hyundai all new i20 n 12 1

Hyundai i20 N Top Gear Awards 2021

 

Hyundai i20 N Top Gear Awards 2021. Offenbach, 30 listopada 2021 r. – Hyundai Motor otrzymał najwyższe wyróżnienia Top Gear
i20 N Top Gear’s 2021 Car of the Year.

Hyundai i20 N Top Gear Awards 2021. Hyundai Motor odebrał najwyższe wyróżnienie podczas corocznych nagród Top Gear 2021, zdobywając tytuł Samochodu Roku z i20 N i tytuł Producenta Roku w uznaniu dla wiodącej gamy modeli marki.

Źródło: https://www.hyundai.news/eu/

i20 N niedawno triumfował w teście Top Gear Speed ​​Week, zdobywając upragniony tytuł Performance Car of the Year. Nagrodę przekazało 26 pretendentów podczas serii dokładnych testów. Jury – składające się z zespołu redakcyjnego Top Gear wraz z Chrisem Harrisem i The STIG – wyłoniło zwycięzcę ogólnego po serii wyczerpujących testów z modelami najbardziej sugestywnych marek samochodów wyczynowych na świecie. Połączenie ekscytującego prowadzenia i możliwości i20 N ostatecznie przekonało zespół.

Wypowiedź Thomasa Schemera

„Jesteśmy naprawdę zaszczyceni otrzymaniem dwóch prestiżowych nagród w jednej z najbardziej wpływowych publikacji motoryzacyjnych na świecie. Zwłaszcza w czasach, gdy globalna marka Hyundai nigdy nie była silniejsza. Wiemy, że zespół Top Gear jest bardzo wymagający i ma wysokie standardy, więc zdobycie tytułu Samochodu Roku dla i20 N to z pewnością osiągnięcie. Produkcja Roku jest świadectwem kierunku, w jaki Hyundai zmierza. Przekształcamy się w dostawcę inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności. Każda osoba pracująca w Hyundai może być dumna z tego uznania”.

Źródło: https://www.hyundai.news/eu/
Wypowiedź Michaela Cole

„Nagroda Top Gear Awards bez wątpienia się wyróżnia. Zdobycie tytułu podkreśla włożoną pracę związaną z branżą oraz zaangażowanie w tworzenie firmy. Wszystko to dzięki postępowi oraz docenieniu naszego wkładu przez naszych klientów i pracę mediów. Ale na pewno na tym nie poprzestaniemy. Branża tworzy się na nowo i planujemy przewodzić w tej zmianie”.

Źródło: https://www.hyundai.news/eu/
Wypowiedź Tilla Wartenberga

„Jestem dumny! Najbardziej cieszy mnie, że nasz zupełnie nowy i20 N został wybrany mistrzem Top Gear Speed ​​Week wśród 26 najszybszych samochodów na świecie i ostatecznie zdobył zwycięską lokatę jako Samochód Roku. N będzie nadal robić to, co kocha i robi najlepiej, aby podbić serca entuzjastów samochodów na całym świecie”.

▶▶▶ Sprawdź nasze samochody używane na portalu Otomoto ✅
Wypowiedź Jacka Rixa

„Wiedzieliśmy już, jak genialny był i20 N po tym, jak odrzucił 25 innych konkurentów w naszym ostatnim teście Speed ​​Week, aby zdobyć nasz upragniony – wyczynowy tytuł roku. Ale nie zdobędziesz głównej nagrody w naszych corocznych Nagrodach, jeśli nie udowodnisz swojego wszechstronnego geniuszu… Zabłysnął on na brytyjskich torach wyścigowych i drogach klasy B, więc postanowiliśmy rzucić go na głęboką wodę i udowodnić jego wspaniałość podczas przygody na australijskim odludziu. To, co odkryliśmy, to nisko zawieszony hot-hatch, który był zarówno wygodny, jak i całkowicie nieskomplikowany na dużych dystansach i na nawierzchniach z tarcicy. Mały hatchback Hyundaia, który radził sobie tak dobrze, że nie można było zrobić nic innego, jak tylko uczynić go Ogólnym Samochodem Roku”.

Ponadto zespół Top Gear pochwalił szeroki wachlarz talentów w całej gamie modeli Hyundai, przyznając firmie tytuł Producenta Roku.

Źródło: https://www.hyundai.news/eu/
 
Kolejna wypowiedź Jacka Rixa

„Byliśmy tu już wcześniej. Trzy lata temu nazwaliśmy Hyundaia naszym Producentem Roku. Było to oparte o trio imponujących produktów, zarówno niegrzecznych (hot hatch i30 N), jak i ładnych (IONIQ Hybrid i Kona Electric). Wszystkie pozostają w sprzedaży, do których dołącza jeszcze bardziej zróżnicowana obsada. W tym roku zachwyciła nas ogromna liczba talentów w ofercie Hyundaia: gorące hatchbacki (i30 N, i20 N), hot crossovery (KONA N), samochody na wodorowe ogniwa paliwowe (NEXO) oraz samochód elektryczny, który wygląda i jeździ lepiej niż cokolwiek (IONIQ 5)… Hyundai rozwala to na wylot. Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że Koreańczycy nadchodzą… A właściwie już tutaj są i robią to lepiej niż ktokolwiek inny.


Zobacz też:

Podobne wpisy