hyundai seven sneak peek exterior

Hyundai Motor przedstawia zwiastun koncepcyjnego SUV-a SEVEN

Hyundai Motor przedstawia zwiastun koncepcyjnego SUV-a SEVEN. Hyundai Motor Company ujawnił zdjęcia zwiastujące smukłego i przestronnego koncepcyjnego modelu SEVEN. To nowy elektryczny SUV, który zostanie zaprezentowany na targach AutoMobility LA jeszcze w tym miesiącu – odbije się to z pewnością szerokim echem, na co czekamy pełni emocji.

blank
źródło: www.hyundai.news/pl/
Innowacje projektowe i technologiczne

SEVEN ukazuje przyszłe innowacje projektowe i technologiczne marki w erze mobilności elektrycznej oraz przede wszystkim zdradza kierunek rozwoju nowego SUV-a. Pojawi się on w rodzinie IONIQ, dedykowanej submarce produkującej oczywiście wyłącznie samochody elektryczne.

blank
źródło: www.hyundai.news/pl/

Przedstawione zdjęcia ujawniają formę, która bez wątpienia odbiega od tradycyjnych kształtów. W związku z tym architektura oświetlenia konceptu SEVEN została zdefiniowana przez parametryczne piksele oraz unikalną tożsamość projektową IONIQ. Łączy ona analogię z cyfrowymi emocjami i jest wybiegającym w przyszłość zabiegiem.

Wnętrze i ekologiczne materiały

Wnętrze koncepcyjnego modelu SEVEN sugeruje ekskluzywną oraz spersonalizowaną atmosferę domowego salonu. Pogłębia tym samym przestrzenną innowację, a tę Hyundai Motor zaprezentował w modelu IONIQ 5.

blank
źródło: www.hyundai.news/pl/

 

▶▶▶ Sprawdź nasze samochody używane na portalu Otomoto ✅

 

Ekologiczne materiały użyte do wykończenia wnętrza, oferują wyrafinowaną, przyjazną dla środowiska mobilność. Odzwierciedla ona zmieniający się styl życia Klientów, ale też skupia na nowoczesnym wykorzystaniu przestrzeni.

blank
źródło: www.hyundai.news/pl/
Konferencja prasowa AutoMobility LA

Oprócz tego, że Hyundai Motor przedstawia zwiastun koncepcyjnego SUV-a SEVEN, już za moment zaprezentuje koncepcyjny model podczas konferencji prasowej AutoMobility LA. Dojdzie do tego dokładnie 17 listopada o godzinie 17:55. Dziennikarze mogą wziąć udział w konferencji odwiedzając stoisko Hyundaia w LA Convention Center lub będzie można obejrzeć ją też cyfrowo. SEVEN będzie dostępny dla szerszej publiczności od 19 do 28 listopada, a to daje czas na podziwianie kolejnego technologicznego kroku naprzód.

blank
źródło: www.hyundai.news/pl/

 

Zobacz też:

Podobne wpisy