Promise gwarantuje możliwość odkupu aktualnego pojazdu Klienta.

Pakiet serwisowy.

Na Nabywcę pojazdu z programu Hyundai Promise czeka powitalny pakiet serwisowy zawierający m.in. bezpłatne kontrole pojazdu oraz tańsze przeglądy serwisowe, obowiązujące u Autoryzowanych Dealerów.

Assistance 24/7.

Zagwarantowana całodobowa pomoc drogowa przez co najmniej 24 miesiące (a maksymalnie 5 lat – w zależności od wybranego samochodu), aktywna we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz EFTA.

Najwyższa jakość.

Każdy samochód marki Hyundai oferowany w programie Hyundai Promise ma poniżej 5 lat od daty pierwszej rejestracji, a jego przebieg wynosi maksymalnie 120 000 km.

Wsparcie samochodów ekologicznych.

Prawdziwą innowacją w programie Hyundai Promise jest poszerzenie oferty o pojazdy proekologiczne. Klienci mogą skorzystać ze wsparcia i porad ekspertów z dziedziny elektryczności.

Wsparcie samochodów elektrycznych.

Program Hyundai Promise i Sprawdzone Samochody Używane robiąc inwestycję w przyszłość, oferuje swoim Klientom specjalne wsparcie dedykowane samochodom ekologicznym marki Hyundai, dzięki czemu wyprzedza o krok inne programy samochodów używanych. 

Wsparcie i porady ekspertów z dziedziny elektryczności.

Stosowanie nowoczesnych elektrycznych akumulatorów w ekologicznych modelach może nasunąć wiele pytań. Aby na nie wszystkie odpowiedzieć, Klienci mogą skorzystać z dedykowanego wsparcia i porad ekspertów z dziedziny elektryczności.

Stan akumulatora.

Każdy ekologiczny pojazd używany oferowany w programie Hyundai Promise posiada udokumentowany stan akumulatora oraz 8-letnią gwarancję na akumulator wysokiego napięcia.

Dostęp do stacji ładowania Hyundai.

Ekologiczne samochody używane Hyundai Promise mogą skorzystać ze stacji ładowania dostępnych u lokalnych dealerów Hyundai.

Ładowanie akumulatora podczas wizyty w serwisie.

Każdy klient po wizycie serwisowej może odebrać swój ekologiczny pojazd z naładowanym akumulatorem.

Pomoc drogowa.

Każdy używany samochód elektryczny objęty jest całodobowa pomocą drogową, w ramach której wsparcie oferowane jest również w przypadku awarii zasilania.

Możliwości wynajmu samochodu.

Klienci będą poinformowani o ewentualnych możliwościach wynajmu samochodu, jako części ich pakietu korzyści.