Wszystko o ceramice dla Twojego auta:

Obecnie, ze względu na przepisy dotyczące ochrony środowiska, w nowych samochodach stosowane są lakiery wodne, które trwałością nie dorównują trwałością starym lakierom ołowianym. Właśnie dlatego powinno się stosować powłoki ceramiczne. Są to specjalne preparaty powstające przy wykorzystaniu nanotechnologii, które po nałożeniu wiążą się z lakierem dając mu kilka mikronów dodatkowej warstwy ochronnej.

Powłoka ceramiczna chroni lakierowaną karoserię odpychając wodę, a tym samym bród i inne substancje, które są w niej zawarte, co wpływa na ochronę przed mikro rysami. Skutecznie odpycha sól zimową i ptasie odchody, dzięki czemu zabezpiecza lakier przed korozją. Dodatkowo nadaje lakierowi głębię i lustrzany blask oraz zapewnia ochronę przed promieniami UV, dzięki czemu chroni przed blaknięciem i płowieniem.

Powłoki różnią się od siebie stopniem twardości wyznaczanym w tzw. skali ołówkowej. Oczywiście różnią się też atestami i certyfikacją na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę. Odpowiednia twardość (np. 9H) i godna polecenia certyfikacja (np. szwajcarska) wpływają na cenę powłoki. Lecz biorąc pod uwagę cenę auta, warto zainwestować w rozwiązania najwyższej jakości gdyż są najtrwalsze.

O nałożoną powłokę należy regularnie dbać. Dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet “Odnowy powłoki”. Lecz aby jej trwałość zgadzała się, z tą o której zapewnia ekspert, należy samodzielnie myć auto przynajmniej raz w tygodniu, unikając przy tym myjni automatycznych. Warto pamiętać o dokładnym użyciu aktywnej piany na suche auto, aby lepiej przywarła do zabrudzeń oraz o dokładnym pozbyciu się ptasich odchodów, itp. Umyte auto powinno się osuszyć przy użyciu ściereczki z mikrofibry. Powłoki ceramicznej nie powinno się zabezpieczać woskiem, gdyż wpływa to negatywnie na jej trwałość.

Dostępne pakiety:

Pakiet SMART

99 PLN
 • mycie ręczne zewnętrzne
 • mycie dywaników oraz odkurzanie

Pakiet PREMIUM

449PLN
390 PLN
 • mycie ręczne zewnętrzne
 • mycie dywaników oraz odkurzanie
 • nałożenie powłoki hydrofobowej na szyby (przód i tył)
 • nałożenie wosku na nadwozie
Bestseller

Pakiet UPT

290 PLN
 • mycie ręczne zewnętrzne
 • mycie dywaników oraz odkurzanie
 • czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej i tekstylnej
 • zabezpieczenie tapicerki specjalistycznym preparatem U.P.T. zapewniającym długotrwałą ochronę przed wnikaniem wody i brudu

Pakiet SILVER

490 PLN
 • pranie tapicerki
 • impregnacja tapicerki środkiem ochronnym
 • dezynfekcja i czyszczenie elementów tapicerki parą

Pakiet PRESTIGE

690 PLN
 • mycie ręczne zewnętrzne
 • mycie dywaników oraz odkurzanie
 • aplikacja powłoki hydrofobowej na szyby
 • aplikacja wosku na nadwozie
 • mycie podwozia auta
 • czyszczenie felg
 • dezynfekcja i czyszczenie elementów tapicerki parą

ODNOWA POWŁOKI

Dla klientów z powłoką ceramiczną
590 PLN
 • profesjonalne odświeżenie powłoki ceramicznej specjalistycznym preparatem TOP COAT

Pakiet GOLD

2999 PLN
 • dekontaminacja lakieru
 • konserwacja elementów chromowanych
 • 3 etapowa korekta lakieru
 • aplikacja specjalistycznej powłoki ceramicznej PRO Light (trwałość do 2 lat)

Pakiet PLATINUM

4999 PLN
 • dekontaminacja lakieru
 • konserwacja elementów chromowanych oraz odkurzanie
 • 3 etapowa korekta lakieru
 • aplikacja specjalistycznej powłoki ceramicznej PRO 9H (trwałość do 5 lat)
Wykonujemy:

To podstawa dla każdego posiadacza 4 kółek. Zaufaj nam, że zrobimy to lepiej.

Począwszy od mycia felg specjalistycznym chemicznym preparatem. Następnie oprysk i nałożenie aktywnej piany z użyciem gąbki w celu usunięcia wierzchniej warstwy brudu. Kolejnym etapem jest nałożenie i dokładne rozprowadzenie hydrowosku, który powoduje efekt blasku i hydrofobowości, czyli odpychania wody. Jego trwałość to około tygodnia przy deszczowej aurze i około 3 tygodni w warunkach bezdeszczowych. Ostatnim etapem jest osuszenie pojazdu oraz wnęk miękką szmatką z mikrofibry, która nie pozostawia smug na karoserii.

Niezależnie od okazji, czyste wnętrze budzi respekt każdego gościa Twojego samochodu.

