hyundaiimleasing content banner desktop 1

Hyundai i mLeasing nawiązały współpracę w zakresie wynajmu długoterminowego

Hyundai i mLeasing nawiązały współpracę w zakresie wynajmu długoterminowego. 2 marca 2022 roku Hyundai Motor Poland i mLeasing podpisały umowę i oficjalnie przystępują do współpracy, mającej na celu rozwój oferty wynajmu długoterminowego, a co najważniejsze, do obsługi wspólnych klientów.

Klienci indywidualni oraz biznesowi mogą skorzystać w salonach Hyundai z opcji wynajmu długoterminowego pojazdów przygotowanego przy współpracy z mLeasingiem. Oferta dla przedsiębiorców dostępna jest w ramach Hyundai Fleet Lease, a dla klientów indywidualnych jako Hyundai Abonament. Obie usługi są oferowane dzięki partnerstwu z mLeasingiem, należącym do grona liderów branży leasingu pojazdów w Polsce.

W ramach wynajmu długoterminowego realizowanego przy współpracy z mLeasingiem, Klienci mogą cieszyć się nowym samochodem bez obaw o dodatkowe koszty. Rata o stałej wysokości obejmuje pełny pakiet serwisowy, ubezpieczenie i pozwala korzystać z najnowszych modeli Hyundaia – bez opłaty wstępnej. Temat artykułu to: Hyundai i mLeasing nawiązały współpracę w zakresie wynajmu długoterminowego.

blank
Źródło: https://www.hyundai.news/pl/

W racie wynajmu Hyundai Fleet Lease i Hyundai Abonament zawarte są:

·         Ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC

·         Pakiet serwisowy – przeglądy i naprawy w ASO Hyundai

·         Opony zimowe wraz w wymianą i przechowaniem

·         Assistance dostępne przez całą dobę

·         Rejestracja w jednym z 24 oddziałów w Polsce (lokalne tablice rejestracyjne)

Dodatkowo wszystkie samochody Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

 

▶▶▶ Sprawdź wybrane modele dostępne od ręki

 

Oferta Hyundai Fleet Lease to propozycja dla przedsiębiorców, którzy poszukują usługi wynajmu z tzw. pełną obsługą, w ramach której otrzymują pakiet ubezpieczeń, pakiet serwisowy, opcję wymiany opon, a także samochód zastępczy na czas ewentualnej naprawy. Umowa zawierana jest na okres od 24 do 48 miesięcy z możliwością zerowej opłaty wstępnej.

Natomiast Hyundai Abonament, który w autoryzowanej sieci dealerów będzie dostępny od 1 kwietnia, to propozycja dla klientów indywidualnych, która jest odzwierciedleniem oferty dostępnej dla przedsiębiorców. W tym jednak przypadku umowa może być zawarta na okres od 12 do 36 miesięcy. Klienci indywidualni mają możliwość korzystania z tej formy finansowania w przypadku każdego nowego samochodu marki Hyundai.

Dzięki współpracy z mLeasingiem chcemy osiągnąć synergię i zapewnić klientom bardziej atrakcyjne usługi i produkty. Hyundai staje się dostawcą inteligentnych usług mobilności przyszłości, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów. Wierzymy, że mLeasing jest świetnym partnerem, który pozwoli nam wspólnie osiągnąć nasze cele. – Young Jin Lee, Prezes Hyundai Motor Poland

Cieszę się i doceniam, że będziemy mogli współpracować z grupą Hyundai na polskim rynku. Jest to jeden z liderów branży automotive, który konsekwentnie buduje swoją pozycję dzięki profesjonalizmowi, otwartości na nowe technologie i zrozumieniu potrzeb klientów. To wartości ważne również dla nas. Jestem przekonany, że wspólnie dostarczymy naszym klientom wartościowe rozwiązania. mLeasing od kilkunastu lat oferuje usługi z zakresu Car Fleet Management – dziękuję naszemu nowego partnerowi za zaufanie co do ich jakości. – Cezary Raczyński, Prezes Zarządu mLeasing

Temat artykułu to: Hyundai i mLeasing nawiązały współpracę w zakresie wynajmu długoterminowego.

 

Zobacz też:

Podobne wpisy