ISUZU D-MAX 2018-02-11T20:44:45+00:00

ISUZU D-MAX zaprojektowano z myślą o takich jak Ty – żyjących aktywnie pasjonatach, którzy potrzebują samochodu zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. To najwierniejszy kompan, z którym można z przyjemnością wybrać się w nieznane. Niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa i najmocniejszy w historii silnik w połączeniu z legendarną wprost trwałością i oszczędnością pojazdów ISUZU sprawiają, że nowy D-MAX zostawia konkurentów w tyle. Niezależnie od tego, czy wyruszasz na wyprawę po bezdrożach, w podróż autostradą czy musisz przewieźć ciężki ładunek – D-MAX idealnie sprawdzi się w każdym środowisku.

Każdy szczegół nowego ISUZU D-MAX został podyktowany potrzebami jego użytkowników. Idealne proporcje nadwozia sprawiają, że auto łączy w sobie nieograniczoną moc, z dynamicznym, nowoczesnym wzornictwem. Nowy ISUZU D-MAX będzie Twoim niezawodnym kompanem w realizowaniu Twoich pasji i pozwoli poczuć prawdziwy zew przygody. Wyróżniający się wygląd D-MAX’a to m.in. zadziorny grill, większe i stylowe 18-calowe alufelgi, nowe, sportowe reflektory ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej i elegancka klapa z tyłu. Nowy D-MAX oferuje zadziwiającą uniwersalność, bardzo niskie zużycie paliwa, moc silnika wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz i najwyższej klasy wytrzymałość – wszystko to czyni z niego prawdziwie nowoczesny samochód, którym równie wygodnie przewieziesz pasażerów, jak i ładunek.

Nowy D-MAX oferuje niezrównany poziom komfortu – zarówno kierowcy, jak i wszystkim pasażerom. Przestronna kabina daje więcej miejsca zarówno siedzącym na przednich fotelach, jak i na tylnej kanapie. Zaprojektowane szerokie drzwi oraz umieszczone na przednim słupku uchwyty czynią wsiadanie jeszcze łatwiejszym.

Komfortowe fotele, zapewniające trzymanie boczne – trzymanie boczne – to rzadko spotykane rozwiązanie wśród pickupów. Zaawansowane materiały tłumiące pozwalają wyizolować się od świata zewnętrznego. Wnętrze zaprojektowano tak, by każda podróż była przyjemnością.

Obfitość pomysłowo rozmieszczonych w pojeździe schowków i uchwytów na kubki dopełnia wnętrza, które jawi się jako dopracowane i przemyślane. Dodatkowo funkcje takie jak najwyższej klasy bezkluczykowy system otwierania samochodu i uruchamiania silnika, system audio z 8 głośnikami z dźwiękiem przestrzennym oraz łączność Bluetooth ® obsługiwane są przez łatwo dostępne i proste w użyciu przyciski. D-MAX oferuje wszelkie luksusowe wyposażenie, jakiego oczekujemy od nowoczesnego samochodu.

WYSOKI MOMENT OBROTOWY

Nasze – ponad 70 letnie – niezachwiane zaangażowanie w tworzenie wydajnych silników Diesla znalazło swój wyraz w zupełnie nowym silniku RZ4E-TC Hi-power o wysokiej mocy (163 KM), z systemem zmiennej geometrii łopatek turbosprężarki (VGS). Nasz silnik osiąga niemal płaski przebieg krzywej momentu obrotowego, zapewniając i oferuje Ci mnóstwo radości z prowadzenia, niezależnie od typu nawierzchni i ukształtowania terenu, jak również moc do holowania przyczepy o wadze aż do 3,5 tony. Nowy ISUZU D-MAX jest niezawodny i wszechstronny.

Silnik spełnia surowe normy emisji spalin EURO 6 bez wykorzystania technologii AdBlue, czym obniżamy koszty użytkowania pojazdu.

GENY CIĘŻARÓWKI

ISUZU D-MAX wywodzi się z rodziny najtwardszych, najsolidniejszych samochodów ciężarowych. Blisko stuletnie doświadczenie ISUZU w tej branży pozwoliło stworzyć samochód, który zmienia oblicze pickupa na świecie.

ISUZU doskonale rozumie, jak wielkie znaczenie ma stosowanie dobrze zaprojektowanych i trwałych komponentów o wysokiej jakości, dzięki którym samochody ISUZU D-MAX słyną z wyjątkowej niezawodności. Nasze wytrzymałe i pełne charakteru pickupy powstają w oparciu o najnowsze technologie i mogą pełnić zadania typowe dla ciężarówek. Podwozie D-MAX ma siłę ciężarówki i zapewnia pewne trzymanie nawierzchni oraz zachowanie równowagi w najróżniejszych warunkach, zarówno w jeździe z ładunkiem, jak i bez.

Hydrauliczne regulatory luzu zaworowego zapewniają optymalną wydajność spalania i zwiększają żywotność mechanizmu

isuzu cennik

Stalowy łańcuch rozrządu z automatycznym regulatorem naciągu zapewnia niezawodność

Powłoka polimerowa tłoka zmniejszająca zużycie podczas zimnego rozruchu

WERSJE NADWOZIA

isuzu cennik

Pojedyncza kabina

Wydłużona kabina

isuzu cennik

Podwójna kabina