Dokładne odkurzanie wnętrza pojazdu, pranie tapicerki z użyciem profesjonalnych preparatów czyszczących, mycie i odnowa tapicerki skórzanej, konserwacja wewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych oraz elementów drewnianych i drewnopodobnych.

Z nami odzyskasz oryginalny kolor swojego auta.

Szczegółowa dekontaminacja nadwozia, połączona z 3 etapową korektą lakieru powodują usunięcie drobnych rys i uzupełnienie warstwy lakierniczej. Kolor karoserii zostaje wzmocniony, co poprawia wygląd zewnętrzny samochodu oraz nadaje mu lustrzany blask.

To one nadają charakter i wpływają na przyciąganie uwagi. Zadbaj o ich magnetyzm.

Dokładne mycie felg i zabezpieczenie ich w pełnym zakresie, począwszy od użycia chemii specjalistycznej w celu usunięcia trudnych zabrudzeń, aż po dekontaminację felg, nałożenie powłoki ochronnej oraz impregnację opon.

Nakładanie powłok ceramicznych to nasza pasja. Możesz nam zaufać.

Posiadamy certyfikat upoważniający nas do nakładania powłok ceramicznych najwyższej jakości. Wykorzystujemy najlepszy sprzęt i najnowsze technologie do ochrony lakieru. Podobne rozwiązania ochronne stosowane są również w samolotach, helikopterach i łodziach.

Realizacje

Przed usługą Car Spa:

Margo Car Spa to profesjonalne czyszczenie, renowacja i konserwacja Twoich aut. Odświeżamy również podwozia samochodów po zimie lub użytkowanych w trudnych warunkach.

Po usłudze Car Spa:

Szczegóły wykonywanych usług:

Dokładne rozprowadzenie preparatu mającego na celu nadanie efektu odpychania wody, tzw. automatycznej wycieraczki. Wpływa ona na poprawa bezpieczeństwa poprzez zapewnienie lepszej widoczności oraz na brak konieczności używania wycieraczek przy prędkości przekraczającej 100km/h.

To bezpieczny dla tapicerki preparat, który wnika głęboko w materiał i efektywnie likwiduje zabrudzenia, oczyszcza podsufitki, odświeża tapicerki materiałowe i dywaniki. Nie wpływa przy tym na jakość barw oraz powierzchnię i fakturę tapicerek.

Jest to użycie preparatu mającego na celu utrzymanie efektu powłoki ceramicznej, poprawienie hydrofobości (odpychania wody) oraz lustrzanego blasku. Zastosowanie go pozwoli Ci dłużej cieszyć się chronioną karoserią.

To wnikliwy sposób usuwania zanieczyszczeń z powierzchni karoserii. Usuwa nie tylko te pokrywające zewnętrzną powłokę lakierniczą, ale również te, które się w nią się wtopiły. Mycie samochodu nie jest w stanie dogłębnie oczyścić lakieru i zawsze pozostawia pewne naloty, które są z początku niewidoczne. Do ich zauważenia dochodzi znacznie później i to wtedy należy podjąć decyzję o dekontaminacji. Lakier wówczas odzyska swoją głębię, co znacznie wpłynie na opóźnienie procesu jego degradacji.

Proces ten składa się z wielu czynności, które wykonywane są w czasie nie krótszym niż 2 dni. Na początku cały samochód jest dokładnie myty, a następnie przeprowadzone zostaje glinkowanie, scrubowanie lakieru oraz pozbycie się wszelkich pozostałości i substancji z powierzchni karoserii. Konieczne jest też dokładne osuszenie lakieru oraz wszystkich wnęk. Bardzo często zdarza się sytuacja, w której lakier samochodowy na pierwszy rzut oka prezentuje się całkiem nieźle. Dopiero mycie, glinkowanie i pozwala usunąć wszystkie pozostałości wosków czy quick detailerów, które przykryły drobne/większe zarysowania.

Dzięki swojej unikalnej strukturze tworzy na lakierze powłokę nanocząsteczkowej sieci ceramicznej. Zabezpieczone w ten sposób auto pozostaje czyste przez znacznie dłuższy czas, a jego codzienne czyszczenie jest o wiele prostsze i szybsze.

To ekskluzywna powłoka ochronna lakieru samochodowego. Nowa wzbogacona formuła jest jeszcze bardziej odporna na zarysowania, surowe warunki atmosferyczne i agresywną chemię. Dzięki rewelacyjnym właściwościom hydrofobowym doskonale odpycha brud. Zachowuje piękny połysk i wydobywa z lakieru głębię koloru. Ceramiczna powłoka ochronna utrzymuje się na lakierze do 5 lat (przy regularnych konserwacjach i średnich rocznych przebiegach 20-30 tys. km). Produkt może być nanoszony na wszystkich elementach lakierowanych. Powłoka ochronna nakładana jest na lakier w pięciu warstwach (4 warstwy powłoki zaawansowanej + 1 warstwa powłoki light).

Kup voucher na dowolne usługi Margo CarSpa i zadbaj o swoje auto w wyjątkowy sposób lub podaruj voucher bliskiej osobie!
Wybierz najlepszy pakiet dla Twojego auta.
Napisz do nas już teraz!