hyundai iveco group mou content banner desktop

Hyundai Motor i Iveco Group podpisały porozumienie o współpracy

„Hyundai Motor i Iveco Group podpisały porozumienie o współpracy.” Hyundai Motor Company i Iveco Group podpisały 4 marca protokół ustaleń w celu zbadania możliwości współpracy w zakresie wspólnych technologii pojazdów, wspólnego pozyskiwania i wzajemnego zaopatrzenia.

Ceremonia podpisania odbyła się w siedzibie Hyundai Motor w Seulu, a głównymi uczestnikami byli Jaehoon Chang, Prezes i CEO Hyundai Motor Company; Martin Zeilinger, Wiceprezes wykonawczy i Kierownik działu technicznego rozwoju pojazdów użytkowych Hyundai Motor Company; Gerrit Marx, CEO Grupy Iveco oraz Marco Liccardo, Chief Technology & Digital Officer w Iveco Group.

blank
Źródło:https://www.hyundai.news/pl/

Protokół ustaleń stanowi wstępny krok w ocenie potencjału obu grup do współpracy w dziedzinach technologii i platform, obejmujących komponenty i systemy. Obszary wspólnych zainteresowań obejmują elektryczne układy napędowe i platformy, w tym systemy ogniw paliwowych, automatyzację pojazdów i łączności dla pojazdów użytkowych. Temat artykułu to: „Hyundai Motor i Iveco Group podpisały porozumienie o współpracy.”

 

▶▶▶ Sprawdź wybrane modele dostępne od ręki

 

Porozumienie jest kolejnym krokiem w niezależnych strategiach Hyundai Motor i Iveco Group, mających na celu tworzenie wiodących innowacyjnych rozwiązań w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku poprzez budowanie ekosystemu wzajemnie korzystnych partnerstw.

 

Zobacz też:

Podobne wpisy